Keystone logo
Universidade Federal  De Minas Gerais

Universidade Federal De Minas Gerais

Universidade Federal  De Minas Gerais

Įvadas

Įkurta Brazilijos pietryčiuose, labiausiai pramoniniame šalies regione, nemokama viešoji švietimo įstaiga „Universidade Federal De Minas Gerais“ yra seniausias universitetas Minas Žeraiso valstijoje. Ji buvo įkurta 1927 m. Rugsėjo 7 d. Minas Žeraiso universiteto (UMG) vardu. Beveik po šimto metų ši institucija yra šalies lyderė švietimo, universiteto išplėtimo, kultūros, mokslinių tyrimų ir patentų kūrimo srityse keliose žinių srityse.

Jos bendruomenė surenka apie septyniasdešimt du tūkstančius žmonių Belo Horizonte, Montes Claros, Diamantina ir Tiradentes miestuose, kurie yra paskirstyti septyniasdešimt septyniose bakalauro studijų programose, 80 aukštojo mokslo programų ir daugiau nei 900 tyrimų centrų. 2016 m. „Universidade Federal De Minas Gerais“ pasiekė 1056 patentų registracijas ir suteikė jai pirmaujančią poziciją tarp šalies aukštųjų mokyklų.

Universitetas taip pat siūlo nuotolinį mokymą, susidedantį iš absolventų, specializaciją, tobulinimą ir atnaujinimą. Šie kursai vyksta dvidešimt keturiuose miestuose, visoje valstijoje.

Vietos

  • Belo Horizonte

    Av. Pres. Antônio Carlos, 6627 - Pampulha, Belo Horizonte - MG, 31270-901, Brazil, , Belo Horizonte

    Klausimai