Keystone logo
University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

Įvadas

Bicocca yra jaunas universitetas, kuris sujungs jus su studentais iš viso pasaulio. Čia nebūsi tik studentas. Būsite pasaulinės bendruomenės narys. Nuo pat įkūrimo Milano-Bikokos universitetas peržengė savo sienas, sudarydamas įvairius susitarimus su Europos ir ne Europos universitetais.

Tyrimai visada yra globalūs. Mūsų dėstytojai yra tarptautinių tyrimų grupių nariai, kurie dalijasi daugybe projektų ir iniciatyvų, kurių bendras įsipareigojimas gerinti mokymo kokybę. Mūsų dėmesys inovacijoms siūlo studentams konkurencingą ir praktinį mokymą

Mūsų tradicija

„Bicocca“ nuolat keičiasi kartu su mus supančiu pasauliu, derindami mokslinį griežtumą su gebėjimu tobulėti, kai sprendžiame naujus iššūkius ir siekiame aukštesnių tikslų. Paprasčiausiai Bicocca yra gyvenimo būdas.

Studentai, mokytojai ir darbuotojai turi bendrą tikslą – išlaikyti Bicocca vadovaujantį vaidmenį švietimo, etikos, pagarbos, įgūdžių ir patirties srityse. Kartu sukūrėme stimuliuojančią ir atvirą aplinką, kurioje galime kurstyti aistras, įgūdžius ir žinias. Bicocca yra ne tik išsilavinimas – tai taip pat įsipareigojimas, kultūra, žinios, technologijos, sunkus darbas ir sėkmė.

Bicocca yra daugiau nei universitetas.

Misija ir vizija

Siekdami leisti mokiniams rasti savo tikrąjį pašaukimą, domėtis savo interesais, kritiškai pažvelgti ir įgyti įgūdžių bei tvirtų žinių, kad galėtų kurti savo profesiją, siūlome platų ir turtingą mokymosi pasiūlą.

Puikus mokymas, puikūs moksliniai tyrimai ir aukštos kokybės paslaugų vieta orientuota į asmenį, kaip į modernaus, į ateitį orientuoto universiteto ramsčius.

Mūsų universitetas moko savo studentus pasinaudoti pasaulio galimybėmis ir neišsigąsti su jomis susidurti ir iškelti save. Tai įtraukus universitetas, kuris dalijasi, gerbia ir saugo įvairovę, kaip vieną iš pagrindinių vertybių.

Bicocca yra vietos ir tarptautinės kultūros plėtros lyderė.

Universiteto ypatybės

Milano miestelis

Bicocca miestelis yra to paties pavadinimo Milano rajone, kuriame kadaise gyveno didelės pramonės įmonės, tokios kaip Pirelli ir Breda. Naujasis universitetas tapo didelio masto pertvarkymo projekto, pradėto apie 1986 m., kurį koordinavo architektas Vittorio Gregotti, dalis. Visi 21 universiteto užimami pastatai yra Bicocca rajone, išskyrus Medicinos ir chirurgijos fakultetą, kuris yra šalia San Gerardo universiteto ligoninės Monzoje.

Bicocca Hub buvo baigti U9 pastato pertvarkymo ir išplėtimo darbai, kuriuose yra laboratorijos, naudojamos specifinei tarpžinybinei mokslinių tyrimų veiklai, taip pat universiteto daugialypės terpės gamybos centras ir tarpfakultetinis mokymo sektorius.

Buvo baigtas statyti pastatas U14, esantis buvusiame Bredos komplekse, kurio bendras plotas yra 4500 kvadratinių metrų, jame yra Informatikos, sistemų ir ryšių katedra. Priešais šį pastatą universitetas įsigijo panašią struktūrą ir kai kuriuos prijungtus pramoninius sandėlius, kuriuos reikia pertvarkyti, kad juos būtų galima panaudoti universiteto verslui, taip pat atskiroms iniciatyvoms ir startuoliams, ypač susijusiems su biotechnologijomis. ir farmacijos įmonėms, norinčioms atidaryti patalpas Bicocca rajone.

  Vietos

  • Milan

   Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

  Klausimai