Keystone logo
Van Andel Institute

Van Andel Institute

Van Andel Institute

Įvadas

Van Andel Institute prasidėjo nuo vizijos: pagerinti žmonių sveikatą.

1996 m. Van Andelio šeimos įkurtame institute gyvena daugiau nei 400 mokslininkų, pedagogų ir pagalbinių darbuotojų - kiekvienas iš mūsų yra giliai susijęs su mūsų atliekamu darbu ir skatinamas skubiai siekti pokyčių.

Kiekvieną dieną mes bendradarbiaujame pagrindinio ir vertimo mokslo priešakyje siekdami pažangių vėžio, Parkinsono ir kitų ligų gydymo strategijų. Naudodamiesi bendromis vertybėmis ir verslumo dvasia, mes skatiname naujoves, kad padidintume atradimų poveikį ir atsakytume į svarbiausius klausimus mūsų pasauliui.

Mes tikime, kad rytojaus viltis gyvena šiandienos studentuose. Mūsų magistrantūros mokykla siūlo griežtą, intensyvų mokslinių tyrimų daktaro laipsnį. programa, kurianti molekulinės ir ląstelių biologijos lyderius. Mūsų tyrimais pagrįsti K – 12 švietimo metodai padeda sukurti klases, kuriose klestėtų smalsumas, kūrybiškumas ir kritinis mąstymas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Grand Rapids

    Bostwick Avenue Northeast,333, 49503, Grand Rapids

    Klausimai