Faculty of Humanities, Charles University

Įvadas

Oficialus aprašymas

duomenys

Studentų skaičius: 2610 Departamentai: 24 Studijų programos: 18 Darbuotojai: 144 Administracijos darbuotojai: 38

istorija

Graduate Management Admission Test arba Humanitarinių mokslų fakultetas (FHS) yra Karlo universitetas jauniausias fakultetas. Pradžioje įkurta 1990 metų pradžioje, kaip ir už liberalų švietimo instituto, buvo pakeltas į fakulteto rango 2000, vizija yra ta, kad jis būtų pasiūlyti studijų programas bakalauro, magistro ir doktorantūros lygio įvairiose humanitarinių ir socialinių mokslų disciplinų ne dar įsteigta CU. FHS greitai įgijo reputaciją kaip laipsniškai mokykloje su novatoriškų studijų programas ir mokymo metodus.

Misija

Iš Humanitarinių mokslų fakulteto misija yra per aukštos kokybės švietimo aprūpinti studentus su galimybe gyventi visavertį gyvenimą šiame vis sudėtingesni ir besikeičiančiame pasaulyje.

Tikslai - Teikti išsilavinimą humanitarinių ir socialinių mokslų, kad atitinka aukščiausius tarptautinius standartus; - Siekti meistriškumo mokslinių tyrimų ir integruoti ją su švietimo; - Ugdyti mokinių gebėjimą mokytis visą gyvenimą ir skatinti savarankišką atsakomybę ir įsipareigojimą visuomenei; - Skatinti FHS vis labiau tarptautinės studentų organizacijos ir akademinio personalo mobilumą.

Tyrimas

Humanitarinių mokslų fakultetas yra skirta kompetencijos įvairiose srityse akademinių tyrimų. Fakultetas dalyvauja tarptautinių ir nacionalinių mokslinių tyrimų projektus ir skatina jaunų mokslininkų akademinį vystymąsi.

Studentų gyvenimas

• Tarptautinė Studentų Klubas

Tarptautinė Biuro kartu su Čekijos studentų (kuratoriai), organizuoja kultūros ir socialinės veiklos (ekskursijos Praha, parodos, koncertai ir tt), tarptautinių studentų.

• kino klubas

Kino klubas turi kino seanso kas dvi savaites visoje semestrą. Dabartinė programa galima rasti klubo svetainėje.

studentų Įranga

• Apgyvendinimas

Apgyvendinimas pateikta Charles Universiteto salėse gyventi (bendrabučiai). Studentai paprastai laikomi dvivietį kambarius.

• Studentų kavinių

Karolio universitetas valdo studentų kavinių skaičių ( "menza) skirtingose ​​vietose. FHS Kavinė įsikūrusi pirmame aukšte pagrindinės pastato Jinonice.

• Biblioteka

Karolio universiteto biblioteka sistema yra decentralizuota ir susideda iš kelių bibliotekų skaičiaus skirtingose ​​vietose. FHS biblioteka galima rasti pirmame aukšte pagrindinės pastato Jinonice.

• kompiuteriais ir interneto prieiga

PC darbo vietos yra prieinami kompiuterių laboratorijose įvairiuose universiteto pastatų. Belaidis internetas gali būti atvertas viduje Universiteto pastatų (A Karolio universitetas Studentų kortelė būtina).

• sporto įrenginių

Sportas įrenginiai yra įsikūręs Hostivar miesteliu (Bruslařská 1132, Praha 15).

Vietos

Prahos 5

Charles University, Faculty of Humanities

Address
U Kříže
158 00 Prahos 5, Praha, Čekija
Interneto svetainė
Telefonas
+420 251 080 212

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis