Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

University of Georgia - College of Agricultural and Environmental Sciences

Įvadas

Žemės ūkio ir aplinkos mokslai yra tokie pat svarbūs kaip maistas, kurį valgote, drabužiai, kuriuos dėvite, vanduo ir oras aplink jus. UGA žemės ūkio ir aplinkos mokslų kolegija subūrė pasaulinio garso mokslininkus ir išskirtinius studentus, kurie gerina kokybę ir saugo gyvybei būtinų daiktų saugumą.

CAES yra viena geriausių ir labiausiai įsitvirtinusių JAV žemės ūkio kolegijų. CAES dėstytojai ir darbuotojai savo klasėse, žemės ūkio eksperimentų stotyse ir valstybiniame UGA kooperatyvo išplėtimo biurų tinkle siekia atrasti, mokyti ir pristatyti mokslą, reikalingą sveikai gyvensenai klestėti Gruzijoje.

CAES yra viena iš 18 mokyklų ir kolegijų, sudarančių Džordžijos universitetą. Mažos aukštesnio lygio klasės leidžia studentams lengvai susisiekti su profesoriais. Studentai gali studijuoti augalus, gyvūnus, verslą, komunikaciją, mokymą, maisto mokslą ir aplinką. Kolegija siekia užtikrinti saugų maisto tiekimą, švarią aplinką ir geresnį gyvenimą visiems. CAES turi klases, laboratorijas ir patalpas UGA miesteliuose Atėnuose, Grifine ir Tiftone, Džordžijos valstijoje.

Inovacijų lyderiai

Pirmaujame žemės ūkio ir aplinkosaugos naujovių srityje, kad rūpintumėmės savo pasauline ekosistema, turtintume savo bendruomenes ir aprūpintume naujos kartos lyderius.

"Rankinis mokymasis"

Nepriklausomai nuo programos, savo mokiniams turime unikalių mokymosi galimybių klasėje ir už jos ribų. CAES siūlo pasaulinio lygio įtraukiantį mokymosi patirtį, įskaitant stažuotes, mokslinių tyrimų galimybes ir studijų užsienyje programas. Pažiūrėkite, kur CAES gali jus nuvesti, ir sužinokite, kaip galite atskleisti savo tikrąjį potencialą UGA.

Faktai

 • 100% paukštininkystės mokslų studentų baigę studijas įsidarbina
 • 1 iš 3 mūsų studentų studijuoja užsienyje
 • 53% mūsų studentų gauna finansinę pagalbą
 • #2 Geriausias žemės ūkio ir sodininkystės augalų selekcijos koledžas
 • 15 šalių su studijų užsienyje programomis
 • #3 žemės ūkio mokslams JAV
 • # 8 entomologijos programa pasaulyje
 • Praėjusiais metais mūsų kolegija CAES studentams skyrė daugiau nei 830 000 USD stipendijų
 • 19 940+ absolventų CAES šeimoje
 • Remiantis UGA tyrimais, rinką pasiekė 850 produktų; daugiau nei pusė yra augalų veislės, vakcinos ir įrenginiai, palaikantys Gruzijos žemės ūkį

Įvairovės programos

Daug kelių, viena misija

UGA žemės ūkio ir aplinkos mokslų kolegija sveikina įvairaus išsilavinimo studentus ir priima dėstytojus bei darbuotojus visame pasaulyje. Esame įsipareigoję sukurti įtraukią mokymosi aplinką visų sluoksnių ir etninių grupių studentams, dėstytojams ir darbuotojams. Mūsų tikslas yra skatinti asmeninį augimą ir tvirtus santykių kūrimo įgūdžius, kurie įgalintų mūsų studentus veiksmingai prisidėti ir tobulėti pasaulinėje visuomenėje.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Vietos

  • Tifton

   2356 Rainwater Rd, 31793, Tifton

   • Athens

    Cedar Street,147, 30602, Athens

    • Griffin

     1109 Experiment Street, 30223, Griffin

     Programos

     Klausimai