Keystone logo
The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Įvadas

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw siūlo aukščiausio lygio meno ir dizaino išsilavinimą trimis lygiais – bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsniais. Esame valstybinis universitetas ir ugdome studentus visu etatu ir neakivaizdiniu būdu keturiuose fakultetuose: Tapybos ir skulptūros fakultete, Interjero architektūros ir dizaino fakultete, Keramikos ir stiklo fakultete bei Grafikos ir medijų meno fakultete. Mūsų pagrindinis pastatas yra istorinėje Vroclavo dalyje, o naujasis pastatas – Taikomosios dailės ir inovacijų centras – tai modernus pastatas su itin moderniomis studijomis ir įranga.

114919_114879_5M6A3510.jpg

2019 ir 2020 mokslo metais siūlome dvi programas, vykdomas anglų kalba: MFA in Visual Arts studijų programą ir Doktorantūros mokyklos mokslo programą.

Be to, siūlome nemokamus lenkų kalbos mokymus visiems mūsų tarptautiniams studentams.

Iškilus papildomų klausimų, susijusių su įdarbinimu, kreipkitės į Tarptautinių ryšių biuro darbuotoją Paulina Zaweracz.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis iš Europos socialinio fondo pagal Veiksmų programos Žinių ugdymo plėtros III prioritetinės krypties Ekonomikos ir plėtros aukštasis mokslas 3.5 veiksmą Aukštųjų mokyklų kompleksinės programos.

Vietos

  • Wrocław

    Plac Polski 3/4 (6,211.09 mi) Wroclaw, Poland 50-156, 51, Wrocław

Klausimai