Keystone logo
University of Bristol Law School Tvariųjų ateičių doktorantūra
University of Bristol Law School

Tvariųjų ateičių doktorantūra

Bristol, Jungtinė Karalystė

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 20 700 / per year *

Stovykloje

* Užsienyje: visą darbo dieną

Įvadas

Tarpdisciplininės tvarios ateities studijų programos tikslas - parengti naują tyrėjų kartą, kuri galėtų spręsti aktualias socialines tvarumo problemas, susijusias su didėjančiu pasaulio gyventojų skaičiumi.

Tvarumo tyrimais siekiama išsiaiškinti, kaip ilgainiui išlaikyti ir didinti žmonių gerovę, atsižvelgiant į didėjantį gyventojų skaičių, ribotus gamtos išteklius ir trapią aplinką. Ši sritis, kurioje yra aiški taikomoji orientacija ir stiprus strateginis į ateitį nukreiptas politikos poveikis, yra socialinių mokslų pagrindas.

Taip pat reikia plataus tarpdisciplininio požiūrio ir ekonomikos, teisės, politikos ir psichologijos, taip pat geografijos ir demografijos supratimo. Todėl mes sąmoningai supažindiname studentus su įvairia medžiaga, kad padėtume jiems įvertinti ir suprasti tarpusavyje susijusias perspektyvas ir suteiktume jiems įgūdžių veiksmingai dirbti tarpdiscipliniškai. Laukiame studentų iš įvairių disciplinų.

Studentai paprastai registruojami mokykloje, kurioje yra jų pirmasis vadovas. Tai gali būti ne ta mokykla, kuri tvarko jūsų paraišką.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai