Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

Įvadas

University of California Santa Barbara vidutinio dydžio inžinerijos koledžas nuolat priskiriamas prie aukščiausių pasaulio inžinerinių mokyklų. University of California Santa Barbara inžinerija suteikia studentams tiesioginę akademinę mentorystę, reikalingą sėkmingai karjerai kurti ir laiku baigti studijų programas.

Esame tarpdisciplininis miestelis, kuriame inovacijų kultūra skatina plėtoti tiek pagrindinius mokslus, tiek taikomąsias technologijas, tuo pačiu suteikdama pridėtinę vertę mūsų regiono, mūsų valstybės ir pasaulio ekonomikai. University of California Santa Barbara inžinerija įrodė esanti viena sėkmingiausių viešojo ir privataus sektorių mokslinių tyrimų partnerystės aplinkų šalyje; gilūs, įvairūs ir daugybė ryšių, užmegztų su pramone, lėmė šimtus intelektinių savybių.

Inžinerijos kolegijos misija yra suteikti studentams tvirtą pagrindą mokslo ir matematikos pagrindams; inžinerinių sistemų analizės, sintezės ir projektavimo patirtis; dabartinės inžinerijos praktikos ir pažangiausių inžinerijos tyrimų bei technologijų poveikis. Verslumo dvasia švietimo srityje, mokslinė veikla ir dalyvavimas inžinerijos praktikoje įkvepia University of California Santa Barbara inžinerijos koledžą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Santa Barbara

    Santa Barbara, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai