Keystone logo
© SMU
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Įvadas

SMU Moody School of Graduate and Advanced Studies didžiuojasi galėdama siūlyti įvairių sričių doktorantūros ir magistro laipsnius keturiose skirtingose kolegijose ir mokyklose: Dedmano humanitarinių ir mokslų koledže, Lyle inžinerijos mokykloje, Meadows menų mokykloje, ir Simmonso švietimo ir žmogaus raidos mokykla. Šios programos padeda studentams siekti savo aistrų ir reikšmingai prisidėti prie akademinės bendruomenės ir pramonės.

  • 32 daktaro laipsniai
  • 120+ magistro laipsnių
  • 47 Visiškai finansuojamas daktaro laipsnis. bičiuliai

Galvojate apie studijas SMU? Sveiki!

Pietų metodistų universitetas yra privati, į mokslinius tyrimus orientuota institucija, orientuota į naujoviškų, tarpdisciplininių ir paveikių studijų teikimą. Žurnalo „Fortune“ duomenimis, mūsų absolventai, įsikūrę tarptautiniame Dalaso mieste, Teksaso valstijoje, gali gyventi ir mokytis vienoje iš 10 geriausių verslo vietų JAV.

Moody School of Graduate and Advanced Studies, bendradarbiaudama su penkiomis SMU kolegijomis ir mokyklomis, siūlo 32 daktaro laipsnius ir daugiau nei 120 magistro laipsnių, be kelių profesinių laipsnių. Šios programos padeda mūsų studentams siekti savo aistrų ir reikšmingai prisidėti savo akademinėse srityse ir už jos ribų.

Įvairovė SMU

Pietų metodistų universitetas yra įsipareigojęs puoselėti įtraukią, pagarbų ir intelektualiai sudėtingą aplinką visiems mūsų absolventams.

Tikime, kad palaikanti bendruomenė, apimanti individualius požiūrius ir pagrindus, sukuria griežtesnę akademinę aplinką ir teikia daugiau pasitenkinimo visiems.

Vietos

  • Dallas

    6425 Boaz Lane, , Dallas

Klausimai