Keystone logo
University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

Įvadas

Annenbergo mokykla rengia tyrimus, kurie skatina viešojo ir privataus bendravimo supratimą. Mokykla doktorantus moko komunikacijos tyrimų teorijų, esmės ir metodų, o pirmosios klasės laisvųjų menų mokymą teikia komunikacijos krypties studentams.

Pensilvanijos universiteto Annenbergo komunikacijos mokykla sujungia labai selektyvių absolventų ir bakalauro programų intymumą su pagrindinio mokslinių tyrimų instituto dinamiškumu, ištekliais ir personalu. Įterpti į vieną iš geriausių pasaulio mokslinių tyrimų universitetų ir pasaulinio lygio miestų, Annenbergo studentai gali sekti savo mokslinius interesus praktiškai bet kurioje pasirinktoje akademinėje sankryžoje. Skaitmeninių tinklų įtaka didelio masto grupinei veiklai, su sveikata susijusių pranešimų ir žiniasklaidos turinio įtaka sveikatos priežiūros sprendimams ir tarpusavyje susijusių socialinių, ekonominių ir technologinių sistemų aspektai kasdieniame gyvenime yra tik keli iš daugiasluoksnių ir tarpusavyje susijusios tyrimų sritys, rastos Annenbergo dėstytojų, tyrėjų ir studentų.

Kolegialiai pasiekdamas žemynus, Annenbergas šiandien atstovauja kviestinių mokslininkų ir praktikų patirties susiliejimui, suteikdamas Annenberg studentams galimybę oficialiai ir neformaliai bendrauti su įdomiausiais intelektualiais talentais pasaulyje.

Vietos

  • Philadelphia

    Walnut Street, 19104, Philadelphia

    Klausimai