Keystone logo
Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Įvadas

Tyrimai Kompetencijos visoje vadybos, socialinių mokslų ir kompiuterijos

Premier universitetas Azijoje, Singapūras valdymas universitetas (SMU) yra žinoma tarptautiniu mastu savo pasaulinės klasės mokslinių tyrimų ir atskirti mokymą. Jis generuoja pirmaujančius mokslinius tyrimus su globalinio poveikio, ir siekia gaminti plataus masto, kūrybos ir verslumo lyderių. Gyvena daugiau nei 8300 bakalauro ir magistro studentams, SMU yra žinomas dėl savo interaktyviu ir technologiškai įjungtas pedagogikos seminaras stiliaus dėstymo mažos klasės dydžių. Universitetas sudaro šešios mokyklos - mokyklos apskaitos Lee Kongas Chian School of Business, School of Economics, mokyklos informacinių sistemų, teisės mokyklos ir mokyklos socialinių mokslų - siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų įvairiose srityse ,

SMU siūlo keturis doktorantūros programas:

PhD Verslo, su specializacijų: finansai prekyba Operacijų valdymas Organizacinė elgsena ir žmogiškųjų išteklių Strateginis valdymas ir organizavimas Ekonomikos doktorantūros studijos PhD Psichologija Daktaras Informacinių sistemų (kompiuterių, taip pat valdymas)

SMU taip pat siūlo Tarpdisciplininė doktorantūros mūsų mokslinių tyrimų kompetencijos sritys kur studentai gali pasirinkti pirminės specializacijos ir antrinę specializaciją. Prašome apsilankyti mūsų Pagrindinis puslapis Daugiau informacijos.

Privalumai Siekti SMU daktaro

 • SMU rengia mūsų doktorantūros studentus tapti pasaulinės klasės akademinio ar pramonės maniau lyderiai savo specializuotų ar tarpdisciplininių sričių, suteikiant galimybes gilesnės integracijos visoje valdymo, socialinių mokslų ir skaičiavimo. Mūsų studentai yra gerai įrengtas sukurti arba sukurti poveikį darančių ir realaus pasaulio sprendimus.
 • Taip pat yra daug galimybių, kad mūsų doktorantai dalyvauti mokslinių tyrimų ir mokymo komandų mokyklose, taip pat SMU mokslinių tyrimų centrų ir institutų sudaro tarptautiniu mastu žinomų fakulteto nariai, kurie ekspertai savo specializuotose srityse.
 • Neskaitant akademinio mokymo, SMU doktorantai taip pat dalyvauja profesinio tobulėjimo veiklos (pavyzdžiui, pateikimo ir mokymo įgūdžių mokymas). Šis mokymas yra naudinga jiems jų doktorantūros studijų metu, taip pat, kai jie baigia.
 • Būdamas miesto miesteliu, doktorantai turi lengvą priėjimą prie pramonės partneriais, kurie teikia mokslinių tyrimų duomenis ir patvirtinimo platformas, taip pat SMU anketa mokslinių tyrimų infrastruktūrą, kuri apima savo sąskaita įgytas ir paskelbti duomenų bazes.
 • SMU suteikia mūsų doktorantus su stipendijas, kurios apima mokslą ir teikti gyvenančius stipendijas, taip pat suteikia turtinga konferencijų finansavimą studentai pasidalinti savo mokslinių tyrimų indėlį su tarptautine mokslinių tyrimų bendruomenę.
 • Mūsų doktorantūros absolventai rado gerus vietas prestižiniuose mokslo įstaigų ir pramonės organizacijų.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Singapore

  Singapore Management University, Administration Building, Level 12, 81 Victoria Street, 188065, Singapore

  Klausimai