Keystone logo
© BIMM University
Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Įvadas

Mūsų universitetas yra nemokama ir privati institucija. Dominikos Sandraugoje ir Italijoje ji yra teisiškai įregistruota kaip IBC kaip nuolatinė buveinė. Tai yra nepriklausomas tarptautinis universitetas, išimtinai užsiimantis internetiniu ir nuotoliniu mokymu: kitaip tariant, atviras universitetas suaugusiems, kurie rimtai dirba savo institucinį darbą.

Mūsų suaugę studentai labai sunkiai dirba siekdami įgyti laipsnių. Šis universitetas nėra ir niekada nebuvo laipsnio malūnas, ir mes tokias paraiškas akimirksniu atmesime. Pagrindinis mūsų akcentas visada buvo pasiūlyti aukščiausios kokybės išsilavinimą mūsų suaugusiems studentams. Selinus universiteto suteiktus laipsnius tarptautiniu mastu pripažino privatus sektorius, o juos pripažino tarptautinės įmonės.

Mes niekada nepavargstame paaiškinti akreditacijos tikrovės sistemos, ypač studentams iš JAV. Uždirbti akreditaciją JAV yra savanoriškas ir nevyriausybinis. Mokyklos prašo, kad jas įvertintų ir (arba) jų programas įvertintų nepriklausoma akreditavimo agentūra. Agentūra nustato savo standartus, kuriuos mokykla turi atitikti, kad gautų savo akreditaciją, ir kadangi akreditavimo agentūrų kokybės standartai skiriasi, kai kurios yra laikomos prestižiškesnėmis nei kitos. Mokyklos pasirinkimas priklauso nuo to, kokį kokybės standartą mokykla tikisi pasiekti ir išlaikyti.

Paprastai mokyklos iš anksto iš anksto susipažįsta su agentūros standartais ir keletą mėnesių praleidžia rengdamos savo akreditacijos apžvalgą. Jei jie išlaikys apžvalgą ir pelnys akreditaciją, tai patvirtins jų mokyklą kaip teisėtą aukštąsias mokyklas, atitinkančią priimtiną kokybės lygį. Kai kurios mokyklos gali įtraukti savo akreditacijos statusą į informaciją apie kolegiją, kurią pateikia potencialiems studentams.

Kaip yra pripažintų akreditavimo agentūrų, yra ir nepripažintų agentūrų. Tai reiškia, kad jų standartų neperžiūrėjo nei Švietimo departamentas, nei CHEA. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių agentūra gali būti nepripažinta. Pavyzdžiui, agentūra gali siekti pripažinimo su Departamentu ar CHEA, arba ji gali neatitikti nė vienos organizacijos pripažinimo kriterijų. Kad ir kokia būtų priežastis, tyrinėjant kolegijos informaciją svarbu tai nepamiršti.

Tai padėtų, jei į nepripažintas akreditavimo agentūras žiūrėtumėte atsargiai, kol galėsite įvertinti jų reputaciją. Nepripažinta agentūra nebūtinai turi žemus kokybės standartus, tačiau svarbu žinoti, kad daugelis JAV darbdavių pripažįsta tik pripažintos agentūros akredituotų įstaigų laipsnius.

Dėl šios priežasties mūsų universitetas priima tik jau profesionaliai įsitvirtinusius studentus. Mūsų studentai naudojasi laipsniu ne ieškodami darbo, o įteisindami savo profesinį vaidmenį, kuris jau sėkmingai vykdomas. Baigęs universitetą Selinus užsitarnauja pagarbą, prestižą ir dažnai pagerina savo socialinę padėtį bei darbą.

Buro Millennial / Pexels

Kaip mokytis Selinuose

„SUSL“ namų studija

Nuotolinius Selinus universiteto studijų kursus sudaro paskirtų vadovėlių studijos ir vadovėlių skaitymo ataskaitų rengimas pagal Selinus ir Pedagoginio universiteto nustatytas gaires, kurias galite rasti nuorodoje „pedagogika“. Selinus universiteto interneto svetainė.

Suaugę studentai gali stoti į APEL (ankstesnio patirtinio mokymosi akreditacija) programą. Ši programa skirta profesionalams, verslininkams, vadybininkams, pareigūnams, rašytojams, menininkams ir kt. Turėdami vidurinės mokyklos diplomą ir ne mažiau kaip 25 metų amžiaus ir 3 metų veiklą. Tyrime įrodyta, kad jie pasirinko filialą. Daktaro laipsniui reikia 30 metų.

Pedagogika

„Selinus“ mokslų ir literatūros universiteto mokymo programa yra pritaikyta kiekvienam studentui ir yra pagrįsta „mokymo vienetais“, susidedančiais iš tekstų, dalomųjų medžiagų ir paskaitų, vaizdo kursų, elektroninių knygų. Egzaminus pakeičia trumpa mokymosi ataskaita (Egzaminų skyrius), parengta kaip mini disertacija.

Pagal studijų discipliną, mokomoji medžiaga parenkama ir parenkama siekiant paskatinti kritiškai mąstyti ir praktiškai pritaikyti įgytas žinias. Taikomas pedagoginis metodas, padedantis studentams, suaugusiems, dažnai užsiimantiems darbu ir šeima, kritiškai mąstyti ir gerai pažinti rekomenduojamas knygas ir vaizdo pamokas, viena vertus, didinant jų intelektinius gebėjimus ir gebėjimą kurti integruotus rašymo projektus.

Švietimo mokymosi sistema be jėgos verčia studentą, paskui jo patarėją studentą, laisvai rengti specialią mokymosi programą, pagrįstą asmeniniais įsigijimais, kad atitiktų savo laiką ir pasiektų tikslus. Selinuso universitete studentas neprivalo mokytis iš karto ar iki konkrečių datų. Jis gali daug kartų perskaityti jos tekstus ir peržiūrėti kiekvieną vaizdo pamoką, atrasti savo asmeninį mokymosi metodą. Be to, jis gali bet kada kreiptis į savo studentų patarėją, kad gautų pagalbos, paaiškinimų, palaikymo.

Tai, kas vertinama pagal mokymo programą, nėra vien tik išmokta informacija, nes minties raida, tenkanti mokiniui už paprasto įsivaizduojamo dalyko požiūrio, visų pirma turi būti sąžinės vertės ir suvokimo, kad tyrimas nėra paprastas, vertė. daugiau ar mažiau naudingų sąvokų apdorojimas, kaip tinkamas modelis, tinkamas jų socialiniams poreikiams, tiek žmonėms, tiek piliečiams.

Trumpai tariant, Selino universiteto pedagoginis modelis yra „atnešti“ tikrąją studento patirtį švietimo kontekste, kuris yra naudingas tobulinant intelektinius gebėjimus ir visuotinį savo potencialių įgūdžių įsivertinimą, siekiant greitai pasiekti savo intelektinius ir profesinius tikslus. .

Selinus universiteto kreditų pripažinimas iš dalies yra „studentų kritikų“ „skaitymas“, iš dalies įvertinant studento atliktą ataskaitą, pakeičiančią tradicinius egzaminus.

Priėmimai

„Selinus“ universiteto studentai yra suaugusieji, įtraukti į darbo ir profesinį pasaulį. Norėdami užsiregistruoti, turite turėti ne mažiau kaip 23 metus įprastoms programoms ir ne mažiau kaip 25 metus - APEL programoms profesionalams. Norėdami įstoti į programą, suteikdami daktaro laipsnį reikalingas bent 30 metų amžiaus.

Vietos

  • London

    71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Bologna

    Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122, , Bologna

    Klausimai