Keystone logo
University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

Įvadas

Tenesio universiteto kosmoso institutas (UTSI) yra absolventų švietimo ir tyrimų įstaiga, įsikūrusi Vidurio Tenesyje, šalia JAV oro pajėgų Arnoldo inžinerinio vystymo komplekso. UTSI buvo įkurta 1964 m. kaip Tenesio universiteto dalis ir tapo tarptautiniu mastu pripažinta magistrantūros studijų ir tyrimų institucija inžinerijos, fizikos, matematikos ir aviacijos sistemų srityse ir padarė didelį indėlį vietos, valstijos, nacionaliniu ir pasauliniu lygmenimis. .

Misija

UTSI nuolat demonstruoja meistriškumo kultūrą absolventų išsilavinimo srityje ir remia mokslinius tyrimus, siekdama tobulinti integruotų aerokosminių bandymų mokslus, kurie suteikia pridėtinės vertės mūsų suinteresuotųjų šalių sėkmei.

Vizija

Būti pirmaujančiu universitetu integruotų kosmoso bandymų mokslų srityje.

Mūsų absolventai

Per UTSI buvo suteikta daugiau nei 2000 magistrantūros laipsnių, įskaitant daugiau nei 250 daktaro laipsnių, daugelis iš jų – Teneso gyventojams. Jau daugelį metų UTSI tarnavo Tenesio pramonei, siūlydama už universiteto ribų mokslo magistro (MS) laipsnio programą inžinerijos vadybos (pramonės inžinerija) pramonės vietose. Turime daug iškilių absolventų, iš kurių keli yra pelnę nacionalinę šlovę kaip astronautai, įmonių prezidentai, vyriausieji mokslininkai, inžinierių vadovai ir žinomi mokslininkai. Daugelis mūsų absolventų užima aukšto lygio pareigas pramonėje, vyriausybėje ir universitetuose ne tik JAV, bet ir kitose šalyse.

Akreditacija

Tenesio universitetas, Noksvilis, yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų kolegijų komisijos (SACSCOC). Studentai, gaunantys Tenesio universiteto kosmoso instituto siūlomų disciplinų magistro laipsnius ir sertifikatus, yra Tenesio universiteto Noksvilio valstijoje absolventai, kurį nuo 1897 m. nuolat akreditavo SACSCOC ir kuris yra įgaliotas suteikti bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnius. Susisiekite su kolegijų komisija adresu 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500, jei turite klausimų apie Tenesio universiteto, Noksvilio, akreditavimą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Tullahoma

    B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

    Klausimai