Keystone logo
University of Johannesburg Meno istorijos mokslų daktarė
University of Johannesburg

Meno istorijos mokslų daktarė

Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20 405 / per year *

Stovykloje

* mokslo metų sąmata | apgyvendinimo sąmata: 2500 USD per metus

Įvadas

Apie UJ meną ir kultūrą

„UJ Arts & Culture“ yra Dailės, dizaino ir architektūros fakulteto (FADA) padalinys. Ji rengia ir pristato pasaulinės klasės studentų ir profesionalaus meno programas, suderintas su UJ vizija apie pasirinktą tarptautinį universitetą, įtvirtintą Afrikoje, dinamiškai formuojantį ateitį. Visuose keturiuose UJ miesteliuose studentams, personalui, absolventams ir plačiajai visuomenei siūloma patikima meno platformų įvairovė, kad būtų galima pajusti kylančius ir įsitvirtinusius Pan-Afrikos ir tarptautinius menininkus, įtrauktus iš viso meno spektro, ir užmegzti ryšius su jais. Norėdami reguliariai atnaujinti UJ menų centro naujienas, sekite @UJArtsCentre „Twitter“ arba apsilankykite University of Johannesburg menų ir kultūros „Facebook“ puslapyje. Skambinkite 011 559 4674/3058 bendriems klausimams.

University of Johannesburg „Ateitis. Iš naujo įsivaizduojama. “ nėra paprasčiausia frazė

Institucija imasi iniciatyvos visoje Afrikoje 4-osios pramonės revoliucijos mąstymo srityje, permąstydama visų disciplinų ateitį. 4IR yra kita industrializacijos banga, kurią turime suprasti ir formuoti, kad galėtume kurti šios šalies - ir Afrikos žemyno - ateitį. taip turtingai nusipelnei. 4IR yra ne tik robotika ir automatika; kalbama apie visuomenės pažangą suteikiant žmonėms galių ir kartų kartoms.

Pasauliui žengiant į priekį į 4-ąją pramonės revoliuciją, taip pat ir UJ su „Education 4IR“ - įtraukdami 4IR mąstymą ir technologijas į mokymo programą per įvairius kursus ir naudodamiesi novatoriškomis mišraus mokymosi technologijomis. Tai reiškia, kad UJ absolventai yra geriau pasirengę suvokti verslo ir pramonės ateitį, nes AI ir 4IR vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir darbe.

University of Johannesburg - mūsų pareiga išdidžiai ir drąsiai apkabinti būsimus mūsų šalies vadovus ir juos drąsiai vedžioti po neįsivaizduojamą 4IR kompleksiškumą, kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti ir suteikti geresnį rytojų. Būsimi vadovai kaip jūs! Čia vedame drąsų pokalbį; stumti ir formuoti naujo rytojaus dizainą. Čia mes imamės veiksmų ir kuriame naują pasaulį.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai