Keystone logo
© BIMM University
University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

Įvadas

Jūsų Braitono universiteto daktaro laipsnis ugdys jūsų, kaip pasirinktos disciplinos, tyrėjo profesinius įgūdžius ir leis jums įnešti originalų indėlį į žinias, dirbant kartu su atsidavusiais akademikais gyvybingoje, palaikančioje bendruomenėje.

Braitono universitetas turi turtingą mokslinę istoriją, ypač taikomųjų tyrimų srityje. Didžiuojamės akademiniu darbu, turinčiu didelį poveikį visuomenei, mūsų novatorišku požiūriu į žinių generavimą ir sklaidą bei mūsų indėliu į naujų ir nepakankamai atstovaujamų disciplinų pažangą.

Turime pavydėtiną mokinių paruošimo jų vietai visame pasaulyje rekordą. Mūsų doktorantai gauna naudos iš požiūrio, kuriuo pripažįstama kruopštaus tyrimo vertė ir perkeliami aukšto lygio įgūdžių rinkiniai, išugdomi kuriant doktorantūros darbą. Mes taip pat siūlome savo studentams pasinaudoti stipriais ryšiais su regioniniais, nacionaliniais ir tarptautiniais mokslinių tyrimų tinklais, pramone, viešosiomis paslaugomis ir profesinėmis asociacijomis.

Mūsų palankioje aplinkoje jums bus sudaryta ekspertų priežiūros komanda, kurią paprastai sudaro du vadovai, ir jūsų darbas bus įtrauktas į specializuotų skyrių tyrimus. Dauguma studentų pristatomi kaip kelių mokslinių tyrimų bendruomenių nariai; būsite įsikūrę specializuotoje disciplininėje mokykloje ir tikslinėse tyrimų grupėse ir (arba) tyrimų ir įmonių kompetencijos centruose (CORE). Taip pat turėsite galimybę prisijungti prie studentų visame universitete per mūsų doktorantūros koledžą ir jo mokymo programas.

Pripažįstame, kad doktorantūros tyrimai yra visų universitetų gyvybės šaltinis; sveikiname savo doktorantus kaip naujos kartos tyrėjus ir mokslininkus, kurie tęs misiją kurti naujas žinias ir spręsti pasaulinius iššūkius, su kuriais susiduriame visi.

Priėmimai

Vietos

  • Brighton

    Mithras House Lewes Road, BN2 4AT, Brighton

Klausimai