Keystone logo
UAEU United Arab Emirates University Ekologijos ir aplinkos mokslų daktaras, filosofijos daktaras
UAEU United Arab Emirates University

Ekologijos ir aplinkos mokslų daktaras, filosofijos daktaras

Al Ain, Jungtiniai Arabų Emyratai

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 2 400 / per credit *

Stovykloje

* per kredito valandą

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Apžvalga

Mūsų ekologijos ir aplinkos mokslų (EES) doktorantūros programa suteikia studentams įgūdžių ir mokymų pagrindiniuose ir taikomuosiuose moksluose, siekiant pagerinti visuomenės supratimą apie aplinkos problemas ir padėti valdyti, sušvelninti šias problemas ir jų išvengti. Aplinkos mokslo programa yra griežtas, tarpdisciplininis studijų kursas.

Bendrieji programos tikslai yra šie: (1) paaiškinti ir geriau suprasti aplinkos problemas ir nustatyti šių problemų sprendimus; ir (2) skatinti įvairių disciplinų mokslininkų bendradarbiavimu grindžiamus, tarpdisciplininius tyrimus. Šis daktaras. Ekologijos ir aplinkos mokslų programą sudaro 54 kredito valandos. Doktorantai turi atitikti visus laipsnio reikalavimus mažiausiai per šešis (6) ir ne daugiau kaip per dvylika (12) semestrų.

Programą sudaro 6 kredito valandos privalomų Mokslo koledžo (COS) kursų, 9 kredito valandos specializacijos pagrindiniai kursai, 9 kredito valandos EES pasirenkamieji dalykai ir 30 kredito valandų baigiamasis darbas. Studijų būdas yra nuolatinis. Kandidatai turi būti sėkmingai baigę biologijos ar susijusių dalykų magistro laipsnį arba jam prilygintą išsilavinimą, su kaupiamuoju GPA 3,3 ar daugiau (4 skalėje). Visi laipsnio kursai ir rašytiniai darbai turi būti parengti anglų kalba. Todėl privalomi minimalūs 6,5 IELTS reikalavimai, pasiekti ne vėliau kaip prieš dvejus metus iki stojimo į doktorantūros programą.

Studijų programa

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Jūrų, atmosferos ir geomokslų daktaras ir magistras (GRE atsisakė)
    • Miami, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Daktaras energetikos, aplinkos ir atmosferos mokslų srityse
    • Nicosia, Kipras
  • Ph.D. aplinkos ir gamtos mokslų srityje
    • Fargo, Jungtinės Amerikos Valstijos