Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 6 Pedagogikos doktorantūra Programos į Lyderystė 2023/2024

6 Pedagogikos doktorantūra Programos į Lyderystė 2023/2024

Apžvalga

Tie, kurie nori patobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir įgyti kvalifikaciją konkrečioje studijų srityje, dažnai nusprendžia uždirbti daktaro laipsnį. Toks laipsnio tipas yra labai pažengęs ir jis gali būti įgytas tik tada, kai studentai gauna bakalauro arba magistro laipsnį.

Kas yra lyderystės švietimo daktaras? Ši programa padeda švietimo sektoriaus specialistams sustiprinti jų analizę, komunikaciją, tyrimą ir sprendimų priėmimo įgūdžius, todėl jie gali geriau spręsti svarbias problemas, su kuriomis šiandien susiduria švietimo sistema. Studentai gali imtis daugialypių kursų, kurie orientuoti į lyderystę, mokymąsi, verslumą, mokymo programas, švietimo strategijas ir dar daugiau. Jie taip pat gali dalyvauti išsamiuose tyrimuose, susijusiuose su švietimu.

Uždirbus šį laipsnį, absolventams suteikiami įgaliojimai, kuriuos jie turi įgyti švietimo sistemoje. Studentai taip pat gali sužinoti, kaip patobulinti savo vadovavimo stilius ir tobulinti sprendimų priėmimo gebėjimus, kad jie galėtų geriau aptarnauti mokyklas, kuriose jie dirba.

Kalbant apie bendrąsias "Lyderystės ugdymo daktaro" uždirbimo išlaidas, nė vienas iš dviejų mokinių nesumoka tokios pačios sumos. Taip yra dėl to, kad daugelis veiksnių, pavyzdžiui, kiek laiko programa užbaigiama ir kiek konkrečios mokyklos mokesčiai už mokslą gali turėti įtakos bendroms išlaidoms.

Absolventai su lyderystės švietimo daktaru gali dirbti profesinėse, administracinėse, akademinėse, mokslinėse ar klinikinėse pareigose privačiose organizacijose, viešosiose įstaigose, K-12 ar aukštojo mokslo įstaigose. Pavyzdžiui, tie, kurie turi šį laipsnį, gali dirbti mokyklos vadovu, švietimo administratoriumi, mokyklos vadovu ar universiteto profesoriumi. Kiti gali eiti pareigas kaip mokymo koordinatorius arba mokymo programos specialistas.

Tokio tipo laipsnio programos egzistuoja visame pasaulyje asmeniškai ir internete. Norėdami pradėti naudoti paraiškos procesą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Pedagogikos doktorantūra
  • Vadybos studijos
  • Lyderystė
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas