Keystone logo
Scuola Superiore Sant’Anna Agrobiologijos mokslų daktaras
Scuola Superiore Sant’Anna

Agrobiologijos mokslų daktaras

Pisa, Italija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Daktaro daktaras. in Agrobiosciences yra trejų metų programa, kuria siekiama ugdyti labai kompetentingus tarpdisciplininius mokslininkus, kurie galės susidurti su augalų mokslų tyrimų sritimis.

Programa suskirstyta į dvi mokymo programas: i) Genomika ir augalininkystė ir ii) Žemės ūkis ir aplinka, siūlanti mokymus nepalankiomis augalų mokslų temomis, įskaitant molekulinę biologiją, augalų genomiką ir biotechnologijas bei aplinkos ir agronomijos mokslus.

Kursas leidžia doktorantams atlikti mokslinius tyrimus skatinančioje ir palankioje aplinkoje, tiesiogiai dalyvaujant mokslinėje veikloje Gyvybės mokslų instituto laboratorijose: BIOLabs, LANDLAB ir PLANTLAB.

Siekiant padėti pasiekti mokymosi rezultatus, individualaus studento pažangos vertinimas atliekamas naudojant standartinius peržiūros protokolus, įskaitant metinių ataskaitų rengimą, seminarų vedimą ir baigiamojo darbo rengimą, kurį peržiūri aukštos kvalifikacijos ekspertai. srityje. Referentų teikimu studentas priimamas į baigiamąjį egzaminą doktorantūros laipsniui gauti.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai