Keystone logo
Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Įvadas

APIE MŪSŲ UNIVERSITETĄ (Kardinolas Stefanas Wyszynskis universitetas)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) buvo įkurtas 1999 m. Rugsėjo 3 d. Universitetas buvo įsteigtas buvusios Katalikų teologijos akademijos (1954-1999 m.) Pagrindu. Kardinolas Stefanas Wyszynskis universitetas yra valstybinis universitetas, turintis 32 studijų kryptis (10 fakultetų), daugiau nei 16 000 studentų, 737 akademinių dėstytojų ir 383 administracijos darbuotojai. Tyrimai atliekami dieninėse ir neakivaizdinėse sistemose tiek ilgosios pakopos (magistro), tiek pirmojo ciklo (bakalauro). UKSW taip pat siūlo profesinę kvalifikaciją doktorantūroje ir doktorantūroje. Daugelyje sričių atliktus tyrimus patvirtino Valstybinė akreditavimo komisija. Studentai turi galimybę eiti į daugiau nei 60 Europos universitetus pagal "Erasmus" programą. Yra daug studentų mokslininkų asociacijų ir studentų organizacijų, studentų teatro ir choro. Yra ir sporto įrenginiai.

APIE MŪSŲ FAKULTETĄ (Kristiano filosofijos fakultetas)

Kristaus filosofijos fakultetas apima tris institutus: filosofijos institutą, psichologijos institutą ir ekologijos ir bioetikos institutą, iš viso 16 skyrių ir daugiau nei 30 kėdžių. Fakultetas turi atskirą kompiuterinę laboratoriją, diagnostikos laboratoriją, biblioteką ir laboratoriją su Vienos testų sistema (VTS). Nuo 2014/15 m. Mūsų studentai gali naudotis naujais Laboratorijos gamtos mokslų centru ir centrine psichologine laboratorija. Mūsų misija - suteikti savo studentams mokslinę draugystę aplinkoje, kurioje kartu su moksliniais tyrimais ir švietimu. Fakultetas siūlo:

2
 • Filosofijos ir aplinkosaugos bakalaurų ir magistrantūros studijų programos
 • Integruota magistro lygio psichologijos programa
 • programos Ph.D. filosofijoje ir psichologijoje

Mūsų studijų programose mes stengiamės pasiūlyti įvairią ir patrauklų išsilavinimą, pagrįstą išsamiais teorinėmis, metodinėmis ir praktinėmis žiniomis. Fakultetas saugo savo ateitį plėtodamas kokybiškus tyrimus. Fakultetas skelbia tris mokslo žurnalus: "Studia Psychologica", "Studia Philosophiae Christianae" ir "Studia Ecologiae et Bioethicae". Neseniai fakultetas nacionalinėje akreditacijos procese buvo vertinamas "kategorija", įrodydamas, kad jis visiškai atitinka jo misijos aprašyme nustatytus reikalavimus. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

MŪSŲ MISIJOS PAREIŠKIMAS Į INTERNACIONALIZACIJĄ

Mes žvelgiame už savo universiteto ribų ir remiame ir remiame tarptautinį mobilumą tiek personalą, tiek studentus mūsų fakultete. Metai po metų sveikiname didėjantį tarptautinių studentų skaičių mūsų akademinėje bendruomenėje. Šiuo metu krikščionių filosofijos fakultetas bendradarbiauja su užsienio universitetais, mokslo ir tyrimų institucijomis. Mes tikime, kad tai yra svarbi mūsų plėtros sritis. Todėl mūsų fakultetas siekia palengvinti ne tik tarptautinio bendradarbiavimo formas, bet ir sukurti sąlygas naujų tarptautinio bendradarbiavimo modelių kūrimui. Mes siūlome šiltą priėmimą visiems mūsų svečiams iš užsienio!

CHRISTIAN FILOSOFIJOS FAKULTETO STUDIJA

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

Europos universitetų studentai, pasirašę "Erasmus" dvišalį susitarimą su filosofijos fakultetu filosofijos, psichologijos ar aplinkosaugos srityje, praleidžia vieną ar du semestrus, studijuojančius kiekviename iš mūsų institutų. Atkreipkite dėmesį, kad ateinančius Erasmus studentus turėtų oficialiai paskirti jų gimtąja institucija. Kiekvienais metais krikščionių filosofijos fakultetas teikia keletą anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams.

8 PRIEŽASTYS TYRIMAI SU JAV

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. Kursai anglų kalba: studentams siūloma kursų anglų kalba pasirinkimas psichologijos, filosofijos, aplinkos apsaugos. Metais kiekvienais metais jie stengiasi, kad mūsų pasiūlymas būtų patrauklesnis ir įvairus.
 2. Orientacinis mokymas. Kad padėtume įsitvirtinti pirmosiomis Varšuvos dienomis, mūsų tarptautinis biuras sukūrė Erasmus studentų orientavimo kursus naudingų patarimų, informacijos ir galimybių susipažinti su savo bendraamžių Erasmus studentais. Jums bus išsiųstas el. Laiškas apie tikslų orientavimo mokymo laiką.
 3. "Mentor" programa: norėdami padėti jums rasti savo kelią universitete ir Lenkijoje, galite paklausti apie savo asmeninį Lenkijos bičiulį - lenkų studentą, kuris gali atsakyti į visus jūsų praktinius klausimus, parodyti jums savo mokykloje Varšuvoje į Lenkijos įpročius ir tt Šią pagalbą teikia Erasmus studentų tinklas (ESN). ESN yra studentų organizacija, remianti studentų mobilumą. Juo siekiama pagerinti integraciją organizuojant keliones, vakarėlius ir renginius tarptautiniams ir vietiniams studentams. Mūsų ESN nariai siūlo pagalbą ir paramą iš jūsų buvimo Lenkijoje pradžios ("Mentor" programa). Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į www. UKSW .esn.pl
 4. Koordinatorių pagalba ir parama: koordinatoriai yra asmenys, atsakingi už judumo programas. Kiekvienam tarptautiniam studentui remia du koordinatoriai: akademinis koordinatorius (dr. Katarzyna Knopp, dr Zuzanna Górska) ir administracinė koordinatorė (Mariola Sadowska). Jie bus maloniai jums padėti studijuoti mūsų fakultete.
 5. Apgyvendinimas: mes galime pasiūlyti "Student Residence" vietą dviviečiuose kambariuose. Kiekviename kambaryje yra interneto ryšys, tualetas, du dušai, valgomasis su virykle ir šaldytuvu. Bendrabutyje studentai gali naudotis televizijos kambariu, svetaine, skaitykla, skalbimo ir džiovinimo patalpos. Nuoma kainuoja apie 100-150 eurų per mėnesį.
 6. Lenkija - patraukli paskirties šalis: Lenkija pasiekė 8-ąją vietą geriausių nacionalinių prekių ženklų, pagal "Rising Star" kategoriją ir vykdo pagal šalies prekių ženklų indeksą, reitingą, nurodydama, kad šalys yra patraukliausios turistams. Lenkijos lankytojai atranda puikią kultūrą, vaizdingus kraštovaizdžius ir išskirtines istorines vietas. Nesvarbu, ar ieškote miestų, istorinių paminklų ar gamtos, lankytojai tikrai atneš turtingas prisiminimus. Lenkija yra patraukli mokinių vieta. 2012-2013 mokslo metais mūsų šalis buvo septintoji populiariausia paskirties šalis ES, kurioje dalyvavo 10 772 atvykę studentai. Be to, Lenkija yra laikoma viena iš pigiausių ES šalių studentų.
 7. Varšuva - studentų vieta universitete yra Varšuvoje - Lenkijos sostinėje. Varšuva yra vienas iš sparčiausiai besivystančių Europos miestų ir politinio, socialinio ir kultūrinio gyvenimo centras. Varšuva taip pat turi turtingą akademinį gyvenimą - per metus ji telieka daugiau nei 200 000 mokinių. Varšuva su savo žavesiu ir jo daugybe kultūrinių ir pramoginių renginių yra puikus miestas, kurį nori ištirti ir puikus turistų lankomas vietas. Be to, miestas turi išskirtinę geografiją, esančią pusiaukelėje tarp jūros ir kalno.
 8. Lenkų jūsų lenkų kalba: mes siūlome savanorišką kursą iš Lenkijos (mokama). Be to, galite pasimokyti savo lenkų kalboje su savo lenkų draugais.

Vietos

 • Warsaw

  Dewajtis 5, 01-815, Warsaw

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai