Keystone logo
Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Įvadas

Mokytis. Atrasti. Bendradarbiauti. Naujoves.

Cheminės ir biomolekulinės inžinerijos doktorantūros programa (CBE) Tulane universitete siūlo studentams aukšto lygio išsilavinimą, kurio centre yra galimybė atlikti įvairius, pažangiausius, tarpdalykinius tyrimus, atidžiai prižiūrint mūsų fakulteto nariams.

Departamentą sudaro 13 kadencijos laikotarpio fakulteto narių, pasižyminčių unikaliu išsilavinimu ir tyrimų interesais, pradedant statistine mechanika ir termodinamika, baigiant molekuliniais modeliavimais, energija, aplinka ir ląstelių inžinerija. Mūsų abiturientai yra iš viso pasaulio. Dabartinis fakulteto ir magistro studijų studentų santykis yra maždaug 3, todėl individualiai galima atkreipti dėmesį į kiekvieno studento pažangą, o tai suteikia asmeniniams poreikiams pritaikytą patirtį čia, Tulane mieste.

Tulane universitetas ir CBE departamentas siūlo abiturientams konkurencingus finansinius paketus, įskaitant stipendijas ir asistentus tyrėjams, dosnias stipendijas, studijų įmokas ir subsidijuojamą sveikatos draudimą.

Dr Julie Albert pasakoja apie nano- ir mikrostruktūrinių polimerinių medžiagų kūrimą

Misija

Cheminės ir biomolekulinės inžinerijos katedros misija yra teikti aukščiausios kokybės programas, skirtas mokyti visų lygių studentus apie chemijos ir biomolekulinės inžinerijos principus ir pritaikymą Tulane universiteto aplinkoje. Vykdydami šią misiją, studentai atlieka novatoriškus ir aukštos kokybės mokslinius tyrimus, kuriuose tobulinami inžineriniai sprendimai sveikatos, energijos ir aplinkos srityse.

Tyrimai

Mūsų tyrimų sritys atspindi naujas ir įdomias chemijos inžinerijos kryptis, kurių pagrindinės temos yra Pažangiosios medžiagos, Biomolekulinė inžinerija ir Naujos aplinkos technologijos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tyrimų sritis, apsilankykite https://sse.tulane.edu/cbe/research

Mokslo ir inžinerijos mokykla uždirba milijonus mokslinių tyrimų dolerių universitetui, remia bakalauro studijų galimybes ir kasmet baigia daugiausiai doktorantų Tulane mieste.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

Apie chemijos ir biomolekulų inžinerijos katedrą

Departamentas yra trečiasis Jungtinėse Valstijose ir jo šaknys yra pramoninė chemija. Šiandien departamentas tęsia tvirtą griežto mokymosi tradiciją kartu su atradimo džiaugsmu. Katedra vertina stipendijas ir siekia suteikti studentams visas galimybes plėtoti akademinį potencialą. Klasių dydis yra mažas, o studentų ir dėstytojų santykis katedroje paprastai yra mažesnis nei 10: 1. Fakultetas turi atvirų durų politiką ir yra prieinamas studentams bet kuriuo darbo metu. Bakalaurams yra didžiulės galimybės dalyvauti tyrimuose, o fakultetas skatina ir skatina bakalauro įsitraukimą į mokslinius tyrimus. Departamente dirba dešimt fakulteto narių ir vykdoma intensyvi magistrantūros tyrimų programa, suteikianti teisę į daktaro laipsnį.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Vietos

  • New Orleans

    School of Science and Engineering, 201 Lindy Claiborne Boggs Center, 6823 St. Charles Avenue, LA 70118-5698, New Orleans

Programos

Klausimai