Brno University of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Brno University of Technology (BUT)

Kodėl mokytis Brno?

 • populiarus miestas su daugeliu užsienio studentų ir užsieniečių
 • kvėpuojanti architektūra ir energinga kultūra - teatrai, kino teatrai, galerijos, muziejai, gyva muzika, festivaliai ir kultūriniai renginiai
 • Brno mieste tarp 100 populiariausių studentų pasaulio miestų pagal QS geriausio studentų miesto indeksą - 59
 • centralizuotai įsikūrusi trijose Europos sostinėse - Vienoje (Austrijoje), Bratislavoje (Slovakijoje) ir Prahoje (Čekija)
 • Čekijos respublika yra antras didžiausias miestas su 90 000 studentų - 6 valstybiniais ir 6 privačiais universitetais
 • mokslo, mokslinių tyrimų, aukštųjų technologijų ir naujų įmonių (žinoma kaip Čekijos Silicio slėnis) centras
 • Brno technologijos parkas yra pagrindinis verslo ir technologijų plėtros projektas Vidurio Europoje
 • puiki ir nebrangia virtuvė ir naktinis gyvenimas
 • saugi ir protinga viešojo transporto sistema 24/7

Su beveik 400 000 gyventojų Brno yra antras pagal dydį Čekijos Respublikos miestas ir Pietų Moravijos regiono sostinė, kur gyvena 90 000 studentų, studijuojančių 6 valstybinius ir 7 privačius universitetus. Tai gyvas miestas, turintis jauną ir įkvepiančią dvasios, puiki vieta gyventi, studijuoti ir atlikti mokslinius tyrimus. Didžiulės investicijos į infrastruktūrą kartu su aukštųjų technologijų įmonėmis suteikia patrauklią vietą tarptautinėms technologinėms korporacijoms ir novatoriškoms įmonėms, kurios Brno skiria savo filialams. Be to, Brno yra viena iš geriausių vietų gyventi pagal "New York Times" ir "Numbeo".

38751_VUT_FP_promoce_2016-11_042.jpgKas daro Brno ypatingą?

Technologijų pramonės derinys su didžiuliu užimtumo potencialu, visame pasaulyje gerbiama architektūra, pradedant nuo apsvaiginimo istorinių rūmų iki funkcionalių brangakmenių, tokių kaip žinomi UNESCO sąraše esantys "Villa Tugendhat", ir piliečiams palankios paslaugos yra tik keletas elementų visiems, kurie siekia šiuolaikinio gyvenimo būdo perspektyva. Gyventojai ir svečiai mano, kad Brno taip pat yra labai saugi vieta gyventi.

Atsižvelgiant į strateginę Brno miesto vietą Vidurio Europoje, lengva keliauti į užsienį ir įkvėpti kaimyninės šalys. Gražūs kraštovaizdžiai, netoliese esantis Moravijos karstas ir unikalios kultūrinės, liaudies ir vyno gamybos tradicijos Pietų Moravijos regione stebina lankytojus, ieškančius poilsio ir lauko veiklų.

38750_VUT_Brno_Cohen-Tannoudji_2016-12-08_034.jpgKodėl studijuoti Brno University of Technology ?

 • daugiau nei šimto metų tradicija, įkurta 1899 metais
 • daugiau nei 25 bakalauro, magistro ir daktaro laipsniai. programos anglų kalba
 • Tarptautinis studentų klubas, "Erasmus Studentų tinklo" narys - bičiulių programa ir "Sveikinimo savaitė" tarptautiniams studentams
 • puiki sporto įranga (olimpinio standarto stadionas), siūlanti platų sporto renginių spektrą
 • didžiausios studentų "Residencein Brno" salės
 • bendradarbiavimas mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros srityje (IBM, FEI, Honeywell, Bosch, Siemens, Škoda Auto ir kt.)
 • kompetencijos centrai (Centrinės Europos technologijos institutas, IT4 inovacijos)
 • palanki vieta QS pasaulio universiteto reitinguose ir "World University Rankings"

Brno University of Technology (BUT) yra didžiausias Čekijos technikos ir inžinerijos universitetas ir viena iš pagrindinių Vidurio Europos švietimo, mokslo ir mokslinių tyrimų institucijų. Ši tradicija prasidėjo 1899 m., Daugiau nei 115 metų universitete dirba 21 000 studentų. Šiuo metu BUT yra aštuoni fakultetai ir trys universitetų institutai, penki regioniniai mokslinių tyrimų centrai (AdMaS, CVVOZE, MRC, NETME, šeši). du kompetencijos centrai (CEITEC, IT4Inovation).

Fakultetai

 • Architektūros fakultetas - FA
 • Verslo ir vadybos fakultetas - FBM
 • Civilinės inžinerijos fakultetas - FCE
 • Chemijos fakultetas - FCH
 • Elektrotechnikos ir komunikacijos fakultetas - FEEC
 • Dailės fakultetas - FFA
 • Informatikos fakultetas - FIT
 • Mechanikos inžinerijos fakultetas - FME

38752_FEEC.jpgUniversiteto institutai

 • Kriminalinės inžinerijos institutas - IFE
 • Centrinio Europos technologijos institutas - CEITEC
 • Sporto veiklos centras - CESA

BET programos apima ne tik inžineriją, bet ir gamtos mokslų, architektūros, dailės, IT ir ekonomikos srityse, turinčias stiprią tarpdisciplininį dėmesį ir glaudų ryšį su pramonės sritimi. Naudodamas savo naujausias mokslinių tyrimų priemones ir akademinę kompetenciją, BUT turi išskirtinę reputaciją tarp studentų ir specialistų.

Brno University of Technology , kaip vienas iš pirmųjų Čekijos Respublikoje, gavo ECTS ir DS Label sertifikatus. Abu liudijimai yra įrodymas, kad BET atitinka ES kriterijus aukštojo mokslo srityje, be to, jie labai prisideda prie mobilumo plėtojimo ir universiteto internacionalizacijos didinimo.

Universitetas bendradarbiauja su ES ir ne ES partneriais (šiuo metu yra daugiau nei 600 susitarimų), jis vykdo įvairias mobilumo programas (Erasmus, CEEPUS, Aktion, EEE ir Norvegijos stipendijas ir tt). Universiteto ilgalaikis planas yra sustiprinti savo poziciją tarp pirmaujančių, tarptautiniu mastu gerbiamų mokslinių tyrimų universitetų. Todėl tarptautinis bendradarbiavimas yra vienas iš Brno University of Technology strateginių prioritetų. Tam, kad būtų galima pasiekti šį tikslą, BUT, viena vertus, vykdo veiklą, skirtą įdarbinti daugiau tarptautinių studentų, bet, kita vertus, įdarbinti užsienio tyrėjus ir mokytojus. BUT, kaip Europos universitetų asociacijos (EUA), CESAER ir kitų organizacijų narys, aktyviai dalyvauja bendrame projekte ir veikloje.

BET yra ilgalaikis bendradarbiavimas su pirmaujančiomis tarptautinėmis kompanijomis, tokiomis kaip "Škoda Auto", "Siemens", "FEI", "Honeywell", "Bosch" ir "IBM". Bet šios įmonės jungiasi su studentais, kurie turi galimybę vykdyti stažuotes, susijusias su jų studijų sritimi ar netgi prižiūri pramonės ekspertai, dirbdami savo disertacijose. Darbo pasiūlymai yra prieinami tiek studentams, tiek absolventams. Universitetas siūlo platų sportą CESA sporto centre, kuris yra vienas iš geriausiai įrengtų centrų Čekijoje su stadionu olimpinio standarto. BET studentai dauguma sporto renginių yra nemokami.

38749_CESA.jpg

BET yra didžiausias visų Brno universitetų studentų apgyvendinimo pajėgumas. Studentų apgyvendinimo patalpose išlaidos yra apie 170 eurų per mėnesį, kiekviename kambaryje yra greitas internetas. Beveik visos paslaugos yra greta universiteto - valgyklų, kavinių, sporto aikštelių, tarptautinių studentų klubų ir universitetų klubų. Bet bendrabučiai buvo tarp trijų didžiausių konkurse dėl geriausių būstų būstų Čekijoje, o tai liudija jų gerą kokybę. Dauguma universitetų pastatų yra Universiteto miestelyje (Pod Palackeho Vrchem) šiaurinėje Brno miesto dalyje.

Universitete yra daug maitinimo įstaigų fakultetuose ir studentų salėse, įskaitant: kavines, restoranus, picerijas, kavines, barus ir užkandinius. Yra daug pasirinkimų iš karštų ir šaltų, parengtų pagal užsakymą, specialios dietos ir vegetariškų patiekalų valgyklose ir restoranuose. Yra kompiuterizuota maisto paslaugų sistema užsakymams internetu ir mokėjimo nemokamai su studentų kortelėmis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Čekijos

Matyti Doktorantūra » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Chemijos, technologijos ir medžiagų savybių doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Tyrimo tikslas - pakelti ekspertus medžiagų inžinerijos ir inžinerinių technologijų srityje, akcentuojant cheminius procesus ir medžiagų savybes. [+]

Chemija, technologijos ir medžiagų savybės

Santrumpa: DPAP_CHM_4

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Chemijos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. "Chemija, technologijos ir medžiagų savybės"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Specialūs priėmimo reikalavimai:

Mes tikimės, kad žinios apie pagrindines chemines, fizines ir fizines bei chemines sąvokas bei principus yra tokios, kokios nurodytos Cheminės chemijos fakulteto Brno University of Technology chemijos, fizikos ir fizinės chemijos egzaminams, galų gale kitose panašios krypties BUT fakultetuose ar kiti universiteto fakultetai. Kiti reikalavimai: susidomėjimas inžinieriniu ir moksliniu darbu, anglų kalbos žinios ir geri ankstesnio tyrimo rezultatai (geresni už vidutinį 2 laipsnio lygį).... [-]


Civilinės inžinerijos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Santrumpa: PST; Studijų trukmė: 4 metai; Programa: civilinė inžinerija; Fakultetas: Civilinės inžinerijos fakultetas; ir tt [+]

Civilinė inžinerija

Santrumpa: PST

Studijų trukmė - 4 metai

Programa: civilinė inžinerija

Fakultetas: Civilinės inžinerijos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Akredituota nuo: 2007 7 25

Akredituota iki: 20.12.20

Filialo vadovas: doc. Ing. Jiří Hirš, CSC.

Išleistos doktorantūros studijų programos temos:

Vamzdinių šviesos kreipiklių fiziniai aspektai

Vamzdiniai šviesos kreiptuvai pastatuose jau naudojami kelis dešimtmečius. Jie nuolat tobulinami, kad atitiktų naujausius reikalavimus, tačiau jie turi tam tikrą šalutinį poveikį. Panašiai kaip jų charakteristikų nusidėvėjimas ar didesnė kaina. Todėl yra tikslinga sukurti išsamią apžvalgą apie fizinius (ekonominius, galimus ir įmanomus) vamzdinių šviesos kreipiklių aspektus, kurie gali būti grindžiami ilgalaikiu fizinių parametrų stebėjimu ir kompiuteriniu modeliu. Mokytojas: Pěnčík Jan, doc. Ing., Ph.D.... [-]


Doktorantas pažangiomis medžiagomis ir nanotechnologijomis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Ši programa remiasi dviejų universitetų ir vieno mokslinių tyrimų instituto - Brno University of Technology , Masariko universiteto ir Čekijos mokslų akademijos medžiagų fizikos instituto - bendradarbiavimu. [+]

Išplėstinės medžiagos ir nanomokslai

"CEITEC BUT" siūlo jums unikalią tarpdalykinę magistrantūros studijų programą, kuri iš esmės grindžiama CEITEC projektų tyrimų programomis. Šiuo metu yra viena doktorantūros programa - "Advanced Materials and Nanosciences". Ši programa remiasi dviejų universitetų ir vieno mokslinių tyrimų instituto - Brno University of Technology , Masariko universiteto ir Čekijos mokslų akademijos medžiagų fizikos instituto - bendradarbiavimu.

"Advanced Materials and Nanosciences" programa yra sudaryta iš dviejų sričių:

Išplėstinės nanotechnologijos ir mikrotechnologijosPažangios medžiagosIšplėstinės nanotechnologijos ir mikrotechnologijos... [-]

Doktorantūra mašinų ir įrenginių

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti nebaigtus magistrantūros studijų programos absolventus, turinčius aukščiausio lygio specializuotą universitetinį išsilavinimą. [+]

Mašinos ir įrengimai

Santrumpa: D4Z-A

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Mechanikos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. lauke "Mašinos ir įrengimai"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Akredituota nuo: 2001.09.21

Akredituota iki: 20.12.20

Konkrečios priėmimo sąlygos: Studentas privalo baigti atitinkamą technikos mokslų magistrantūros studijų programą. Priėmimo tvarka susideda iš taikomosios matematikos ir fizikos dalių ir diskusijos temoje, susijusioje su doktorantūros tema. studijų programa.

Programos profilis:

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti nebaigtus magistrantūros studijų programos absolventus, turinčius aukščiausio lygio specializuotą universitetinį išsilavinimą. Šioje studijų programoje įgytas išsilavinimas taip pat apima mokymą ir atestaciją moksliniam darbui.... [-]


Elektros inžinerijos ir komunikacijos mokslų daktaras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Daktaro studijų programa suteikia specializuotą universitetinį išsilavinimą absolventams iš ankstesnio magistro studijų elektronikos ir ryšių technologijų srityje. [+]

Elektros inžinerija ir komunikacija

Elektronikos ir ryšių skyrius

Santrumpa: PPA-EST

Studijų trukmė - 4 metai

Programa: elektrotechnika ir komunikacija

Fakultetas: Elektros inžinerijos ir ryšių fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Filialo profilis:

Daktaro studijų programa suteikia specializuotą universitetinį išsilavinimą absolventams iš ankstesnio magistro studijų elektronikos ir ryšių technologijų srityje. Studentai yra išsilavinę įvairiose teorinės ir taikomosios elektronikos ir komunikacijos technikos srityse. Studentai gilina savo teorines žinias apie aukštąją matematiką ir fiziką, taip pat kaupia žinias apie taikomosios informatikos ir kompiuterinių technologijų. Jie gebės gaminti mokslinius darbus.... [-]


Fizikos ir medžiagų inžinerijos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti neįvykdytiems magistrantūros studijų programos absolventams aukščiausio lygio aukštąjį išsilavinimą tam tikrose fizinių technologijų, medžiagų inžinerijos ir tarpdisciplininių dalių srityse. [+]

Fizinė ir medžiagų inžinerija

Programos garantas: prof. RNDr. Miroslav Liška, DrSc.

Akademiniai metai: 2017/18

Studijų rūšis: dieninė

Instrukcijų kalba: anglų

Standartinis studijų trukmė - 4 metai

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D.

Švietimo ir profesiniai tikslai

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti neįvykdytiems magistrantūros studijų programos absolventams aukščiausio lygio aukštąjį išsilavinimą tam tikrose fizinių technologijų, medžiagų inžinerijos ir tarpdisciplininių dalių srityse. Šioje studijų programoje įgytas išsilavinimas taip pat apima mokymą ir atestaciją moksliniam darbui.

Priėmimo sąlygos ir galimybės atlikti tolesnius tyrimus... [-]

Gamybos technologijos doktorantas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti nebaigtus magistrantūros studijų programos absolventus, turinčius aukščiausio lygio specializuotą universitetinį išsilavinimą. [+]

Gamybos technologijos

Originalus pavadinimas čekų kalba: Strojírenská technologija

Santrumpa: D4T-K

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Mechanikos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. laukelyje "Gamybos technologijos"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Akredituota iki: 20.12.20

Konkrečios priėmimo sąlygos: Studentas privalo baigti atitinkamą technikos mokslų magistrantūros studijų programą. Priėmimo tvarka susideda iš taikomosios matematikos ir fizikos dalių ir diskusijos temoje, susijusioje su doktorantūros tema. studijų programa.

Programos profilis:... [-]

Informatikos ir inžinerijos mokslų daktaras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Doktorantūros studijų programos tikslas - suteikti absolventams magistrantūros studijų programą aukščiausio lygio specializuotą aukštąjį išsilavinimą tam tikrose kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų srityse. [+]

Kompiuterija ir inžinerija

Santrumpa: VTI-DR-4

Fakultetas: Informatikos fakultetas

Akademiniai metai: 2018/2019

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. srityje "Kompiuterija ir inžinerija"

Konkrečios priėmimo sąlygos

Studentas gali būti priimtas į doktorantūros studijų programą, jei jis baigė magistrantūros studijų programą iš informacinių technologijų ir inžinerijos srities ir su sąlyga, kad jis / ji išlaikys egzaminą.

Norint sėkmingai išlaikyti įėjimo egzaminą, studentas turi pasirinkti savo disertacinio disertacijos tema iš fakulteto pasiūlytų tezių, turėti puikių žinių apie pasirinktą teoriją ir programas. temą, turėti įgūdžių moksliniam darbui, turėti gerus anglų kalbos įgūdžius ir gauti patvirtinimą iš savo būsimojo vadovo.... [-]


Inžinerijos taikomosios inžinerijos doktoratas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti magistro studijų programos absolventams aukščiausio lygio specializuotą aukštąjį išsilavinimą tam tikrose taikomųjų mokslų srityse. [+]

Inžinerijos taikomieji mokslai

Santrumpa: D4A-A

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Mechanikos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. srityje "Applied Sciences in Engineering"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Akredituota nuo: 2001.09.21

Akredituota iki: 20.12.20

Specialūs priėmimo reikalavimai:

Studentas privalo baigti atitinkamą technikos mokslų magistrantūros studijų programą. Priėmimo tvarka susideda iš taikomosios matematikos ir fizikos dalių ir diskusijos temoje, susijusioje su doktorantūros tema. studijų programa.

Programos profilis:... [-]

Magistro chemijos mokslų daktaras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Doktoranto daktaro laipsnis Magistrantūros studijų programa "Molekulinė chemija" gali savarankiškai formuluoti mokslinę problemą, parengti sprendimo hipotezę ir atlikti eksperimentinį bei teorinį jos patvirtinimo darbą. [+]

Makromolekulinė chemija

Santrumpa: DPAP_MCH_4

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Chemijos fakultetas

Akademiniai metai: 2018/2019

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. srityje "cheminė chemija"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Konkrečios priėmimo sąlygos: Priėmimo sąlyga yra baigtas aukštasis mokslas.

Programos profilis

Profesionaliai orientuota.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai:

Doktoranto daktaro laipsnis Magistrantūros studijų programa "Molekulinė chemija" gali savarankiškai formuluoti mokslinę problemą, parengti sprendimo hipotezę ir atlikti eksperimentinį bei teorinį jos patvirtinimo darbą.... [-]


Ph.D. fizikine chemija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Pagrindinis tyrimo tikslas - apmokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie bus pasirengę atlikti nepriklausomą, kūrybinę, mokslinę ir tyrimo veiklą fizinės chemijos srityje. [+]

Fizinė chemija

Santrumpa: DPAP_FCH_4

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Chemijos fakultetas

Akademiniai metai: 2018/2019

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. lauke "Fizinė chemija"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Specialūs priėmimo reikalavimai:

Priėmimo į Chemijos fakultetą sąlygoja magistro programos užbaigimas toje pačioje ar susijusiose srityse. Pagrindinės priėmimo sąlygos yra mokslinio darbo, anglų kalbos žinios ir labai geros magistro programos studijų rezultatai (visų išlaikytų egzamino laipsnių vidurkis paprastai neviršija 2,0).

Programos profilis

Profesionaliai orientuota.

... [-]

PhD chemijos ir maisto produktų technologijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Tyrimo tikslas - pasiekti pusiausvyrą tarp teorinių ir eksperimentinių įgūdžių bei bendrosios chemijos ir maisto technologijos procedūrų taikymo. [+]

Maisto produktų chemija ir technologija

Santrumpa: DKAP_CHTP

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Chemijos fakultetas

Akademiniai metai: 2018/2019

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. laukelyje "Chemija ir maisto produktų technologija"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Specialūs priėmimo reikalavimai:

Magistro laipsnis chemijos inžinerijos, maisto chemijos ar kitų cheminių specializacijų, gautų universiteto fakultetuose, IKT Prahoje ar žemės ūkio universitetuose.

Programos profilis:

Profesionaliai orientuota.

Tyrimo tikslas - pasiekti pusiausvyrą tarp teorinių ir eksperimentinių įgūdžių bei bendrosios chemijos ir maisto technologijos procedūrų taikymo. Programa orientuota tiek į maisto gamybą, tiek į saugias ir pažangias technologijas, tiek į maisto produktų kokybės kontrolę ir saugą. Štai kodėl studentai baigs studijas reikalingų disciplinų kursus.... [-]


PhD in Applied Natural Sciences

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti magistro studijų programos absolventams aukščiausio lygio aukštąjį išsilavinimą tam tikrose taikomosios gamtos mokslų srityse. [+]

Taikomieji gamtos mokslai

Santrumpa: D4P-A

Dalyko lygmuo: daktaras

Fakultetas: Mechanikos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Pavadinimas apdovanotas: Ph.D.

Suteikiama kvalifikacija: Ph.D. srityje "Taikomieji gamtos mokslai"

Kvalifikavimo lygis: Doktorantūra (3 pakopa)

Konkrečios priėmimo sąlygos: Studentas privalo baigti atitinkamą technikos mokslų magistrantūros studijų programą. Priėmimo tvarka susideda iš taikomosios matematikos ir fizikos dalių ir diskusijos temoje, susijusioje su doktorantūros tema. studijų programa.

Programos profilis:

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti magistro studijų programos absolventams aukščiausio lygio aukštąjį išsilavinimą tam tikrose taikomosios gamtos mokslų srityse. Šioje studijų programoje įgytas išsilavinimas taip pat apima mokymą ir atestaciją moksliniam darbui.... [-]


PhD in Bendrovių valdymas ir ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Čekija Brno

Doktorantūra suteikia absolventams, turintiems magistro laipsnį įmonių vadybos ir ekonomikos aukštojo išsilavinimo srityje gilinti teorines žinias. [+]

Įmonės valdymas ir ekonomika

Santrumpa: DSP-ŘEP-E

Studijų trukmė - 4 metai

Programa: Ekonomika ir vadyba

Fakultetas: Verslo ir vadybos fakultetas

Akademiniai metai: 2017/2018

Akredituota iki: 1.11.2019

Filialo profilis:

Doktorantūra suteikia absolventams, turintiems magistro laipsnį įmonių vadybos ir ekonomikos aukštojo išsilavinimo srityje gilinti teorines žinias. Doktorantūros krypties tikslas - išmokyti mokslinio darbo metodus.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai:

Doktorantūros studijų absolventas gali atlikti nepriklausomą mokslinį, tiriamąjį darbą ir direkcijos darbą. Jis yra pasirengęs spręsti sudėtingas koncepcines, mokslinių tyrimų ir plėtros problemas valdymo ir ekonomikos. Jis gali savarankiškai praktiškai atlikti mokslinius tyrimus, plėtrą ir gamybą.... [-]


Vaizdo įrašai

Brno University of Technology: Strong Connection between Technology and Emotions

BUT: I Belong Here

BUT: I Am Not An Idol

Kontaktai

Brno University of Technology

Adresas BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY Antonínská 548/1 601 90 Brno Czech Republic
Brno, South Moravian Region, Čekija
Interneto svetainė http://www.vutbr.cz/
Telefonas +420 541 141 111