Keystone logo
University of Texas Arlington Matematikos daktaro laipsnis
University of Texas Arlington

Matematikos daktaro laipsnis

Arlington, Jungtinės Amerikos Valstijos

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 11 044 *

Stovykloje

* 2021–2022 mokslo metams

Įvadas

Apžvalga

Matematikos katedra siūlo matematikos (algebra, geometrija, taikomoji matematika, skaičiavimo matematika, duomenų mokslas, matematinė biologija, matematinis ugdymas ir tikimybė) ir statistikos doktorantūros studijų programas.

Apie programą

Yra du skirtingi keliai, kaip gauti daktaro laipsnį. laipsnis: pirmiausia reikia įgyti MS laipsnį ir tada įstoti į doktorantūrą. programą, o kita - stoti į doktorantūrą. programą tiesiogiai su BS laipsniu (ty vadinamuoju BS-PhD takeliu). Doktorantūros programa rengia studentus kaip tyrėjus pradėti įvairius profesinius vaidmenis, įskaitant akademinę bendruomenę, pramonę ir verslą.

Karjeros galimybės

 • Aktuarija
 • Biostatistikas
 • Duomenų mokslininkas
 • Operacijų tyrimų analitikas
 • Farmakokinetika
 • Vidurinio ugdymo administratoriai
 • Rizikos analitikas

Laipsnio parinktys

Ph.D. matematikoje - bendroji matematikos trasa

 • MATH 5317 Tikroji analizė
 • MATH 5322 I kompleksiniai kintamieji
 • MATH 5327 Funkcinė analizė I
 • MATEMA 5331 Santrauka Algebra I
 • MATH 5338 Skaitinė analizė I

Be pagrindinių matematikos reikalavimų, studentas, pasitaręs su savo patarėju, privalo išklausyti keturis su sritimi susijusius kursus.

Ph.D. matematikoje - Bendrosios statistikos takelis

 • MATEMATIKA 5312 Matematinė statistika I
 • MATH 5313 Matematinė statistika II
 • MATH 5317 Tikroji analizė
 • MATEMA 5319 Tikimybių teorija
 • MATH 5358 regresijos analizė arba MATH 5359 išgyvenimo analizė

Be pagrindinių statistikos reikalavimų, studentai taip pat privalo išklausyti keturis su sritimi susijusius kursus, pasirinktus pasitarus su patarėju.

Ph.D. matematikoje - duomenų mokslo takelis (kartu su Kompiuterių ir inžinerijos skyriumi)

 • MATH 5317 Tikroji analizė
 • MATH 5322 I kompleksiniai kintamieji
 • MATH 5327 Funkcinė analizė I
 • MATH 5338 Skaitinė analizė I
 • CSE 5301 duomenų analizės ir modeliavimo metodai
 • CSE 5311 Algoritmų projektavimas ir analizė
 • CSE 5334 duomenų gavyba

Be pagrindinių MATH/CSE reikalavimų, studentas privalo išklausyti du su sritimi susijusius MATH arba CSE kursus, pasirinktus pasitarus su jų patarėju.

166957_pexels-photo-6958535.jpeg

Kodėl rinktis mus?

 • Departamentas yra pagrindinis matematikos tyrimų ir švietimo centras Dalase/Fortvorto metropole ir Šiaurės Teksase.
 • Jame yra nacionaliniu mastu pripažinti fakultetai, turintys puikių pasiekimų mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų srityse, pavyzdžiui, UT sistemos garbingų mokytojų akademijos kolegos, UTA nusipelniusių mokytojų akademijos nariai ir UT sistemos regento išskirtinio mokymo apdovanojimų laureatai. Daugumą matematikos fakulteto narių tyrimų remia Nacionalinis mokslo fondas, Nacionalinio saugumo agentūra, Oro pajėgų mokslinių tyrimų biuras, Švietimo departamentas, Gynybos departamentas, Nacionaliniai sveikatos institutai ir Teksaso aukštojo mokslo koordinavimo taryba.
 • Amerikos matematikų draugija paskelbė Teksaso universitetą Arlingtone 2013 metų AMS apdovanojimo už pavyzdinę programą ar pasiekimus matematikos skyriuje laureatu “.

Priėmimo sąlygos

Besąlygiškam priėmimui studentas turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Magistro laipsnis arba ne mažiau kaip 30 valandų studijų kursas matematikoje ar artimai susijusiose srityse.
 2. Mažiausias GPA yra 3,0, kaip apskaičiuoja Graduate School, 4,0 skalėje absolventų kursiniuose darbuose.
 3. Ne mažiau kaip 350 žodinio ir 700 - kiekybinių absolventų įrašų egzamino (GRE) dalių, jei jos buvo atliktos iki 2011 m. Rugpjūčio mėn. Mažiausiai 143 žodinės ir 155 - kiekybinės GRE dalys, jei jos buvo paimtos po 2011 m. Rugpjūčio mėn.
 4. Kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, minimalus 550 balų anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (arba minimalus 213 balas atliekant kompiuterinį testą arba minimalus 79 balai atliekant internetinį testą) arba minimalus 40 balų anglų kalbos testas.
 5. Trys palankūs rekomendaciniai laiškai iš žmonių, susipažinusių su pareiškėjo akademiniu ir (arba) profesiniu darbu.

Pareiškėjai, kurie neatitinka 2 ar 3 reikalavimų, gali būti svarstomi dėl besąlygiško priėmimo, jei tolesnė jų bakalauro studijų stenogramos, rekomendacijų laiškų, susirašinėjimo ar tiesioginės sąveikos su matematikos fakultetu peržiūra ir profesinių ar mokslinių tyrimų interesų pareiškimas rodo, kad jie yra kvalifikuoti stoti į Doktorantūros programa be trūkumų.

Jei pareiškėjas neatitinka daugumos aukščiau nurodytų besąlygiško priėmimo standartų, jis gali būti svarstomas dėl bandomojo priėmimo, atidžiai išnagrinėjęs savo paraiškos medžiagą. Bandomasis priėmimas reikalauja, kad pareiškėjas per pirmąsias 12 valandų absolventų kursų UT Arlingtone gautų B ar geresnį.

Pareiškėjams gali būti neleista dalyvauti, jei jie nesugeba patenkinti daugumos aukščiau aprašytų priėmimo kriterijų.

Atidėtas sprendimas gali būti priimtas, kai byla yra neišsami arba kai atmestas sprendimas nėra tinkamas. Pareiškėjui, negalinčiam pateikti visų reikalingų dokumentų iki priėmimo termino pabaigos, bet kitaip atrodo, kad jis atitinka priėmimo reikalavimus, gali būti suteiktas laikinas priėmimas.

Doktorantūros programa (BS-Ph.D. Track)

Besąlygiškam priėmimui studentas turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Bakalauro laipsnis matematikos ar artimai susijusioje srityje.
 2. Minimalus GPA yra 3,00 4,00 skalėje bakalauro kurso darbe, kurį apskaičiavo UT Arlingtono aukštoji mokykla.
 3. Ne mažiau kaip 350 žodinės dalies ir 700 - kiekybinė magistrantūros studijų egzamino (GRE) dalis, jei ji buvo atlikta iki 2011 m. Rugpjūčio mėn. Mažiausiai 143 žodinės ir 155 - kiekybinės GRE dalys, jei jos buvo paimtos po 2011 m. Rugpjūčio mėn.
 4. Pareiškėjui, kurio gimtoji kalba nėra anglų kalba, minimalus 550 balų anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (arba minimalus 213 balas atliekant kompiuterinį testą arba minimalus 79 balas atliekant internetinį testą) ) arba minimalus 40 balų anglų kalbos testas.
 5. Bent trys rekomendaciniai laiškai iš žmonių, susipažinusių su pareiškėjo akademiniu ir (arba) profesiniu darbu.

Pareiškėjai, kurie neatitinka 2 ir (arba) 3 reikalavimų, gali būti svarstomi dėl besąlygiško priėmimo, jei tolesnė jų bakalauro studijų stenogramos (-ų), rekomendacinių laiškų, susirašinėjimo ar tiesioginės sąveikos su matematikos fakultetu peržiūra ir profesinių ar mokslinių interesų pareiškimas rodo, kad jie yra kvalifikuoti stoti į bakalauro laipsnį. sekimo programa be trūkumų.

Jei pareiškėjas neatitinka daugumos aukščiau nurodytų besąlygiško priėmimo standartų, jis/ji gali būti svarstomas dėl bandomojo priėmimo, atidžiai išnagrinėjęs savo paraiškos medžiagą. Bandomasis priėmimas reikalauja, kad pareiškėjas per pirmąsias 12 valandų UT Arlingtono baigiamojo kurso darbo gautų B ar geresnius pažymius.

Apie Mokyklą

Klausimai