Keystone logo
© University of Vaasa Executive Education
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

Įvadas

University of Vaasa Executive Education turi tvirtas šaknis Vaasos universitete ir mokslo pasaulyje. Esame įdomiausias ir įtakingiausias suaugusiųjų ir tęstinio mokymo paslaugų teikėjas vadovams ir specialistams Suomijoje.

Kodėl verta rinktis University of Vaasa Executive Education ?

Efektyvumas

Siūlome įkvepiantį ir veiksmingą suaugusiųjų ir tęstinį mokymą, kuris suteikia jums praktinių įrankių, leidžiančių efektyviai ir efektyviai dirbti nuolat kintančiame darbo pasaulyje.

Ekspertizė

Mūsų praktinės programos panaudoja ištirtus universiteto mokslus, teoriją ir akademinį procesą, kad efektyviai spręstų kasdienius valdymo ir verslo iššūkius.

Prieinamumas

Esame į paslaugas orientuotas, lankstus ir prieinamas suaugusiųjų ir tęstinio mokymosi partneris, kuris palengvino paslaugų pasirinkimą, pritaikymą, pirkimą ir pristatymą.​

Išsiskirkite ir padarykite įtaką

Įkvepiantys ir kokybiški mokymai efektyviam darbinio gyvenimo plėtrai

Vadovų išsilavinimas Vaasos universitete yra treneris, treneris ir lyderystės, organizacijos plėtros ir verslo įgūdžių ekspertas. Mes siūlome novatorišką požiūrį į augimą, pokyčius ir lyderystės iššūkius. Taip pat esame natūralus sparingo partneris įmonėms. Norime investuoti į įgūdžius. Stipriname ir plečiame savo partnerių ir klientų verslo supratimą. Mūsų mokymai suteikia pasitikėjimo priimant sprendimus ir gebėjimą žvelgti į priekį. Modulinė mūsų kursų struktūra leidžia lanksčiai prisitaikyti prie jūsų darbo ir gyvenimo situacijos.

Vadovų švietimo programos

Mūsų vykdomos vadovų švietimo programos apima tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes programas vadovams, vidurinės grandies vadovams ir tiesioginiams vadovams dirbantiems vadovams. Programos apima lyderystę ir vadybą, įvairias verslo kompetencijos sritis ir pasirinktų pramonės šakų ypatumus. Kai kurie studijų moduliai organizuojami reguliariai, o kai kurie – vienkartiniai. Pažiūrėkite atidžiau ir raskite sau tinkamą!

Executive MBA

  • MBA programa Vaasos universitete nukreips jūsų mąstymą ir veiksmus strategine ir pelningesne kryptimi. Naujausios moksliniais tyrimais pagrįstos žinios suteikia tvirtą pagrindą, kurį galite pritaikyti praktikoje naudodamiesi MBA programa. Tinkami skaičiai ir žodžiai yra būtini valdant. Todėl mūsų programa apima tiek pagrindinius verslo įgūdžius, tiek į žmones orientuotą lyderystę, nepamirštant ir klientų.

Individualizuotos programos

  • Mes galime organizuoti pritaikytas mokymo ir tobulinimo programas, tokias kaip vadovų instruktavimas, vadovų komandos mokymas ir gerovės darbe, kad atitiktume jūsų organizacijos poreikius Vaasos universiteto srityse. Galime aprėpti įvairias vadybos ir verslo, taip pat technologijų ir viešojo valdymo temas.

Internetiniai kursai

  • Mes siūlome nuo laiko ir vietos nepriklausomus internetinius mokymus ekspertams, vadovams ir vadovams. Mūsų internetiniai mokymo kursai yra pagrįsti įrodymais pagrįstomis žiniomis, yra praktiški ir suteikia konkrečių priemonių darbo poreikiams patenkinti.

Verslo administravimo mokslų daktaras DBA

  • Jei norite prisidėti prie praktikos organizacijose, visuomenėse ir ekonomikose, kurdami savo karjerą, turėtumėte pakeisti savo viziją ir išplėsti savo akiratį per DBA.

Vietos

  • Vaasa

    Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

Klausimai