Keystone logo
Silesian University Of Technology Jungtinė doktorantūros mokykla
Silesian University Of Technology

Jungtinė doktorantūros mokykla

Gliwice, Lenkija

8 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* kiekvienas Ph.D. studentas gauna stipendiją nemokėdamas už mokslą

Įvadas

Silesian University Of Technology organizuoja savo daktaro laipsnį. studijos Jungtinėje doktorantūros mokykloje. Mokykla siekia skatinti ir įgyvendinti Universiteto plėtros strategijoje apibrėžtas mokslinių tyrimų sritis. Ph.D. studijos parengia studentus siekti aukšto specializacijos ir kompetencijos mokslo disciplinoje.

Jungtinė doktorantūros mokykla siūlo tarpdisciplininį išsilavinimą, apimantį įvairias mokslo disciplinas. Doktorantūros studijų trukmė. programa yra 4 metai, registruojant visą darbo dieną. Kiekvienas Ph.D. studentas gauna stipendiją nemokėdamas už mokslą.

Jungtinė doktorantūros mokykla atrenka būsimus daktaro laipsnius. mokiniams kasmet organizuojant atvirus stojamųjų egzaminų konkursus.

Svarbiausia informacija apie priėmimą į Jungtinę doktorantūros mokyklą mokslo metais

  1. Registracija į Jungtinę doktorantūros mokyklą vyksta kasmetinio atviro konkurso būdu pagal taisykles, nustatytas Silesian University Of Technology Senato nutarime Nr. 4/2020 nuo sausio 27 d.
  2. Registracija vyksta nuo birželio 29 d. pagal rektoriaus nustatytą detalų kalendorių.
  3. Registracija ir dokumentų pateikimas elektronine forma vyksta internetinės platformos DreamApply dėka.
  4. Doktorantūros temos. Projektai, suskirstyti į mokslo disciplinas, prieinami nuo birželio 22 d. Kandidatas pasirenka doktorantūros temą. projektą, į kurį jis/ji nori pretenduoti.
  5. Pasirinkus doktorantūros temą. Projekto metu kandidatas turėtų el. paštu susisiekti su už šį projektą atsakingu vadovu, aptarti projekto įgyvendinimo detales ir gauti vadovo pažymą, reikalingą registruojantis.
  6. Pagrįstais atvejais, kai kandidatas negali asmeniškai atvykti į stojamuosius egzaminus (ypač esant esamai situacijai, susijusiai su epidemija arba užsienio kandidatams), stojamieji egzaminai vyksta ne Universiteto teritorijoje, naudojant IT technologijas. su egzamino eigos ir jo registravimo kontrole.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai