Keystone logo
University of Washington - Information School Informacijos mokslų daktaras
University of Washington - Information School

Informacijos mokslų daktaras

Seattle, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Atlikdamas kursinius ir praktinius daktaro laipsnius kandidatai sukuria tvirtą informacijos mokslo pagrindą, mokosi nustatyti kritines problemas ir griežtai tiria jų sprendimus. Studentai gerai išmano sritį, kilmę, metodus, klausimus ir teorinę sistemą, apibrėžiančią „iSchool“ unikalų tarpdisciplininį požiūrį į informacijos tyrimą. Daktaras „iSchool“ studentai turi įvairios profesinės patirties ir akademinės patirties, tokių kaip informaciniai mokslai, socialiniai mokslai, informatika, bibliotekos paslaugos, teisė ir informacinės technologijos.

Ph.D. programa yra teorinis, moksliniais tyrimais pagrįstas daktaro laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama naujų žinių, kurios reikšmingai teigiamai pasikeis, kūrimui ir tobulinimui. Moksliniai tyrimai skirti žmogaus įsitraukimui į informaciją ir jos socialinėms bei technologinėms pasekmėms suprasti. Joje sprendžiami klausimai, turintys įtakos žinių ir žinių įrašų perdavimui tarp žmonių socialiniame, instituciniame ir individualiame kontekste. Norėdami sužinoti daugiau apie tyrimų sritis, apsilankykite toje mūsų svetainės srityje.

Kaip daktaras studente, jums bus naudinga mentorystės, dalyvavimo mokslinių tyrimų projektuose, kurių dėstytojai yra pagrindiniai tyrėjai, ir glaudaus bendradarbiavimo su bendraamžiais kultūros derinys. Doktorantų ir dėstytojų kompetencijos plotmė palaiko mokyklos tikslą sukurti augančius akademikus, kurie originaliai ir prasmingai prisideda prie informacijos mokslo disciplinos.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Kompiuterijos ir informatikos mokslų daktaras
    • Rochester, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Informacijos inžinerijos mokslų daktaras
    • Ma Liu Shui, Honkongas
  • Komunikacijos ir informacijos doktorantūros studijos
    • Kaunas, Lietuvos Respublika