Keystone logo
University of Rijeka, Faculty of Engineering

University of Rijeka, Faculty of Engineering

University of Rijeka, Faculty of Engineering

Įvadas

Aukštojo mokslo tradicija Rijeka datuojamas kiek 1627, o pirmas etapas sistemingo ugdymo inžinerinių darbuotojų šioje srityje yra nustatyta pagal poslinkio Navy akademija iš Triestas į Rijeka 1854. Tokiu būdu, dieninės ketverių metų tyrimas su mokymo kursų geležies laivų ir garo variklio konstrukcija srityse buvo pradėtas dėl Austrijos laivyno šio laikotarpio poreikius, ir tai tęsėsi, kol po Pirmojo pasaulinio karo Be to, pirminis pamatai inžinerijos fakulteto buvo padėtas ant inžinerijos pasiekimus, pavyzdžiui, torpedo gamybos 1866 m, pirmasis pasaulyje fotografija šautuvas kulkų viršgarsiniu greičiu 1886, gimimas ir pirmieji moksliniai pasiekimai žemiškas garsus seismologist ir meteorologas Andrija Mohorovičić, taip pat kai kurių esminių elementų laivyno architektūros, mechanikos pramonei ir energetikoje tiek Rijeka ir platesnio regiono miesto plėtra.

Fakultetas buvo įkurta 1960 metais, anksčiau pavadino Strojarski Magistras (Mechanikos fakultetas). Tuo labai ankstyvosiose stadijose, tik studijų inžinieriai Mechaninė buvo išsilavinę, ir kadangi fakultetas pradėjo verbuoti pakopos inžinieriai Naval Architektūros 1969/70, ji tuomet buvo pervadintas į Mechaninė-Naval Architektūros fakultete. Pagal šiuo pavadinimu jis vykdė savo veiklą iki 1973, kai jis buvo pervadintas į technikos fakultete. Dėl prašymo studijų Civilinės inžinerijos studijų 1971/72 inicijavimas lėmė nepriklausomos Civilinės inžinerijos fakultetas įkūrimo 1976 metais.

Fakultetas apima 11 departamentų. Departamentai yra 38 skyriai ir 50 laboratorijų, o fakultetas taip pat turi Kompiuterija centras, biblioteka, taip pat apskaitos skyrius, Viešųjų pirkimų tarnyba, generalinis ir personalo tarnyba, Studentų reikalų tarnybos ir technikos tarnybos. Iš viso 171 darbuotojų, 69 yra mokymas-tyrimus, 9 mokymo ir 25 asocijuotų pozicijų, 18 junior mokslininkus, 3 personalo narių darbo finansuojamuose Kroatijos mokslo fondo projektus ir 38 darbas administracinius ir profesinius paslaugos. 7 darbuotojai nepatenka į mokslo, švietimo ir sporto, ir 2 ministerijos profesinio rengimo sistemoje, bet fakultetas vykdo didelį skaičių išorės bendrininkų.

Fakultetas siūlo bakalauro ir magistro universitetinių studijų programas mechaninės inžinerijos, jūrų architektūra, elektros inžinerijos ir kompiuterių inžinerijos, taip pat bakalauro profesinio mokymo programas mechanikos inžinerijos, jūrų architektūra ir elektrotechnika. Ji taip pat siūlo trejų metų doktorantūros studijų šioje srityje mokslai, siekiant Mechaninė, Naval Architektūros, elektrotechnikos, pagrindinių inžinerinių mokslų ir tarpdisciplininių inžinerinių mokslų srityse.

Iki šiol, Fakulteto inžinerijos Rijeka pateikė 128 mokslų daktarų ir 95 magistro laipsnių. Iš buvusios 2899 absolventas inžinierius diplomai 2335 buvo Mechaninė, 311 Naval Architektūros ir 253 elektronikos inžinerija; ir 1536 inžinieriaus diplomus 717 buvo Mechaninė, 108 Naval Architektūros ir 711 į elektrotechnika. Bolonijos programa pagamino 691 Master Engineers (282 Mechanikos inžinerija, 75 jūrų Architektūra, 303 elektrotechnika ir 31 Kompiuterių inžinerija), 1061 Universiteto bakalauro Inžinieriai (480 Mechaninė, 82 jūrų Architektūra, 360 elektrotechnika ir 139 Kompiuterių inžinerija), taip pat 335 Profesinis bakalauras Inžinieriai (122 Mechanikos inžinerija, 32 jūrų Architektūra ir 181 elektrotechnika). Šiuo metu daugiau nei 2000 studentų studijuoja ne fakultete.

Vietos

  • Rijeka

    University of Rijeka FACULTY OF ENGINEERING Vukovarska 58 , 51000, Rijeka

    Klausimai