Keystone logo
Swiss School of Management Barcelona

Swiss School of Management Barcelona

Swiss School of Management Barcelona

Statistika

Mokymasis – tai toli gražu ne tik tyrinėjimas, esė rašymas ir baigiamųjų pranešimų rengimas. Esminė SSM studentų patirties dalis yra pragmatiškas ir patirtinis požiūris į verslo švietimą, metodas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama atvejų analizei ir praktinei patirtimi.

Šveicarijos vadybos mokykla turi platų tinklą su miesteliais Brešoje, Romoje, Kaire, Dubajuje ir Bahreine, jau nekalbant apie nuolatinį bendradarbiavimą su kitomis švietimo ir verslo organizacijomis. Studentai aktyviai susiduria su mūsų augančiu tikrų įmonių ir verslo profesionalų tinklu, leidžiančiu jiems mokytis kaip pramonės savininkams.

Vadovo pokalbiai

Šveicarijos vadybos mokyklos įkvepiantys lyderių pokalbiai suteikia studentams privilegijuotą prieigą prie kai kurių geriausių šiandienos verslo protų. Mokiniai gali užmegzti ryšius ir mokytis iš aukšto lygio lyderių, profesionalų, ekspertų ir pramonės novatorių išskirtinėse ES konferencijose ir renginiuose.

Tarptautinė studentų savaitė

Mūsų tarptautinės studentų savaitės vyksta kiekvieną semestrą / kadenciją ir yra specialiai sukurtos siekiant sustiprinti tarptautinę patirtį. Mokiniai iš kitų mokyklų, su kuriomis bendradarbiaujame, savaitę lankosi mūsų miestelyje ir kartu su mokiniais dalyvauja įvairiose temose ir renginiuose, įskaitant apsilankymus įmonėse, vadybos problemų sprendimo žaidimus ir išskirtinius kviestinius pranešėjus.


Company Visits

Šveicarijos vadybos mokyklos studentai lankosi įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, kur gali susieti klasėje studijuotas teorines sąvokas su realiomis verslo situacijomis. Šie pramoniniai vizitai leidžia studentams pažvelgti į kai kurių labiausiai žinomų ir sėkmingiausių pasaulio įmonių vidinį darbą.

Išskirtiniai svečių pranešėjai

Swiss School of Management Barcelona kviečia verslo lyderius, pramonės ekspertus ir startuolių savininkus bei sėkmingus absolventus dalytis savo patirtimi ir išmintimi su studentais universiteto miestelio ir internetinėse sesijose. Šių užsiėmimų metu studentai gali bendrauti ir bendrauti su profesionalais, geriau suprasti tikrąjį verslo pasaulį.

  Universiteto ypatybės

  Barselonoje yra daugybė šaunių rajonų, tačiau pastaraisiais metais yra vienas barionas, kuris nenustojo keistis ir augti. Poblenou yra Barselonos dizaino judėjimo centre ir savo madingomis prekyvietėmis, koncepcinėmis parduotuvėmis ir naujoviškais festivaliais pritraukia visus nuo hipsterių iki startuolių. Tobulas barijonas studijų pradžiai!

  Swiss School of Management Barcelona miestelis yra 22@ Poblenou rajone, kuris taip pat žinomas kaip vienas ryškiausių inovacijų ir technologijų centrų Europoje. Esame įsikūrę Talent Garden ekosistemoje ir jos dalyje, 5 minutės pėsčiomis iki paplūdimio ir Llacuna metro stoties, Poblenou mieste.

  Talent Garden ekosistema yra 4000 m 2 ploto, išsidėsčiusi per 4 aukštus ir talpina daugiau nei 40 startuolių. Mūsų miestelis yra LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikuotas pastatas ir erdvė, kuri sudaro sveikų, efektyvių, anglies dvideginio išskiriančių ir ekonomiškų ekologiškų pastatų sistemą. Mūsų miestelyje yra privačios studijų erdvės, kabinetai, kuriuose telpa 25 studentai, didelė auditorija, taip pat kavinė.
  Miesto centras yra vos už 10 minučių kelio nuo Swiss School of Management Barcelona ir yra patogiai pasiekiamas viešuoju transportu. Pėsčiomis taip pat rasite daugybę patogių apgyvendinimo vietų, sporto salių, barų, restoranų ir kavinių.

  Kodėl verta studijuoti Barselonoje

  Barselona, pagrindinė Ispanijos ekonominė galia, yra vienas iš labiausiai lankomų Europos miestų, pritraukiantis turistus, keliautojus ir studentus. Barselona greitai tapo jaunų, kūrybingų talentų centru, kuriame šimtai pradedančiųjų, besiplečiančių įmonių ir verslininkų pradeda naujas įmones ir auga verslo šakos. Miestas taip pat garsėja savo kosmopolitišku gyvenimo būdu ir saulės nusausintais Viduržemio jūros paplūdimiais. Miestas mėgaujasi klestinčia muzikos scena, įvairia kultūrine veikla ir sportu, taip pat puikia gastronomija ir naktiniu gyvenimu. Barselona, turinti labai priimtinas pragyvenimo išlaidas ir neribotas galimybes sportuoti ir bendrauti, yra puiki vieta tarptautiniam verslo išsilavinimui. Priežasčių begalė! Įsimylėkite miestą, kurį daugelis dievina.

   Priėmimai

   Dėkojame, kad pasirinkote Swiss School of Management Barcelona . Kviečiame visus kandidatus iš viso pasaulio. Mes priimame paraiškas ištisus metus ir rekomenduojame pateikti paraišką kuo greičiau, kad užsitikrintumėte vietą kitame priėmime.

   Visas paraiškas peržiūrime visapusiškai, atsižvelgdami į visus jūsų paraiškos elementus ir, svarbiausia, į jūsų motyvaciją ir aistrą siekti karjeros versle, nepaisant pilietybės ar gyvenamosios šalies. Kiekvienais mokslo metais suburiame daug pasiekusių, intelektualiai gabių studentų iš įvairių sluoksnių grupę, kad sukurtume išskirtinę, įtraukią mokymosi aplinką.

   Prieš tęsiant paraišką, rekomenduojame atidžiai perskaityti visą šiame puslapyje pateiktą informaciją, kurioje pateikiama išsami informacija apie paraiškos teikimo procesą, standartinius priėmimo reikalavimus ir finansinės pagalbos programas. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis .

   Reikalavimai vizoms

   Jei esate įtrauktas į vieną iš mūsų universiteto miestelio programų ir esate šalies, nepriklausančios Europos Sąjungai ir Europos ekonominei erdvei, bei Šveicarijos pilietis, turite gauti Ispanijos studijų vizą, kad galėtumėte studijuoti Swiss School of Management Barcelona .

   Prašymas išduoti Ispanijos studijų vizą gali būti ilgas procesas, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios šalies. Patariame pradėti procesą laiku, kad užsitikrintumėte studijų vizą prieš pradedant studijas Barselonoje.

   Ispanijos studijų vizos užtikrinimo veiksmai

   Įstoję į Swiss School of Management Barcelona , turite atlikti šiuos veiksmus, kad užsitikrintumėte ilgalaikę Ispanijos studijų vizą programoms, kurios trunka ilgiau nei 6 mėnesius.

   1 veiksmas. Užsisakykite studijų vizos paskyrimą

   Prašymą išduoti vizą galite pateikti likus 120 dienų iki studijų pradžios Šveicarijos vadybos mokykloje Barselonoje. Ieškokite Ispanijos ambasadų ir konsulatų visame pasaulyje ir raskite biurą arčiausiai jūsų gyvenamosios vietos. Norėdami pateikti paraišką, jums gali tekti susitarti dėl susitikimo ambasadoje / konsulate. Patariame imtis šio žingsnio iškart, kai tik įstojote į Swiss School of Management Barcelona . Jei jums leidžiama keliauti į Ispaniją be vizos 90 dienų laikotarpiui arba tokiam pat laikotarpiui turite Šengeno turistinę vizą, savo turistinę vizą galite konvertuoti į Ispanijos studijų vizą tiesiai iš Ispanijos. Tokiu atveju susisiekite su mūsų priėmimo komanda, kad gautumėte daugiau informacijos.

   2 veiksmas. Surinkite visus reikalingus dokumentus

   Patikrinkite Ispanijos ambasados / konsulato svetainę savo gyvenamojoje šalyje, kad gautumėte visą reikalingų dokumentų, reikalingų norint gauti Ispanijos studijų vizą, sąrašą, nes tai paprastai skiriasi įvairiose šalyse. Jums reikės pateikti vertimą į ispanų kalbą ir kai kurių dokumentų legalizavimą. Reikalingi dokumentai paprastai apima:

   1. Šveicarijos vadybos mokyklos registracijos laiškas
   2. Oficiali Ispanijos studijų vizos paraiškos forma
   3. Ispanijoje galiojantis pasas arba kelionės dokumentas
   4. Tėvų ar teisėtų globėjų leidimas nepilnamečiams, jei esate jaunesnis nei 18 metų.
   5. Finansinės priemonės studijų ir pragyvenimo išlaidoms padengti. Paprastai studentai savo banko sąskaitose turi šias sumas likus mažiausiai 6 mėnesiams iki studento vizos prašymo:
    1. BBA – 19 000 eurų per metus
    2. MBA – 20 000 eurų per metus
    3. DBA – 20 000 eurų per metus
   6. Ispanijoje galiojantis sveikatos draudimas. Mūsų priėmimo komanda gali padėti.
   7. Medical Certificate
   8. Policijos ataskaita iš gyvenamųjų šalių per pastaruosius 5 metus
   9. Kai kurie įrodymai apie apgyvendinimą Ispanijoje

   3 veiksmas. Pateikite prašymą išduoti vizą

   Paskyrimo dieną turi būti pateikti visi reikalingi dokumentai. Taip pat galite pereiti pokalbio procesą. Šiuo metu turėsite sumokėti prašymą išduoti vizą mokestį, todėl būtinai žinokite ambasados priimtus mokėjimo būdus.

   4 veiksmas. Pastebėkite ir pasiimkite

   Pranešimą apie priimtą sprendimą dėl prašymo išduoti vizą turėtumėte gauti per 2 savaites iki 1 mėnesio nuo prašymo išduoti vizą pateikimo dienos. Kai kuriais atvejais ambasadai / konsulatui gali prireikti ilgiau priimti sprendimą. Jei atsakymas teigiamas, pase gausite 90 dienų Ispanijos studijų vizą, o atvykę į Ispaniją turėsite gauti Ispanijos studento leidimo kortelę. Jūsų naujai išduotas Ispanijos studento pažymėjimas pakeis studento vizą pase. Jei atsakymas bus neigiamas, jums bus pranešta apie priežastis, kodėl jums buvo atsisakyta išduoti vizą, ir turėsite galimybę iš naujo pateikti prašymą arba apeliaciją.

   5 veiksmas. Gaukite Ispanijos studento gyvenimo Ispanijoje kortelę

   Atvykę į Ispaniją, artimiausiuose piliečių pagalbos ir informacijos biuruose (OAC) turėsite užsiregistruoti kaip Barselonos gyventojas. (šis procesas ispaniškai vadinamas „empadronamiento“) ir vėliau vyriausybės svetainėje užsisakykite susitikimą , kad gautumėte studento leidimo kortelę. Jūsų kortelė, kuri vadinasi aTIE (Tarjeta de identidad del Extranjero) paprastai išduodama po mėnesio. Jūsų pirštų atspaudai bus paimti ir turėsite pateikti šiuos reikalingus dokumentus:

   • Empadronamiento:
    • Pasas arba kelionės dokumentas
    • Oficiali Empadronamiento registracijos forma
    • Jūsų buto nuomos sutartis (originalas ir kopija). Jei nuomos sutartis sudaryta ne jūsų vardu, turėsite gauti nuomininko leidimą.
    • Norėdami gauti studento gyvenimo kortelę:
    • Šveicarijos vadybos mokyklos registracijos laiškas
    • EX-17 Oficiali paraiškos forma
    • Pasas arba kelionės dokumentas
    • Kortelei apdoroti reikalingo mokesčio sumokėjimo įrodymas
    • Naujausia paso dydžio spalvota nuotrauka baltame fone
    • Namų registracijos (empadronamiento) Barselonoje įrodymai

   Turėdami galiojantį studento pažymėjimą (TIE), galėsite dirbti iki 30 valandų per savaitę pagal darbo sutartį, atlikti praktiką ir keliauti į Šengeno regiono šalis.

   Stipendijos ir finansavimas

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Barcelona

    Carrer de Ramon Turró,169, 08005, Barcelona

   Klausimai