Keystone logo
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies Geologijos mokslų daktaras
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Geologijos mokslų daktaras

Dallas, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Stovykloje

* mūsų Ph.D. programos yra visiškai finansuojamos, įskaitant mokslą ir sveikatos draudimą

Įvadas

SMU Dedmano koledžo Roy M. Huffingtono Žemės mokslų katedra turi tarptautiniu mastu išskirtinį fakultetą, vykdantį tiek lauko, tiek laboratorinius tyrimus. Prie jų prisijungia dinamiška magistrantūros studentų ir doktorantūros stažuotojų grupė, kuriai naudinga tiek puikios katedros laboratorinės, tiek skaičiavimo priemonės, taip pat individualus dėmesys privačiame universitete, kuriame studentų ir dėstytojų santykis žemas.

Mūsų vieta Dalase siūlo visas pagrindinio metropolio kultūrines privalumus už daug mažesnę pragyvenimo kainą ir mažiau spūsčių nei daugelyje panašaus dydžio miestų. Švelnus miesto klimatas leidžia užsiimti lauko veikla ištisus metus.

Žemės mokslai buvo vienas iš pirmųjų universiteto doktorantų. dotacijų skyriai. SMU suteikia geologijos, geofizikos ir taikomosios geofizikos magistro laipsnius.

Ph.D. geologijos arba geofizikos programa

Daktaro daktaras. laipsniui reikalingas ne trumpesnis kaip dvejų akademinių metų rezidentūra kaip magistrantūros studentas miesteliu arba katedros fakulteto patvirtintoje mokslinių tyrimų įstaigoje; patenkinamas dviejų originalių tyrimo pasiūlymų gynimas; ir disertacijos, kuri yra reikšmingas originalus indėlis į mokslo pažangą, rengimas ir viešas gynimas. Patariamasis komitetas gali reikalauti mokėti užsienio kalbą.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai