Keystone logo
Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

Įvadas

Apie UQO


Kuebeko universitetas, Outaouis, už malonumą mokytis

Kvebeko Outaouais universitetas (UQO), kuris laikomas universitetu, kurio žmogiškasis aspektas padeda mokytis ir apmąstyti, išsiplėtė, pritaikė ir pritaikė savo programas atsižvelgdamas į klientų poreikių ritmą, atsižvelgdamas į jų charakteristikas. regione.

UQO, priklausanti Université du Québec tinklui, gali tikėtis Kanados didžiausios universitetinės sistemos švietimo išteklių ir bendrų paslaugų.

"Outaouais" širdyje įsikūrusiame Gatineau UQO yra įsikūręs dviem paviljonais, esančiais pėsčiomis vienas nuo kito ir turi geografinį ir kultūrinį pranašumą. Ji turi pranašumą, nes ji yra pasienio zonoje, kurią žymi turtinga dviejų kultūrų, kurios gyvena federalinio sostinės Otavos drąsos veikloje, ritualas. UQO teikia ne tik miesto vietovėse paslaugas periferijoje, bet ir siekia padidinti savo buvimą regionuose ateinančiais metais.

Nuo 2010 m. "UQO" taip pat yra Saint-Jérôme, pastatytas naujame 10,132 kvadratinių metrų plote, pastatytas St-Joseph ir Labelle gatvių kampe, priešais miesto rotušę. Šis naujas universitetas sveikina daugiau nei 2000 studentų. Yra klasių, mokymo ir mokslinių tyrimų laboratorijos, biblioteka, didakų biblioteka, biurai, administracinės erdvės, studentų susitikimų vietos ir papildomos paslaugos, pavyzdžiui, kavinė ir knygynas. skleisti šešis aukštus.

"UQO" per savo klases, kurias sudaro mažos studentų grupės ir kokybiškas instruktavimas, siūlo mokytis, kurti karjerą ir sėkmingai gyventi. Ne per didelis, ne per mažas, labiau humaniškas ir draugiškas! Tai pritraukia 7500 studentų, kurie registruojami iš esmės Outaouais, taip pat Rytų Ontario ir likusios Kvebeko. UQO reputacija netgi kirto sienas ir pritraukia daugiau studentų iš užsienio šalių.


UQO vizija


Visos mūsų bendruomenės pajėgos suvienija, kad įgyvendintų mobilizuojančius projektus, kurie duotų gyvybę mūsų vizijai: "Būti artimesni, eiti toliau! ".

Individualiai ir kolektyviai mes sutelkiame savo pastangas į šias tris strategines kryptis: studentų patirties praturtinimą, programų kūrimą ir mokslinių tyrimų plėtrą bei mūsų universiteto įtaką.


2020 m

  • mes sutelkti pastangas į pagrindinį tikslą - suteikti reikšmę visiems mūsų veiksmams: mūsų studentams;
  • mes siekiame naujovių mūsų programose, paslaugose ir veiksmuose, siekiant tvarios plėtros;
  • mes remiame bendradarbiavimą ir tarpusavio pagalbą, kad sukurtume prasmingus ryšius ir paskatintume mus toliau ir toliau.

Kartu mes transformuojame studentų patirtį UQO.


UQO misija


UQO: aukščiausias žinių, mokslinių tyrimų ir kūrimo išraiška

Université du Québec en Outaouais, universiteto Québec universiteto narys, yra viešoji prancūzų kalbos universiteto ir mokslinių tyrimų įstaiga, įsikūrusi Outaouais ir Laurentians. Žmogaus sąveikai palankiose aplinkose UQO, žinių prieigos centras, kiekvieną ciklą traukia kvalifikuotus absolventus ir skatina mokslinius tyrimus bei kūrimą.

UQO studentai yra savo misijos pagrindas. Jos dėka patyrę dėstytojai ir kompetentingi darbuotojai naudoja savo programų įvairovę, taip pat savo mokymo ir mokslinių tyrimų kompetenciją.

UQO aktyviai dalyvauja ekonominiu, socialiniu ir kultūriniu teritorijų gyventojų, kuriuos jis atlieka dalyvaudamas bendruomenėje, vystymuisi. UQO yra susijęs tiek su regionine, tiek su tarptautine realybe, yra strateginis veikėjas, kuris prisideda prie visuomenės pažangos vykdydamas partnerystes ir projektus.


UQO vertybės


Aukštesnysis savęs

UQO siūlo savo studentams akademinę patirtį, kuri yra įdomi ir naudinga, remiantis noru atrasti, struktūrizuoti savo mąstymą ir plėtoti savo kritinę prasmę. "UQO" studentų sėkmės, novatoriškų darbuotojų pasiekimų ir sėkmingų rezultatų pasiekimas yra kolektyvinis pranašumas.


Kompetencija ir griežtumas

UQO yra sėkminga organizacija, kurioje visi yra pasiryžę siekti kompetencijos savo akademinės veiklos srityje. UQO yra žinių kūrimo vieta, kur kompetencija ir griežtumas yra norma ir pamatinė sistema, iš kurios rengiami visi veiksmai.


atidarymo

UQO yra prancūzų kalbos universitetas, atviras savo aplinkai ir pasauliui. UQO pripažįsta kultūrinės įvairovės svarbą ir ją skatina. Be to, į savo mokymo veiklą įtraukta tarptautinė dimensija.


Vientisumas ir skaidrumas

UQO pritaria patikimam ir atsakingam valdymui, daugiausia dėmesio skiriant veiksmingumui ir efektyvumui. Norint tai pasiekti, tai palengvina informacijos prieinamumą ir žmonių pasišventimą.


Pagarba

"UQO" veikia atsižvelgiant į žmones, kurdamas savo misiją ir darbuotojus savo ugdymo centre. Jis vertina studentų, personalo, absolventų ir partnerių įnašus, skatina bendradarbiavimą ir paramą, kuriant aplinką, kurioje yra daug žmonių sąveikos.

Vietos

Vietos
  • C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada , J8X 3X7, Gatineau

  • 5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada, J7Z 0B7, Saint-Jérôme

Klausimai