Keystone logo
Queen's University Belfast - Architektūros doktorantas
Queen's University Belfast

- Architektūros doktorantas

Belfast, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 850

Stovykloje

Įvadas

Architektūra Queen's sprendžia architektūros ir urbanistikos problemas vis labiau globalizuotame pasaulyje, kuriame tokie veiksniai kaip tvarumas ir klimato kaita, tapatybė ir paveldas, amato ir formos sampratos sukuria sudėtingą kontekstą, kuriam architektūra turi tarpininkauti.

„Queen“ architektūra vertina tiek tradicinius akademinius, tiek praktika pagrįstus tyrimus. Turime patirties remti doktorantūros studijas (visą ir ne visą darbo dieną), apimančias gilius kultūrinių, istorinių ir technologinių kontekstų tyrimus tiek Airijoje, tiek visame pasaulyje, ir siūlome praktika pagrįstą doktorantūros studijas (ne visą darbo dieną), skirtą tiems, kurie nori pratęsti iš naujo apibrėžti dabartinės projektavimo praktikos ribas ir ambicijas. Mūsų mokslinių tyrimų pagal dizainą veikla suteikia naujų žinių ne tik analizuodami esamas, bet ir dokumentuodami naujus procesus, elgesį ir situacijas, atskleistas per sudėtingą dizaino mąstymą. Abiem atvejais architektūra vertinama ir kaip objektyvas, ir kaip miesto, priemiesčio ir kaimo kraštovaizdžio matas.

Studijų būdas / trukmė

Registracija vyksta visu etatu arba ne visą darbo dieną, vadovaujant Universiteto paskirtai priežiūros komandai. Tikimasi, kad savo daktaro disertaciją pateiksite pasibaigus trejų metų dieninei arba šešerių metų neakivaizdinei registracijai.

Dalyko santrauka

„Queens“ architektūra yra 200 geriausių pasaulio QS reitingų sąraše. Airijos saloje esame architektūros tyrimų lyderiai ir iš tiesų turime pasaulinio lygio architektūros projektavimo, tvarių miestų, paveldo ir architektūros humanitarinių mokslų patirties. Architektūros vadovė dr. Sarah Lappin šešerius metus buvo Architektūros humanitarinių mokslų tyrimų asociacijos pirmininkė, o mes buvome visos Airijos architektūros tyrimų grupės įkūrėjai. Jūs atliksite tyrimus, kuriuose nagrinėjamos architektūros problemos vis labiau globalizuotame pasaulyje, daugiausia dėmesio skirdami tokiai mokslinių tyrimų stiprumo sričiai kaip reikšmingumas (naujų technologijų kūrimas); urbanistika (tvarumas ir paveldas); tvarumas (miesto atsparumo ugdymas prisitaikant); paveldas (architektūrinės praeities dokumentavimas) ir kultūrinis kontekstas (realaus laiko supratimas apie judėjimą mieste). Vertiname tiek tradicinius akademinius, tiek praktika pagrįstus tyrimus, ypač mokslinius tyrimus, kuriuos naudojame siekdami įgyti naujų žinių ne tik analizuodami esamas, bet ir dokumentuodami naujus procesus ir situacijas, kurias sukuria naujo dizaino mąstymas.

Architektūros akcentai

Pramonės nuorodos

  • Architektūra bendradarbiauja su daugybe universitetų ir kitų organizacijų visame pasaulyje. Tai apima: TU Delftą; MIT; Tokijo metropolijos vyriausybė; Green Building Council, Australija; Innovate UK; Šiaurės Airijos klimato kaita; Belfasto miesto tarybos tvarios plėtros grupė; „Todd Architects“, Belfastas; ir Karalienės kino teatre, Belfaste.

Pasaulinės klasės įrenginiai

  • „Queen's“ architektūra gali pasigirti moderniomis, moderniausiomis dizaino studijomis ir apžvalgų / parodų erdvėmis. Mūsų visiškai naujame seminare studentai gali išbandyti idėjas pjaustydami lazeriu, gamindami modelius ir spausdindami 3D.

Tarptautiniu mastu žinomi ekspertai

  • Airijos saloje esame architektūros tyrimų lyderiai ir iš tiesų turime pasaulinio lygio architektūros projektavimo, tvarių miestų, paveldo ir architektūros humanitarinių mokslų patirties.

Studentų patirtis

  • Glaudžiai bendradarbiaudami su pasirinktais vadovais, doktorantai taip pat yra susiję su Gamtinės ir pastatytos aplinkos mokyklos mokslinių tyrimų temomis, pasinaudodami tarpdalykiniu mokslinių tyrimų kontekstu mokykloje.

Pagrindiniai faktai

Kaip „Russell Group“ universitetas ir įtrauktas į JK 10 geriausių („Guardian University Guide“ ir „Complete University Guides 2022“), „Queen's“ yra viena geriausių architektūros studijų vietų JK.

  • Pagal tyrimų kokybę „Queen's“ užima 12 vietą JK pagal architektūrą, pastatytą aplinką ir planavimą (REF 2021/Times Higher Education).

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai