Keystone logo
University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

Įvadas

„GIBS“ esate įsitikinęs verslo mokyklos patirtimi, apimančia technologijas ir trikdžius, bet visada ieškodami būdų, kaip humanizuoti ir prisijungti prie naujo skaitmeninio darbo pasaulio.

Pretorijos universiteto verslo mokykla, būdama verslumo institucija, turinti glaudžius ryšius su Afrikos žemynu, nuo savo įkūrimo 2000 m. Labai pasikeitė. verslo mokykla, kuriant dekaną profesorių Nicką Binedellą, tapo pasaulinio lygio Afrikos institucija ir tyrimų centru, vadovaujama buvusios dekanės profesorės Nicola Kleyn.

Jau seniai laikoma verslo mokykla, turinti nepriekaištingus tarptautinius pažymėjimus, GIBS dabar pirmauja tarp savo bendraamžių, nes laipsniškas dėmesys skiriamas kokybiškam mišriam mokymuisi ir įsipareigojimas prasmingai patirti.

Mūsų požiūris yra mūsų įsipareigojimas mokytis visą gyvenimą, atsidavimas kokybiškiems ir novatoriškiems mokymo metodams, etinių ir tvarių vertybių siekimas, į ateitį žvelgiantis požiūris į verslą ir jo vaidmenį pasaulyje. Prieiga prie vietinių ir tarptautinių dėstytojų užtikrina, kad jūsų GIBS patirtis yra aktuali visame pasaulyje, ir atveria duris į vertinamus pasaulinius tinklus.

Vietos

  • Sandton

    26 Melville Rd, Illovo, Johannesburg, 2196, 2057, Sandton

    Klausimai