Keystone logo
University of Johannesburg Operacijų valdymo mokslų daktaras
University of Johannesburg

Operacijų valdymo mokslų daktaras

Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

2 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20 405 / per year *

Stovykloje

* studentai iš Afrikos šalių: R2000,00 per metus | studentai iš žemynų už Afrikos ribų: R17000,00 per metus

Įvadas

Doktorantūros tikslas. Operacijų valdyme yra išugdyti inžinierių, turintį pažangių gebėjimų taikant fundamentinius inžinerijos mokslus ir (arba) projektavimą ir sintezę bei susijusius principus savarankiškai sprendžiant konkrečias plačios visuomenės problemas. Vienas iš pagrindinių šio proceso tikslų yra sukurti pažangų gebėjimą atlikti originalaus pobūdžio fundamentinius inžinerinius tyrimus. Taip pat skatinamas mokymasis visą gyvenimą ir gebėjimas mokyti kitus panašių sričių studentus.

Priežastys dėl studijų UJ

  • UJ siūlo ne tik specialią programą, vadinamą Pirmųjų metų patirtimi, kad padėtų orientuotis studentams per pirmuosius metus, bet taip pat siūlome vyresnio amžiaus studentų patirtį, kuri nukreipia studentus į darbo vietą!
  • Pasinaudokite galimybe dalyvauti įvairiose sporto šakose ir treniruotis kartu su olimpiečiais ir parolimpiečiais moderniausiose aikštelėse, trasose ir aikštėse arba tiesiog palaikykite formą prisijungdami prie vienos iš sporto salių kiekviename iš 4 mūsų miestelių.
  • Būkite jauno, gyvybingo ir judraus universiteto, kuris atspindi mūsų šalies siekius ir lengvai prie jų prisitaiko, dalimi, išlaikant pasaulinį aktualumą per daugybę tarptautinių partnerysčių.
  • 178 Tarptautiniu mastu gerbiamos ir priimtos kvalifikacijos.
  • Prisijunkite prie universiteto, kuris pakankamai rūpinasi, kad nuo 2016 m. pradžios surinko daugiau nei 300 mln. rupijų, kad paremtų kampaniją „Trūksta vidurio“. UJ taip pat užtikrina, kad daugiau nei 6 000 nepasiturinčių studentų per dieną valgytų du kartus sveikai.
  • Studijuokite gyvybingame Aukso mieste – Pietų Afrikos ekonomikos centre. Prisijunkite prie gyvybingos, kosmopolitiškos, pažangios studentų ir akademikų grupės, kuri iš naujo įsivaizduoja ateitį!
  • UJ siūlo nuostabią patirtį universiteto miestelyje, nesvarbu, ar gyvenate vienoje iš UJ rezidencijų, priklausote dienos namams, ar norite tiesiog pabendrauti studentų centruose visuose miesteliuose.
  • Mes užtikriname visų mūsų studentų sveikatą, saugą ir saugumą naudodamiesi mūsų universiteto sveikatos priežiūros paslaugomis ir UJ apsaugos paslaugomis.
  • Ar žinojote, kad per pirmuosius penkerius UJ gyvavimo metus ji padvigubino savo tikslinių tyrimų rezultatus ir iki šiol muša rekordus!

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai