Keystone logo
The Wright Institute Psichologijos daktaras
The Wright Institute

Psichologijos daktaras

Berkeley, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

The Wright Institute „PsyD“ programa yra kruopščiai sukurta siekiant sistemingai įgyti vis sudėtingesnių žinių ir klinikinių galimybių. Šis vystymosi požiūris į mokymąsi remiasi tvirtu tyrimų, vertinimo metodų ir teorinių žinių pagrindu. Visais atvejais orientuojamasi į tai, ką studentai išmoko, pritaikyti klinikinėje srityje.

Ši novatoriška „PsyD“ programa įtraukia studentus į plačią psichologinių mokslų sritį ir prašo jų kritiškai mąstyti, klinikiniame darbe naudojant subjektyvius ir objektyvius žinių šaltinius. The The Wright Institute PsyD programoje pabrėžiama stebėtojo ir stebimo gydytojo bei kliento tarpusavio priklausomybė. Viso „PsyD“ kurso metu, pradedant gyvenimo trukmės vystymosi tyrimais, tyrimais ir psichologiniais testais, baigiant klinikiniu procesu, netgi pačiu mokymosi procesu - studento prašoma patobulinti savo supratimą apie sudėtingą tarpasmeninių jėgų sistemą klinikinėje aplinkoje. .

The Wright Institute PsyD“ programa tęsia senas mokyklos griežto ir išsamaus klinikinio ugdymo tradicijas. Studentai plačiai susipažįsta su teorija ir tyrimais. The Wright Institute labai vertinama pagarba įvairiausiems teoriniams požiūriams; fakultetas turi ypatingų stipriųjų pusių šiuolaikinių psichoanalitinių, kognityvinių ir elgesio, šeimos sistemų, socialinio teisingumo, trumpo gydymo ir santykių požiūrių srityse. Jie mano, kad teorija ir tyrimai yra glaudžiai tarpusavyje susiję elementai, kurie yra naudingiausi praktikuojančiam asmeniui, kai jie mokomi kliniškai reikšmingu būdu.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai