Keystone logo
Universidade Santiago de Compostela

Universidade Santiago de Compostela

Universidade Santiago de Compostela

Įvadas

Jos, kaip viešosios įstaigos, studijų įkainius nustato autonominė administracija, kuri yra viena mažiausių visoje valstybėje. USC yra įkurtas dviejuose istoriniuose miesteliuose, esančiuose Santjago de Komposteloje ir Luge, kurie abu yra UNESCO paskelbti Pasaulio paveldo objektais ir pasižymi aukšta gyvenimo kokybe, atsižvelgiant į jų kainas, mobilumo galimybes ar kultūros ir sporto paslaugų pasiūlą.

Santjagas yra tarptautinis miestas, pritraukiantis studentus iš viso pasaulio mokytis, tyrinėti ar mokytis kalbų. Tai mažas, labai saugus miestas su gera gyvenimo kokybe ir įvairiomis kultūrinėmis bei laisvalaikio pramogomis.

internacionalizacija

Internacionalizavimo politika siekiama pozicionuoti USC kaip gyvybiškai svarbų agentą mokymo ir mokslinių tyrimų srityje pasauliniu lygiu.

USC turi Tarptautinį pasveikinimo centrą (Centro de Bienvenida Internacional), kuris atsako į savo studentų, norinčių dalyvauti mobilumo programoje, arba tarptautinių studentų prašymus suteikti informacijos apie jų atvykimą į Santjagą (tiek biurokratiniu, tiek akademiniu požiūriu).

USC veiksmai konkrečiau reaguoja į šias gaires:

 • Suintensyvinti USC institucinį buvimą sprendimų priėmimo erdvėse, forumuose ir tarptautinėse aukštojo mokslo platformose ir jos įtraukimą į strateginių aljansų formalizavimą.
 • Skatinti USC dalyvavimą mokslinių tyrimų tinkluose ir stiprinti jos lyderystę Europos ir tarptautinėse programose, vertinant ir suteikiant didesnę mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo projektų rezultatų sklaidą.
 • Padidinkite tarptautinių studentų mobilumo programų, PDI ir PAS galią.
 • Praturtinkite mokymo pasiūlą, rengdami daugiakalbes studijų programas, kuriose dalyvauja ir kiti universitetai.
 • Optimizuokite tarptautinių besilankančių studentų ir dėstytojų priežiūros protokolus.
 • Pagerinti talentų įdarbinimo ir išlaikymo programas.
 • Išplėskite išteklių ir tarptautinio finansavimo fiksavimą, kad įvairintumėte USC internacionalizavimo ir pasaulinės projekcijos iniciatyvas.

Vietos

 • Santiago de Compostela

  Praza do Obradoiro,0, 15705, Santiago de Compostela

 • Lugo

  Campus Universitario, s/n, 27002 Lugo., 27002, Lugo

Klausimai