Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

Įvadas

Westlake University yra naujo tipo aukštos kokybės į mokslinius tyrimus orientuotas universitetas, įsikūręs istoriniame Kinijos mieste Hangdžou – nuostabiame mieste, gerai žinomame visoje Azijoje dėl savo ilgametės istorijos, turtingos kultūros, vaizduojamojo meno ir gražių kraštovaizdžių. Mūsų universitetą įkūrė žymūs, visame pasaulyje gerbiami mokslininkai ir mokslininkai. Greitai tampame pirmaujančiu mokslo, inžinerijos ir inovacijų universitetu. „Westlake“ akcentuojame akademinę laisvę, mokslinių tyrimų meistriškumą, tarpdisciplininį įsitraukimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Esame įsipareigoję sukurti tikrai tarptautinį, pasaulinio lygio, į mokslinius tyrimus orientuotą universitetą.

Pamokos Westlake University vyksta anglų kalba. Šiuo metu siūlome daktaro laipsnį. Biologijos, chemijos ir elektronikos mokslo bei technologijų programos ir bendras daktaro laipsnis. fizikos programą Fudano universitete. Mūsų biologijos mokslų, chemijos, fizikos, elektronikos ir informacijos inžinerijos bei medžiagų mokslo ir inžinerijos bakalauro programos siūlo tuos pačius išteklius ir akademinę laisvę kaip ir mūsų absolventų programos ir leidžia studentams bendradarbiauti šalyje pirmaujančiose laboratorijose kartu su absolventais ir pasaulinio lygio studentais. fakulteto patarėjai.

Be to, mes tikime, kad aukštasis mokslas būtų prieinamas kiekvienam Westlake University studentui. Mes siūlome įvairias stipendijas, stipendijas ir įsidarbinimo miestelyje galimybes visiems magistrantūros ir bakalauro studijų studentams.

Keliaukite į užsienį, eikite į užsienį

"Go International"

Westlake University tikslas yra įdarbinti 50% vietinių ir 50% tarptautinių studentų į visas bakalauro studijų programas, kad būtų sukurta tikrai tarptautinė studijų aplinka.

Mūsų Ph.D. programos įdarbina studentus iš geriausių pasaulinių magistrantūros programų.

Išvykti į užsienį

Be tarptautinės patirties Kinijoje, visi bakalauro studijų studentai turi praleisti semestrą viename iš mūsų 21 partnerių universitetų užsienyje. Sukūrėme studijų užsienyje programas su pirmaujančiais JAV, JK, Kanados, Australijos ir Izraelio universitetais, įskaitant UC Berkeley, Kornelio universitetą, Edinburgo universitetą, UC San Diego, Monash universitetą, Jeruzalės hebrajų universitetą ir daugelį kitų.

Ph.D. studentai skatinami studijuoti pagal trumpalaikes programas užsienyje arba pristatyti savo mokslinius tyrimus tarptautinėse akademinių mokslinių tyrimų konferencijose ir forumuose. Yra daug galimybių finansuoti absolventų tarptautinę patirtį.

Universiteto ypatybės

Apie Westlake University

Prisijunkite prie Įkvepiančių žmonių

Westlake Universitymokysitės iš mūsų pasaulinio lygio fakulteto ir būsite jų patariami. Daugiau nei 95% mūsų profesorių yra kilę iš aukščiausios klasės universitetų, įskaitant MIT, Caltech, UC Berkeley ir Stanfordą. Be to, visi mūsų vyresnieji vadovai studijavo ir (arba) ėjo pareigas tokiose iškiliose institucijose kaip Prinstonas, Harvardas, Jeilis, UPenn, UIUC ir KTH Karališkasis technologijos institutas (Švedija). Dirbsite ir bendradarbiausite su šiais nuostabiais mokslininkais ir inžinieriais, keisdami mūsų pasaulį. Taip pat būsite apsupti entuziastingų kolegų studentų, kurie ieško iššūkių akademinėje srityje, asmeninio augimo ir kultūrinių nuotykių. „Westlake“ susirasite draugų visam gyvenimui ir užmegsite ryšį su būsimais lyderiais.

Bendruomenė būsimiems lyderiams

Westlake University yra intymi, palaikanti ir įvairi bendruomenė. Skirtingiems interesams ir priežastims atstovauja kelių tipų studentų grupės, todėl asmenys gali tyrinėti, kurti ir vadovauti savaip. Tikimės, kad visiems suteiksime patrauklią, įdomią ir įkvepiančią studentiško gyvenimo patirtį.

Mūsų miestelis

Mūsų nuostabų miestelį suprojektavo garsi Vokietijos įmonė HENN GmbH ir yra vienas tvariausių ir daugiafunkciausių miestelių pasaulyje. Mūsų miestelyje yra 300 moderniausių nepriklausomų laboratorijų, 13 inovacijų platformų ir šešios bendros tyrimų patalpos. Mūsų pagrindinis miestelis yra besiplečiančio universiteto miestelio širdyje, tarp didelio technologijų centro ir senovinių istorinių griuvėsių, arbatos plantacijų ir Vestleiko UNESCO pasaulio paveldo vietos.

  Vietos

  • Hangzhou

   No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • Hangzhou

   No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

   Klausimai