Charles University Catholic Theological Faculty

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Katalikų teologijos fakultetas Karolio universiteto, Džiaugiamės, kad turite imtis laiko apsilankyti mūsų puslapiuose. Tikimės, kad rasite ką nors interesų šiuose puslapiuose.

istorija

Katalikų teologijos fakultetas (Čekijos abbr. KTF) buvo įkūrėjų fakultetas šiandienos Karolio universiteto Prahoje. Jis buvo bažnytinės teisės priimtas popiežiaus Klemenso VI sausio 26, 1347. Vadinasi, ji buvo įkurta Čekijos karalius ir Šventosios Romos imperatoriaus Karolio IV pagal Karaliaus dekreto balandžio 7, 1348. Nuo to laiko, jo teisinis egzistavimas buvo nuolatinis. Dėl komunistinio persekiojimo Katalikų Bažnyčios fakultetas buvo pašalintas iš universiteto 1950 m. Po Aksominės revoliucijos 1989 m fakultete buvo vėl integruotis į Karlo universiteto. Didysis kancleris fakulteto yra Prahos arkivyskupas.

akademinių padalinių

Filosofijos katedra Departamentas Dogminė ir pagrindinių teologijos Departamentas teologijos etikos ir teologija dvasingumas Departamentas Biblijos mokslų Departamentas, teologija ir teisės mokslų Institutas krikščioniškojo meno

Fakultetas turi patirties su tiek čekų ir tarptautinių mokslo dotacijų programas. Esant interesų tarptautinio mokslinio bendradarbiavimo su mūsų fakultete.

Acta universitetas Carolinae - Theologica

Acta universitetas Carolinae - Theologica yra vienas iš teologinių žurnaluose Čekijoje, leidžiamas du kartus per metus. Žurnalas dėmesys ypač Čekijos teologinių ieškojimų, ir ji yra atvira visiems teologijos disciplinų, pavyzdžiui, pagrindinių ir dogmatiniu teologijos, Biblijos ir patristikos tyrimų, bažnyčios istorijos ir istorijos sakralinio meno, ekumeninių studijas. Dokumentai skelbiami anglų, vokiečių, prancūzų, italų, čekų ir slovakų.

Filialai Studijų

katalikų teologijos

Iš magistro programos tikslas yra pagrindinių dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, biblijos tyrinėjimai, sistemingai ir Pastoracinės teologijos studijų. Norėdami įdėti pagrindinius dalykus praktikoje, jie papildyta dalykų, o būtent katechetyczno pedagoginės.

Pedagoginis vardas ThLic. yra apdovanotas po griežtos disertaciją ir yra išlaikęs oralinis valstybinį egzaminą gynybos.

Doktorantūros studijų rengia savarankiškam mokslinių tyrimų konkrečių teologijos srityse studentai.

Teologija ir Laics (darbo laiku)

BA programa suteikia studentams pagrindinių žinių apie Katalikų teologijos, ir ji taip pat padeda su savo individualiu asmeninio tobulėjimo. Ši studijų Branche tinka visiems, kurie domisi teologijos studijų. Vėliau MA orientuota į teologijos sąvokų ir jų taikymo plėtrą.

Taikomosios etikos studijos

Tai dvejų metų magistro programos palankiai pareiškėjams BA dekreto teologija Laics arba absolventų iš kitų humanistinių ir socialinių dalykų kituose fakultetuose. Jos tikslas yra papildyti ir tobulinti savo ankstesnes žinias ir įdėti jį į etikos kontekste.

Istorija krikščionių menų

BA programa yra orientuota į meno istorijos žinių platesnės teologinės, istoriniame ir kultūriniame kontekste.

Vėliau magistro programa rengia nepriklausomą mokslinių tyrimų ir sprendžiant problemas, susijusias su dailės istorijos konkrečiu požiūriu krikščioniškojo meno. Doktorantūros studijų rengia studentus už nepriklausomą mokslinių tyrimų ir nepriklausomos kūrybinės veiklos meno įvairių epochų srityje su galimybe pabrėžiant jo ryšį su krikščionybe.

Istorija Europos kultūros

BA programa susideda iš keturių modulių: istorinės, meno istorija, literatūros ir filosofinė-teologinės. Tyrimo tikslas yra parengti studentus profesijų, kurios reikalauja gerai išmanyti istoriją, meno istorijos ir literatūros ir kitų panašių dalykų.

Vėliau magistro programa suteikia iš istorinės ir kultūrinės plėtros apžvalga, ir tuo pačiu metu siūlo specializacijos tam tikroje epochoje, atsižvelgiant į atskirų modulių įvairovė.

Bažnyčia ir generalinis istorija

Doktorantūros programa rengia už nepriklausomą mokslinių tyrimų ir kūrybinės veiklos bažnyčios ir bendros istorijos srityje studentus. Programa pabrėžia atskirų disciplinų tarpusavio ryšius, visų pirma su meno ir pagalbinių mokslų istorijos istorijos.

Biblioteka ir studijų

Biblioteka yra trečiame aukšte pastato. Tyrimas turi 52 žmonių gebėjimus, siūlo standartines paslaugas, pavyzdžiui, spausdinimo, CD deginimas ir susidoroti. Yra kompiuteriai ir nešiojamieji jungtys studentams disponuoti.

Vietos

Praha

Address
Charles Univerzity in Prague Catholic Theological Faculty Thákurova 3 Prague 6 160 00
Praha, Praha, Čekija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: