Keystone logo
Transart Institute

Transart Institute

Transart Institute

Įvadas

Transart Institute yra erdvė bet kokiai formai eksperimentuoti ir mąstyti, dalintis ir bendrauti bei siūlyti praktika pagrįstas doktorantūros studijas pagal mažos rezidencijos modelį. Mes palaikome savarankiškai ir (arba) kolektyviai dirbančius savarankiškus, žingeidžius, lanksčius ir socialiai įsitraukusius kūrybiškus tyrinėtojus.

Mūsų platforma be sienų pritraukia eklektišką tarptautinę studentų ir patarėjų grupę iš vienodai skirtingų meninių ir akademinių aplinkybių bei geografinių vietų kaip pasaulinės, tarpdisciplininės mokslinių tyrimų bendruomenės dalį, kurdama galimybes plėsti, stiprinti ir palaikyti individualią ir kolektyvinę praktiką. pasaulyje, už akademijos sienų.

Mes remiame visų kūrybinių žanrų, įskaitant meną ir socialines technologijas, temų tyrimus; kuratoriaus praktika; kultūrinis įsitraukimas per maistą; dokufikcija ir kūrybinis rašymas; ekologija ir aplinkos aktyvumas; išplėsta studijos praktika; eksperimentinės pedagogikos; mada ir tekstilė; svetimybė, kitoniškumas; namai, nostalgija ir nejaukumas; tarptautinė diaspora ir ištremtos valstybės; kalba ir įvaizdis; ribinės būsenos, tarpai ir erdvėlaikis; žiniasklaida ir dizainas; atmintis, pamiršimas, traumos ir archyvas; judesys, šokis, choreografija; naujas materializmas, į objektą orientuota ontologija; uoslės menai; taika, tarpininkavimas ir performatyvus aktyvizmas; postnacionalizmas, postkolonializmas; leidyba kaip meno praktika; robotika; garsas, muzika, lauko įrašai, kūrimas; kosmosas ir laikina architektūra; vaikščiojimas kaip meno praktika.

Vietos

  • Stockdale

    Stockdale, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai