Keystone logo
WU - Vienna University of Economics and Business Tarptautinės verslo apmokestinimo doktorantūros programa
WU - Vienna University of Economics and Business

Tarptautinės verslo apmokestinimo doktorantūros programa

Vienna, Austrija

6 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

15 Feb 2025

Oct 2025

Request tuition fees

Stovykloje

* Nr mokestis už mokslą ES piliečiams

Įvadas

Tarptautinės verslo apmokestinimo doktorantūros programa

Tarptautinio verslo apmokestinimo doktorantūros programa (DIBT) siūlo puikų doktorantūros studijas neįtikėtiniams studentams iš viso pasaulio, juos pilnai pasirengusių atlikti tarptautinio verslo apmokestinimo tyrimus. DIBT teikia aukštos kokybės tarpdalykines tarptautinio apmokestinimo absolventų mokymo programas, įskaitant ir derinant viešųjų finansų disciplinas, tarptautinę mokesčių teisę ir tarpvalstybinį mokesčių valdymą.

DIBT daugiausia dėmesio skiria aukštos kokybės akademiniam išsilavinimui ir tarptautiniu mastu konkurencingiems moksliniams tyrimams. Jis skirtas būsimam mokslininkų elitui ir teikia tarpdisciplininį mokymą įmonių tarpvalstybinės veiklos apmokestinimo srityje, remdamasis pagrindinėmis viešųjų finansų sritimis, tarptautine mokesčių teise ir tarpvalstybiniu mokesčių administravimu. Tuo metu mokesčių mokymasis plečiamas netradicinėms, tačiau labai svarbioms disciplinoms, tokioms kaip ekonominė psichologija, istorija, politologija, etika ir teisinė filosofija, taip pat organizacinis elgesys ir sprendimų priėmimas, horizontų išplėtimas ir išsamesnis požiūris į mokslinių tyrimų klausimus. pasiekti.

Turinys ir struktūra


Programa trunka trejus metus, kad užbaigtų ir apdovanotų doktorantūrą. laipsnis absolventams. Pirmaisiais metais dalyviai įgyja pagrindines žinias, reikalingas dirbti tarpdisciplininiu būdu. Remiantis šiuo pagrindu, antrieji ir tretieji metai skirti seminarams susijusiose srityse, moksliniai tyrimai užsienyje, papildomi pasirenkami seminarai ir ypač moksliniai tyrimai daktaro disertacijoje. disertacija. Per visą programos trukmę moksleiviai dalyvauja papildomame tyrimo seminare. Visi kursai yra mokomi anglų kalba./>

Kvalifikacijos profilis ir karjeros perspektyvos


DIBT suteikia galimybę atlikti tyrimus šiose srityse:/>


- Apmokestinamojo pelno nustatymas
- Vietos sprendimai
- ES mokestis įmonėms
- Tarptautinis verslo apmokestinimo koordinavimas/>


Įstojus į DIBT, studentai gali tikėtis gauti aukščiausios kokybės išsilavinimą, rengdami juos apdovanojimui už akademinę karjerą arba labai specializuotos pozicijos kitose neakademinėse nacionalinėse ar tarptautinėse institucijose. DIBT fakultetas yra labai gerai susietas su akademine bendruomene ir remiasi didelėmis žiniomis, kad galėtų rengti doktorantų studijas ir prižiūrėti jų mokslinius tyrimus./>

Fakultetas

Mokslinių tyrimų ir mokymo pažangiausius standartus garantuoja fakultetas, kurį sudaro žinomi mokslininkai, kurie paskelbė svarbiausius jų atitinkamų mokslinių tyrimų sričių žurnalus ir įrodė savo norą ir sugebėjimą skatinti tarpdalykinį bendradarbiavimą. Lankomieji dėstytojai, visi tarptautiniu mastu pripažinti lyderiai savo atitinkamose srityse, yra neatskiriama DIBT dalis ir prideda dar vieną DIBT siūlomo aukštojo mokslo akademinio švietimo dimensiją.

Studentai bus pristatomi į tarptautinę mokslo bendruomenę ir suteikiamos įvairios galimybės kurti savo tinklą. Jie taip pat taptų neatskiriama pažangiausios mokslinių tyrimų komandos, dirbusios WU teisės, teisės, verslo ir ekonomikos srityse, dalis.

Paraiška

Programa yra atvira studentams iš visų šalių, jei jie turi magistro laipsnį arba lygiavertį laipsnį, visų pirma teisės, verslo, ekonomikos, psichologijos arba, išskirtiniais atvejais, kitose disciplinose, jei jie turi pakankamai pagrindo mokesčių srityje. Paraiškos gali būti pateiktos naudojant internetinę paraiškų priemonę. Atkreipkite dėmesį, kad bus apdorotos tik iki termino pateiktos paraiškos.

Priėmimo procesas baigėsi. 2019/20 akademiniais metais vyksiantis leidimas prasidės 2018 m. Rudenį.

Finansinė parama

DIBT finansuoja Austrijos mokslo fondas (FWF). Tik nedaug studentų gali būti priimami. DIBT kolegialams studijų mokesčiai atleidžiami. Studentams yra ribotas skaičius dotacijų, kurių suma yra maždaug 2 050 EUR per mėnesį (iš šios sumos bus išskaičiuotas mokestis ir socialinis draudimas). WU visada eina papildomą mylių, kad pasirinktoms studijoms būtų sukurta ideali mokslinių tyrimų aplinka.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Stipendijos ir finansavimas

KARJEROS GALIMYBĖS

Akreditacijos

Apie Mokyklą

Klausimai