Keystone logo
© UConn School of Engineering Graduate Programs
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

Įvadas

UConn College of Engineering yra mokslinių tyrimų ir inžinerinio išsilavinimo jėgainė Konektikuto valstijoje ir už jos ribų. Mes esame # 1 viešoji inžinerijos mokykla Naujojoje Anglijoje ir suteikiame 51 procentą valstijos inžinerijos absolventų. Carnegie fondas UConn paskyrė „R1“ mokslinių tyrimų universitetu. Tai aukščiausia klasifikacija, suteikta moksliniams tyrimams, ir tik 3% visų JAV aukštojo mokslo institucijų.

Mūsų studijų programose akcentuojama patirtinė inžinerija, kad studentai įgytų žinių ir įgūdžių, kurie leistų jiems vieną dieną rasti naujoviškus ir socialiai teisingus sprendimus sudėtingiausioms šiandienos problemoms spręsti. Dirbame su vietinėmis ir nacionalinėmis pramonės šakomis, kad spręstume neatidėliotinus technologinius iššūkius ir sustiprintume savo gamybos bazę.

Vertiname verslumą ir inovacijas, o mūsų studentai ir dėstytojai aktyviai kuria startuolius ir novatoriškas technologijas, remdami ekonominę plėtrą. UConn stengėsi spręsti pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria mūsų visuomenė, vykdydama mokslinių tyrimų iniciatyvas žmogaus teisių, apleistų teritorijų, kibernetinio saugumo ir kitų aktualių klausimų srityse.

Bendra apzvalga

UConn College of Engineering yra mokslinių tyrimų ir inžinerinio išsilavinimo jėgainė Konektikuto valstijoje ir už jos ribų. Mes esame # 1 viešoji inžinerijos mokykla Naujojoje Anglijoje ir suteikiame 51 procentą valstijos inžinerijos absolventų. Dirbame su vietinėmis ir nacionalinėmis pramonės šakomis, siekdami išspręsti neatidėliotinus technologinius iššūkius ir sustiprinti savo gamybos bazę. Vertiname verslumą ir inovacijas, o mūsų studentai ir dėstytojai aktyviai kuria startuolius ir novatoriškas technologijas, remdami ekonominę plėtrą. UConn stengėsi spręsti pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria mūsų visuomenė, vykdydama mokslinių tyrimų iniciatyvas žmogaus teisių, apleistų teritorijų, kibernetinio saugumo ir kitų aktualių klausimų srityse.

Carnegie fondas UConn paskyrė „R1“ mokslinių tyrimų universitetu. Tai aukščiausia klasifikacija, suteikta moksliniams tyrimams, ir tik 3% visų JAV aukštojo mokslo institucijų. Mūsų studijų programose akcentuojama patirtinė inžinerija, kad studentai įgytų žinių ir įgūdžių, kurie leistų jiems vieną dieną rasti naujoviškus ir socialiai teisingus sprendimus sudėtingiausioms šiandienos problemoms spręsti.

Universiteto ypatybės

Tai pakankamai paprasta – UCONN yra aukščiausios klasės universitetas

Būdami apsupti ryškiausių studentų ir dėstytojų aukščiausioje mokslinių tyrimų institucijoje, būsite pastūmėję, iššūkį jums ir kiekvieną dieną galėsite tobulėti.

Konektikuto pavyzdinio universiteto buvimas jaučiamas visoje valstijoje. Konektikuto universitetas suteikia puikų išsilavinimą mūsų pagrindiniame miestelyje Storrs ir keturiuose regioniniuose miesteliuose Avery Point, Hartforde, Stamforde ir Waterbury. Turėdami prieigą prie išskirtinių dėstytojų, neprilygstamų mokslinių tyrimų galimybių ir išskirtinių stažuočių kai kuriose prestižiškiausiose šalies įmonėse, mūsų studentai siekia savo aistrų, mokosi tai, kas jiems patinka, ir siekia sėkmės.

Praeities ir dabarties haskiai pasakys, kad nėra nieko panašaus į UConn bendruomenę. Savo UConn patirtį nešiositės su savimi per draugus, kurie tampa šeima, Husky Pride, kuris tampa jūsų tapatybės dalimi, ir svajones, kurios tampa jūsų realybe.

Be jokios abejonės, pasirinkę UConn tapsite geresni – nesvarbu, kur jūsų kelionė prasidėtų. Padarykite tai čia .

 • Storrs – pagrindinis miestelis
 • Avery Point
 • Hartfordas
 • Stamfordas
 • Voterberis

  Priėmimai

  Švietimo reikalavimai

  GPA reikalavimai aukštajai mokyklai

  Išskyrus išimtines aplinkybes, kad būtų svarstoma galimybė priimti į magistro laipsnį arba pažymėjimo programą, ankstesnis studento kursinis darbas turi atitikti vieną iš šių kriterijų:

  • Sukauptas GPA paskutiniam 3,0 ar aukštesniam viso laipsnio laipsniui arba
  • Jei paskutinis laipsnis yra bakalauro laipsnis arba studentas dar nėra baigęs bakalauro laipsnio:
   • 3.0 ar aukštesnis GPA už visus paskutinius dvejus pilno etato bakalauro kursinius metus arba
   • 3,5 ar didesnis GPA už visus paskutinius dieninio bakalauro kursinius metus arba
   • Jei studentas, baigęs paskutinį bakalauro ar magistro laipsnį, bent vieną semestrą studijavo dieninėje studijoje, visų kursinių darbų po studijų baigimo GPA yra 3,0 ar didesnis.

  Norėdami užpildyti paraišką, turite:

  • Įkelkite nuorašus iš mokyklos, kurioje gavote bakalauro laipsnį, ir bet kokių kursų, kurių baigėte vėliau, neatsižvelgiant į tai, ar laipsnis buvo gautas.
  • Įkelkite stenogramas ir laipsnius iš tarptautinių institucijų anglų ir pagrindine universiteto kalba. Jūsų paraiška nebus peržiūrėta be šių kopijų.

  Nepavykus įkelti visų mokymo įstaigų pažymų, nepriklausomai nuo to, ar buvo gautas diplomas, gali būti priėmimo atšaukimo pagrindas.

  Papildomi paraiškos reikalavimai tarptautiniams studentams

  Graduate School nereikalauja trečiosios šalies kvalifikacijos vertinimo, tačiau laukiame šių paslaugų įvertinimų:

  • NACES (Nacionalinė kvalifikacijų vertinimo tarnybų asociacija) arba
  • AICE (Tarptautinių įgaliojimų vertintojų asociacija)

  Jei jūsų laipsnis yra 3 metų bakalauro laipsnis iš Indijos, Kanados, Australijos, Šri Lankos ar tam tikrų kitų šalių, mes nelaikysime laipsnio lygiaverčiu 4 metų JAV bakalauro laipsniui. Tai yra mūsų politika, net jei išorinis kvalifikacijos vertintojas, kuris yra NACES (Nacionalinės kvalifikacijos vertinimo tarnybų asociacijos) arba AICE (Tarptautinių kvalifikacijų vertintojų asociacijos) narys, laipsnį įvertino kaip 4 metų laipsnį.

  • Įkelkite individualius / metinius pažymių lapus arba nuorašus (kursus ir pažymius, o ne valandas) studentams, kurie baigia mokslus Indijoje, Pakistane, Bangladeše arba Šri Lankoje.
  • Jei baigėte laipsnį ir tai nenurodyta jūsų nuorašoje, į jūsų paraišką reikalaujame įkelti jūsų laipsnio kopiją. Dažniausia atidėto prašymų nagrinėjimo priežastis yra neįkelti visų reikiamų nuorašų (ir tarptautinių institucijų laipsnių).
  • Norėdami pabandyti sumažinti tarptautinio pašto vėlavimą po paraiškos pateikimo, The Graduate School rekomenduoja siųsti oficialius kiekvienos kolegijos / universiteto, kurį lankėte, nuorašus ir laipsnius. (Atkreipkite dėmesį, kad oficialių nuorašų ir laipsnių nereikia siųsti į „The Graduate School“, kol nebus pateiktas priėmimo pasiūlymas.)

  Anglų kalbos mokėjimas

  Jei anglų kalba nėra jūsų pagrindinė kalba**, jūsų gali reikėti pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymą.

  **Pagrindinė kalba apibrėžiama kaip kalba, vartojama bendraujant nuo vaikystės.

  Reikalavimai vizoms

  JAV studentų vizų rėmimas

  Jei esate tarptautinis studentas, kuriam reikalingas Konektikuto universiteto JAV studento vizos rėmimas, būkite pasirengę pateikti imigracijos dokumento prašymą Tarptautinių studentų ir mokslininkų paslaugų (ISSS) biurui po to, kai būsite priimtas į „The Graduate School“. (ISSS biuras neišleis I-20/DS-2019 dokumento, kol jūsų priėmimas nebus baigtas / imatrikuliuotas.)

  Pateikite savo I-20/DS-2019 prašymą ISSS likus ne mažiau kaip mėnesiui iki semestro, kai pradėsite savo programą.

  Jei turite klausimų dėl reikalingos medžiagos, susisiekite su IS biuru: [email protected]

  Norėdami kreiptis dėl I-20 arba DS-2019, turėsite turėti NetID. Tai bus išsiųsta el. paštu per 2–5 darbo dienas nuo pranešimo apie priėmimą gavimo. Jei reikia pagalbos, susijusios su „NetID“ arba pakartotinai išduodant jau el. paštu išsiųstą informaciją, susisiekite su ITS biuru telefonu (860) 486-4357 arba el. paštu: [email protected]

  Stipendijos ir finansavimas

  Absolventai gali gauti finansinę paramą savo studijoms iš įvairių šaltinių, todėl raginame būsimus ir esamus magistrantūros studentus ištirti visas skirtingas galimybes, kad nustatytų geriausiai jų poreikius atitinkančias galimybes. Taip pat rekomenduojame visiems magistrantams pasikonsultuoti su savo patarėjais ir dėstytojais bei darbuotojais savo magistrantūros programose, nes jie greičiausiai žino apie konkrečius laipsnio ar disciplinos paramos šaltinius. Be to, absolventai turėtų pasinaudoti Nacionalinių stipendijų ir stipendijų biuro teikiamais ištekliais, kad nustatytų galimus finansavimo šaltinius ir gautų patarimų, kaip rengti sėkmingas paraiškas. Čia rasite informacijos apie vidines (UConn) ir išorines (už UConn ribų) studentų galimybes prašyti pagalbos, stipendijų ar kitos finansinės pagalbos.

  Be to, čia yra keletas naudingų finansinės pagalbos vadovų doktorantams:

  • Finansinė pagalba doktorantams
  • Doktoranto stipendijų vadovas

  Be šių galimybių, čia yra keletas naudingų stipendijų ir finansinės pagalbos vadovų doktorantams:

  • Finansinė pagalba doktorantams
  • Doktoranto stipendijų vadovas
  • Nacionalinių stipendijų skatinimo programa

  Nacionalinių stipendijų ir stipendijų biuras (ONSF) džiaugiasi galėdamas pranešti, kad tęsiama UConn ambicinga paskatų programa, kuria siekiama sukurti stipresnę studentų ir dėstytojų kultūrą, kreipiantis dėl prestižinių, nacionaliniu mastu konkurencingų stipendijų ir stipendijų.

  Pagal šią programą visi UConn fakultetai visuose miesteliuose (įskaitant UCHC) gali gauti iki 1000 USD profesinio tobulėjimo lėšų, kad pripažintų jų darbą, kuruojant studentus, rengiant pasiūlymus ir teikiant paraiškas tinkamiems apdovanojimams gauti. Be to, dieninių studijų absolventai, kurie kreipiasi dėl NFIP reikalavimus atitinkančių stipendijų, per šią programą gali kreiptis dėl 250 USD stipendijos. Per pirmuosius penkerius programos metus buvo suteikta daugiau nei 450 000 USD profesinio tobulėjimo fondų ir absolventų stipendijų.

  Galutinis terminas: 2023 m. balandžio 28 d., 23:59 (EDT)

  • „Future Climate Venture Studio“ stipendija

  „Future Climate Venture Fellowship“ programa skirta suteikti apčiuopiamos patirties studentams, norintiems sužinoti apie startuolius, rinkodarą, komercializavimą, rizikos plėtrą ir klimato kaitos tyrimus. Stipendininkai bus paskirti į mentorių arba pradedančiąją įmonę ir turės galimybę sužinoti apie įvairius klausimus, susijusius su klimato kaitos problemomis. Stipendininkai lavins bendravimo ir rinkodaros įgūdžius, taip pat turės galimybę atlikti vaidmenį pateikiant su klimato kaita susijusias technologijas į rinką, remdami pradedančias ir ankstyvos stadijos įmones. Kolegos taip pat gali padėti plėtoti susitikimus su atitinkamomis įmonėmis ir turėti galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose švietimo ir karjeros ugdymo seminaruose. Programos pabaigoje stipendininkai turės pateikti žodinį pranešimą.

  Paraiškų teikimo terminas: 2023 m. sausio 15 d

  • Finansavimo galimybės absolventams ir doktorantams

  Ieškokite apmokamų vasaros mokslinių tyrimų programų magistrantams, kelionių stipendijų ir stipendijų – greitai artėja daugybė terminų!

  Vietos

  • Storrs

   Storrs, Jungtinės Amerikos Valstijos

   Klausimai