Keystone logo
Tulane University

Tulane University

Tulane University

Įvadas

Tulane University yra privati tyrimų institucija, įsikūrusi Naujajame Orleane, Luizianoje, JAV. Tai labai gerbiamas universitetas su įvairia ir dinamiška studentų, dėstytojų ir personalo bendruomene, kuri susiburia siekti akademinės kompetencijos ir teigiamai prisidėti prie visuomenės.

Vienas iš išskirtinių Tulane University bruožų yra jo įsipareigojimas tarpdalykiniam švietimui, tyrimams ir įsitraukimui. Universitetas siūlo daugybę programų ir iniciatyvų, kurios skatina studentus, dėstytojus ir darbuotojus dirbti peržengiant tradicines akademines ribas ir nagrinėti sudėtingas problemas iš kelių perspektyvų.

Pavyzdžiui, Tulane turi keletą tarpdisciplininių centrų ir institutų, tokių kaip Murphy politinės ekonomijos institutas, Tulane smegenų institutas ir Newcomb moterų lyderystės institutas, kurie suburia skirtingų disciplinų mokslininkus bendradarbiauti atliekant pažangiausius tyrimus ir teikti unikalius. mokymosi galimybes studentams.

Tulane taip pat siūlo keletą tarpdisciplininių studijų programų, tokių kaip vadybos ir teisės studijų bakalauras, visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos bakalauras bei tvarios nekilnojamojo turto plėtros magistras. Šios programos remiasi kelių disciplinų dėstytojų patirtimi, kad studentai galėtų visapusiškai suprasti sudėtingas problemas ir paruošti juos karjerai įvairiose srityse.

Apskritai Tulane University tarpdisciplininis požiūris skatina kūrybiškumą, naujoves ir bendradarbiavimą, o studentus ruošia tapti pasaulio piliečiais, galinčiais įveikti sudėtingus iššūkius ir reikšmingai prisidėti prie visuomenės.

Vietos

  • New Orleans

    1430 Tulane Ave. MC 8513, 70112, New Orleans

    Klausimai