Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Įvadas

Esame 10 geriausių JK teisės mokyklų* pasaulyje pirmaujančiame universitete**. Mūsų gausų magistrantūros studijų portfelį formuoja ir teikia visame pasaulyje žinomi akademikai, kurie derina mokymo ir mokslinių tyrimų meistriškumą, kad baigtumėte mokslus turėdami įgūdžių ir žinių, reikalingų norint siekti prestižinės karjeros teisės srityje ir už jos ribų. (*Visas 2024 m. universiteto vadovas / ** 60 geriausių 2023 m. QS pasaulio universitetų reitingų)

Mūsų magistrantūros laipsniai

Mokykitės iš pirmaujančių pasaulyje akademikų, kad galėtumėte patys tapti ekspertu

Mūsų intelektualiai reiklią, moksliniais tyrimais pagrįstą mokymo programą teikia akademikai, kurie yra savo sričių lyderiai. Būdami „Russell Group“ universitetu ir 3 geriausiu JK universitetu už teisinių tyrimų meistriškumą (REF 2021 analizė), mūsų akademikai pirmauja įvairiose teisinių tyrimų srityse. Būtent šis mokymo ir mokslinių tyrimų meistriškumo derinys rodo, kad mūsų absolventai stengiasi formuoti ir informuoti politiką bei teisės aktus visame pasaulyje ir daugelyje sektorių.

Rinkitės iš įvairaus LLM asortimento

Mūsų akademikų žinios ir patirtis informuoja mūsų išskirtinį ir įdomų LLM asortimentą su programomis, įskaitant LLM teisę ir inovacijas, LLM tarptautinę teisę, LLM bankininkystę ir finansus, LLM sveikatą, teisę ir visuomenę, LLM žmogaus teisių teisės srityje, LLM aplinkosaugos srityje, Tvarumas ir verslas bei daug daugiau, iš ko galima rinktis.

Pritaikykite savo laipsnį

Novatoriški mūsų akademikų tyrimai taip pat turėjo įtakos įvairiems pasirenkamiems moduliams, kurie leidžia jums pritaikyti savo laipsnį.

Įspūdingos galimybės baigusiems ne teisės studijas

Mūsų teisės magistro laipsnis yra pagreitintas, vyresniojo statuso magistrantūros laipsnis. Šis teisės konvertavimo kursas leis jums baigti LLB per dvejus metus, o ne trejus – ir geriau suprasti teisę bei teisinius argumentus, nei įmanoma vienerių metų kursuose. Šiame kurse taip pat turėsite galimybę studijuoti specialistus su pasirenkamais vienetais, atspindinčiais mūsų akademikų patirtį – išskirdami tai, kad padėtų jums pasiekti aukščiausius ateities karjeros siekius.

Mūsų karjeros programa

Įgykite įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte pasiekti įvairią karjerą

Pasirinkus Bristolio universitetą, turėsite prieigą prie gausaus į karjerą orientuotų veiklų kalendoriaus ir glaudų mokyklos, mūsų absolventų, tarptautinių advokatų kontorų, nevyriausybinių organizacijų ir pasišventusio karjeros patarėjo, turinčio žinių apie tai, ko reikia norint gauti įvairias paslaugas, bendradarbiavimą. teisiniai Pathways . Studijuoti University of Bristol Law School reiškia baigti mokslus, turinčius įgūdžių, žinių ir kontaktų, kad įgyvendintumėte savo karjeros siekius ir tobulėtų teisės srityje.

Įgykite praktinės klinikinės teisinės patirties ir darbo galimybių žmogaus teisių, teisinių technologijų ir kriminologijos srityse

Per mūsų studentų vadovaujamą pro bono teisinę tarnybą, Žmogaus teisių teisės kliniką ir iniciatyvas, skirtas baudžiamajai teisei ir teisingumo sistemai, pvz., Laisvės teisės kliniką ir Nekaltųjų įgalinimą (iniciatyvą, kurią įsteigė visame pasaulyje žinomos „Innocent“ įkūrėjas). Projektas), galite įgyti pripažintos, realios teisės patirties, kurią vertins įvairių sektorių darbdaviai. Kitos galimybės apima mentorystės programas, žmogaus teisių ir teisines technologijas ir daug daugiau.

Mūsų paslaugos

Gyvenkite ir mokykitės puikiose patalpose, įdomiame JK mieste ir viename didžiausių teisinių centrų už Londono ribų

Teisės mokyklos patalpos yra geriausias tradicijų ir naujovių derinys. Didžioji dalis mokymo vyksta legendiniame Willso memorialiniame pastate Bristolio centre, kuriame yra gotikinis bokštas, Didžioji salė ir biblioteka, o paskaitų salių langai įrėminti gargoilais. Kitoje kelio pusėje Berklio aikštėje yra dar vienas istorinis pastatas, kuriame yra modernių tyrimų rinkinių, seminarų ir dėstytojų patalpos bei modernus ginčų teismas, kuriame taip pat galite išbandyti savo diskusijų ir derybų įgūdžius. Pats Bristolis yra gyvybingas, kultūriškai įvairus miestas, pakankamai mažas, kad jaustųsi šiltas ir draugiškas, bet pakankamai didelis, kad suteiktų puikių užklasinių galimybių, įskaitant daugybę klubų, sporto veiklą ir bendruomenės bei savanorių grupes.

Kodėl Bristolis?

Mokyklos vadovas Įvadas į Teisės mokyklą

Vietos

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

Klausimai