Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of Iowa

The University of Iowa

The University of Iowa

Įvadas

The University of Iowa yra vienas iš pirmaujančių Amerikos valstybinių mokslinių tyrimų universitetų.

Įkurta 1847 m., Tai yra seniausia valstijos aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi šalia vaizdingos Ajovos upės Ajovos mieste.

Amerikos universitetų asociacijos narys nuo 1909 m. ir Didžiojo dešimtuko konferencijos narys nuo 1899 m The University of Iowa yra vienas iš labiausiai pripažintų akademinių medicinos centrų šalyje, taip pat pasauliniu mastu pripažintas mokslo ir amatų lyderis. rašymas. Ajova yra žinoma dėl meistriškumo tiek menų, tiek mokslų srityse, siūlydama pasaulinio lygio bakalauro, magistrantūros ir profesines akademines programas įvairiose srityse.

Misija

Įsteigus The University of Iowa 1847 m., valstijos įstatymų leidėjas patikėjo trejopą mokymo, tyrimų ir viešosios tarnybos misiją. Vykdydamas šią misiją šiandien, universitetas suteikia išskirtinę mokymo ir transformuojančią edukacinę patirtį, kuri paruošia studentus sėkmei ir pasitenkinimui vis įvairesnėje ir globalesnėje aplinkoje; daro pažangą mokslinėse ir kūrybinėse pastangose atlikdama pažangiausius tyrimus ir meninę produkciją; ir suteikia mokymąsi bei atradimus Ajovos valstijos žmonėms, tautai ir pasauliui, gerinant gyvenimą per švietimą, sveikatos priežiūrą, meną ir kultūrą bei bendruomenės ir ekonominį gyvybingumą.

Vizija

The University of Iowa bus pirmasis pasirinkimas įvairiems ir talentingiems studentams, dėstytojams ir darbuotojams, kurie sukurs naujus tyrinėjimo, atradimų, kūrimo ir įsitraukimo skyrius. Kartu stiprinsime universiteto, kaip vieno iškiliausių valstybinių universitetų, statusą šalyje.

Pagrindinės vertybės

Mūsų pagrindinės vertybės nusako tai, kas mes esame ir kuo siekiame būti kaip universiteto bendruomenė. Planuodami, nustatydami prioritetus ir kasdien priimdami sprendimus, kaip vykdyti savo misiją, vadovaujamės šiais penkiais tarpusavyje susijusiais įsipareigojimais:

Kūrybiškumas

Atrandame naujų būdų pamatyti pasaulį ir padaryti jį geresnį.

Esame pasiryžę siekti naujų žinių ir meninės kūrybos bei panaudoti tuos atradimus, kad padarytume permainingą poveikį mūsų valstybei ir vietinėms, nacionalinėms ir pasaulio bendruomenėms.

Bendruomenė

Esame įsipareigoję bendradarbiauti ir aktyviai dalyvauti.

Vertiname kiekvieno žmogaus indėlį ir pripažįstame, kad didžiausią sėkmę galime pasiekti tada, kai dirbame kartu siekdami kūrybinio indėlio – dažnai įvairiose srityse ir skyriuose, o dažnai – su bendruomenės partneriais.

Kompetencija

Mes tikimės iš savęs geriausio visame, ką darome.

Mes vertiname save pagal griežtus standartus, gerbiame aukštus siekius ir pasiekimus ir tikimės, kad visi universiteto bendruomenės nariai sieks tobulumo.

Įtraukimas

Mes patvirtiname ir švenčiame visas kilmes ir tapatybes.

Pasiekiame meistriškumo pritraukdami ir išlaikydami įvairias, talentingas studentų, dėstytojų ir darbuotojų populiacijas bei kurdami svetingą ir prieinamą aplinką, kurioje asmenys jaustųsi vertinami ir gerbiami bei turėtų galimybę klestėti.

Vientisumas

Esame sąžiningi, sąžiningi, pagarbūs ir etiški.

Mes laikomės aukščiausių profesinės ir mokslinės etikos standartų, esame atsakingi už savo sprendimus ir veiksmus, atsakingai valdome mums patikėtus išteklius, elgiamės sąžiningai ir sąžiningai.

Statistika

 • Iš viso užsiregistravo 31 206, 2021 m. rudenį
 • 23–29 vidutinis 50 % ACT balų diapazonas
 • Vidutinis GPA 3,81, 2025 m. klasė

Registracija, 2021 m. ruduo

Studento tipasRegistracija
Bakalauras21 608
Absolventas6 415
Profesionalus (doktorantūros)1 886
Podiplominiai mokymai1 297
Iš viso31 206

Registracija pagal rasę/etninę kilmę

Rasė/etninė priklausomybėRegistracijų skaičius% viso
Afroamerikietis arba juodaodis9713,1 %
Aliaskos indėnas arba Amerikos indėnas540,2 %
Azijos amerikietis1 5194,8 %
Ispanų arba lotynų2 3497,4 %
Tarptautinė2 1037,8 %
Vietinis Havajų ar kitas Ramiojo vandenyno salų gyventojas200,1 %
Dvi ar daugiau lenktynių1 0293,2 %
Baltoji (ne ispanų kalba) arba nežinoma rasė23 68574,6 %
 • 18,3 % Pirmos kartos studentai
 • 1-oji valstybinė mokykla vienodai priimti vyrus ir moteris
 • 1-oji mokykla oficialiai patvirtino LGBT studentų grupę (1970 m.)

  Vietos

  • Iowa City

   Iowa City, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai