Keystone logo
Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Įvadas

Tbilisi State Medical University ( TSMU ) yra pagrindinis Gruzijos aukštojo medicinos mokslo centras, turintis beveik šimto metų istoriją. Pažymėtina pabrėžti, kad tūkstančiai mūsų absolventų tęsia profesinę karjerą daugelyje pirmaujančių Gruzijos, Europos ir pasaulio klinikų ir institucijų.

Sėkmingos bakalauro, antrosios pakopos, nuolatinio profesinio tobulėjimo programos, magistro, doktorantūros ir aukštojo profesinio mokymo programos daro TSMU patrauklų būsimiems studentams Gruzijoje ir skirtingose pasaulio šalyse.

Tbilisi State Medical University yra tikrasis Europos švietimo erdvės narys, o tai reiškia jo aktyvų dalyvavimą šios švietimo sistemos veikloje, nustatant plėtros ir įgyvendinimo kryptis, užmezgant laisvus ir glaudžius mokslinius ir akademinius ryšius su švietimo, mokslo ir klinikos centrais visoje Europoje. pasaulis. Kas trečias mūsų universiteto studentas yra tarptautinis studentas.

Tbilisi State Medical University teikia didelę reikšmę į studentą orientuotai švietimo sistemai, palyginti su į mokytoją orientuota sistema (nepriklausančia nuo laiko ir, a priori, remiantis prielaida, kad profesorius / dėstytojas žino, ko mokyti). Orientuojantis į studentą, daug daugiau dėmesio skiriama mokymo programų planavimui ir daugiausia dėmesio skiriama studentų poreikiams, susijusiems su būsima socialine veikla ir profesine karjera.

Vietos

  • Tbilisi

    Vazha Pshavela Avenue,33, , Tbilisi

    Klausimai