Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Įvadas

Nesvarbu, iš kur jie, mūsų absolventai yra naujos kartos piliečių pasirengę kurti sveikesnį, protingesni ir labiau akivaizdus gyvenimo būdą. Jūs atėjote taip toli. Nėra jokių apribojimų į kur jums eiti iš čia.

Šiltas Pietų svetingumą. Novatoriški akademinių programų. Gražios Campus pastatai su senojo pasaulio žavesio. Patogios erdves. Jūs norite, aukštesnįjį išsilavinimą kupinas naujų išgyvenimų, iššūkių kursus ir draugiškas fakultete. Jūs esate pasiruošęs kažką kitą, kad jaučiasi kaip namie - kažką didelis, kad jaučiasi mažas. Štai sėkmingas derinys rasite Pietų Karolinos universiteto.

Įsikūręs Pietų Karolinos valstijos širdyje, Pietų Karolinos universitetas yra vienas iš pagrindinių mokslinių tyrimų universitetų, kur studentai rengia būti rytdienos lyderius, kūrybinius matematikų ir novatoriškas mąstytojų.

Pietų Karolina vietoje universitetas suteikti jums prieigą prie pasaulinio lygio meno, kultūros ir pramoginių renginių, taip pat platus stažuotės vietas verslo, sveikatos priežiūros, gamybos ir vyriausybę. Per Kolumbijos metropoliteną, rasite "NBC, ABC ir CBS filialai; ligoninės, farmacijos ir draudimo įmonėms; ne pelno, interneto svetainių kūrimas kompanijos, advokatų kontoros, reklamos agentūros ir tarptautinės korporacijos, tokios kaip "Citibank", "Honeywell", International Paper, Trane, Michelin, Pirelli Cables ir Bose, tarp kitų, kurie kviečiame įgyti praktinės darbo patirties.

Pėsčiomis miesteliu, galite paragauti puikių restoranų, kaip Groucho s ar Vakar dienos, kartu su naktinio gyvenimo ir įdomus parduotuvių ir parduotuvių penkis taškus srityje. Cool Pupelės, lokaliai priklausanti kavos dėmė, dažnai tarnauja kaip vėlai naktį studijų Hangout ". Arba išbandykite aukštos klasės galerijas ir užeigų visoje Congaree Vista. Imties mūsų teatrų, kino namus, kaimynystės festivaliai, ūkininkai rinkas, lauko koncertai, upių krantų zoologijos ir botanikos sodai, viešųjų skulptūros srityse, meno galerijų ir muziejų. Tada pabandykite lauko nuotykius kaip baidarės, žvejyba baidarėmis trijų Kolumbijos upių ir ėjimo, bėgimo, dviračių ar pėsčiųjų mūsų parkų ir Greenways.

Pietų Karolinos universitetas

Įkurta 1801 32,971 Iš viso studentų 270,000 didžiuotis absolventai gyvenantys aplink pasaulį Studentai iš visų 50 valstybių ir 100 + šalyse # 52 Į viršų Visuomenės universitetas (JAV Naujienos ir World Report ", 2016) 47 Nacionaliniu reitingą programos # 1 Bakalauro Tarptautinio verslo programa (JAV Naujienos ir World Report ", 2016) # 43 Geriausios verslo bakalauro programos ( JAV Naujienos ir World Report ", 2016)

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Columbia

    1705 College Street, 7th Floor Columbia, SC 29208, 29208, Columbia

Klausimai