Keystone logo
UNADE American University of Europe (Universidad Americana De Europa)

UNADE American University of Europe (Universidad Americana De Europa)

UNADE American University of Europe (Universidad Americana De Europa)

Įvadas

UNADE misija yra padaryti puikios kokybės mokymą prieinamą visiems. Kiekvienas asmuo, norėdamas įgyti kandidatų atrankos kanonus, nori įgyti žinių, įgūdžių ir gabumų, orientuotų į praktiškai tobulinamą profesinį tobulėjimą, randa savo universitetą UNADE.

Mūsų institucinė misija yra mokymasis pagal 360º modelį. Šis modelis leidžia studentams dalytis patirtimi tarptautinėje arenoje per klases ir susitikimus. Be to, pedagogas ne tik palengvina žinias, bet ir nurodo mokiniams mąstyti patiems. Todėl būtina ištirti ir suabejoti įsisavinamų žinių šaknimis. Todėl tyrimų ir plėtros sritis yra UNADE švietimo kultūros pagrindas.

Be to, Amerikos Europos universitetas suteikia galimybę praktiškai gauti aukšto lygio aukštąjį mokslą. Bet kaip tai padaryti? Naudojant ir taikant naujas mokymams taikomas technologijas. Tokiu būdu pašalinamos socialinės, kultūrinės, geografinės ir laiko kliūtys, todėl mokymas yra įmanomas.

Prognozuojama, kad Amerikos Amerikos universitetas yra valstybinio, nacionalinio ir tarptautinio prestižo švietimo įstaiga. Puikus studentų, įmonių, vadovų ir darbuotojų sąjungininkas siekia suteikti individualizuotą mokymą ir aukščiausios kokybės el. Mokymąsi. Tikslas yra tai, kad studentas pasiektų geresnių rezultatų, pagerintų savo konkurencingumą ir įgytų įgūdžių, kurie padėtų jiems prisidėti prie socialinės ir ekonominės pažangos.

Vietos

  • Cancún

    Avenida Bonampak,Sm. 6, 77500, Cancún

    Klausimai