Oficialus aprašymas

"Kadangi mano studijų pradžios, aš padariau, kad mano principas, kad kai aš rasti daugiau teisingą nuomonę, aš iš karto atsisakyti savo, mažiau teisingą nuomonę ir džiaugsmingai priimti nuomonę, kuri yra labiau pagrįsta, žinant, kad mes visi žinome, yra tik be galo fragmentas, ką mes nežinome. "Jan Hus, filosofas ir bažnyčios reformatorius, auklėtinio menų fakulteto Menų fakultetas Karolio universiteto šiuo metu yra viena iš didžiausių ir svarbiausių mokslinių tyrimų ir švietimo įstaigų meno ir humanitarinių Centrinėje Europoje. Fakultetas įkurtas 1348 Čekijos karalius ir vėliau Šventosios Romos imperatoriaus Karolio IV, kuris nustatyta, kad vienas iš keturių fakultetų Prahos universitete, vėliau pavadinta jo vardu Charles universitetas - seniausias universitetas Centrinėje Europoje rytų Prancūzijoje ir šiaurės Alpėse. Nuo tada jis buvo intelektualinis centras Čekijos žemėse: absolventai fakulteto, jų darbais ir idėjomis, buvo formuojant Čekijos visuomenę ir kultūrą ir svarbiausių momentų Čekijos istorija, dailės fakultete visada buvo ne labai širdis įvykių.

Su beveik 1000 darbuotojų, daugiau kaip 9000 mokinių ir vis tarptautinės studentų gyventojų beveik 1000 studentų iš visame pasaulyje, Dailės fakultetas yra energingas ir įvairi akademinė aplinka. Dėka lankstaus sistemos daugiau nei 700 galimų dvigubo tema laipsnių derinių, BA ir MA laipsnių leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į du dalykus tokiu pačiu mastu, o tai padidina jų gebėjimą prisitaikyti, suteikia jiems daugiau galimybių savo ateities karjerą. Priėmimo lygis yra tik 27%, o tai yra būtina sąlyga labiau individualus požiūris, reikia, jei humanitariniai turi būti mokomi ir mokėsi rimtai.

Studentai ir mokslininkai ateiti į menų fakulteto dirbti daugiau nei septyniasdešimt dalykų - didesnis skaičius nei palyginamų institucijų dauguma pasaulyje gali pasiūlyti. Karolio universitetas tokie gretas tarp geriausių 2% pasaulio universitetų ir pati fakulteto užima vienas pirmųjų 200 pasaulio universitetų kurį disciplines.The fakulteto skaičius pritraukia gabiausius studentus iš Čekijos Respublikos ir paraiškų skaičiaus BA, MA ir PhD programos sudaro 10,000 per metus.

Nepaprastai platus disciplinų Menų fakulteto apima filosofija ir religijotyra; Istorija ir archeologija; psichologija; sociologijos ir politologijos; teatro, kino ir muzikos studijos ir filologinio programas, kurios sujungia griežtą tyrimą tam tikro kalbos ir kursai asocijuotose literatūros, istorinės ir kultūrinės kilmės skaičius. Fakultetas siūlo kursus daugiau nei šimtą kalbų, miręs ir gyvena, pavyzdžiui, albanų, akadianų, arabų, armėnų, Avestos, azerbaidžaniečių, baskų, bengalų, bulgarų, čekų (taip pat specialių laipsnių užsieniečiams ir pritaikyti takeliai viešbučiai), katalonų, bažnytinė slavų, kinų, kroatų, danų, olandų, anglų, Eblaite, senovės Egipto, suomių, prancūzų, vokiečių, gotikos, graikų (senovės ir šiuolaikinės), hebrajų (Senasis Testamentas ir moderni), hindi, hetitų, vengrų, airių, islandų , italų, japonų, korėjiečių, lotynų, lietuvių, latvių, przysłupowe sorbų, makedonų, mongolų, norvegų, norsu, Senos Airijos, persų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, sanskrito, slovakų, slovėnų, serbų, ispanų, švedų, tamilų, tocharų, tibetiečių, turkų, dantiraštis, ukrainiečių, jidiš ir vietnamiečių.

Tyrimas produkcija fakulteto, išmatuotas monografijų ir straipsnių skaičius, didesnis nei bet kurios kitos institucijos į Čekijos Respublikos humanitarinių - kuri atspindi tiek mokslinių tyrimų kokybę ir globojimo lygį. Kasmet fakultetas rengia tarptautinių konferencijų ir renginių bendrojo kultūrinę reikšmę skaičių - parodos, koncertai, paskaitos, viešose diskusijose. Per pastaruosius kelerius metus, Menų leidyklos fakultetas pelnė prestižinius apdovanojimus ir dabar konkuruoja su didžiausių akademinių leidyklų šalyje.

Ar žinote, kad…

... Iš Egipto studijų katedra dirba Egipte per pastaruosius penkiasdešimt metų, ir padarė didelę atradimų? Jų atradimas nežinomo Egipto karalienės Abusir 2014 rudenį kapo buvo išrinktas vienu iš 10 didžiausių archeologinių radinių 2014.

... 2014, profesorius Tomáš Halik buvo apdovanotas prestižiniu "Templeton premija, skiriama žmonėms, kurie" padarytų išskirtinį indėlį įtvirtinant gyvenimo dvasinę dimensiją "?

... Profesorius Martinas Hilský išvertė Complete Works Williamo Shakespeare'o į čekų?

istorija

Graduate Management Admission Test arba Menų fakultetas buvo įkurta kaip vienas iš keturių originalių fakultetų Karolio universiteto - seniausios aukštosios mokymosi Centrinėje Europoje - iki Fondo chartiją išleidimui 1348 balandžio 7 d. Karolis IV, siekdama savo valstybės ir dinastijos politiką, siekė nustatyti Bohemia Karalystę Šventosios Romos imperijos centru. Jo planas buvo sutelkti mokslininkus iš namų ir užsienyje Prahoje, kuris tapo jo gyvenamosios miestas, ir taip sustiprinti savo galia bazę. Iš anksto Husitų laikais, du trečdaliai visų universiteto studentų buvo studentai Meno fakultete, kur jie įgijo žinių, reikalingų, kad būtų galima studijuoti kitų trijų fakultetų (teologijos, medicinos, teisės). Vienas iš privilegijų, kuriomis naudojasi fakulteto buvo teisingas suteikti magistro ir daktaro laipsnius, kurie turi teisę savo nešiklius mokyti bet Europos universitete.

Per du šimtmečius po to, husitų karai, laisvųjų menų fakultetas buvo visai universiteto širdies. Nuo XVII amžiuje ji vadinosi filosofinio fakultetą. Nuo pradžios iki vidurio XIX amžiuje, jis tarnavo kaip fakulteto, kurio programa buvo sukurta siekiant suteikti parengiamąjį aukštąjį išsilavinimą už būsimiems studentams iš kitų fakultetų. Nuo XVIII amžiaus m, akademinių disciplinų skaičius pradėjo didėti: be filosofijos, buvo galima studijuoti estetika, matematika, astronomija, gamtos mokslų, inžinerijos, ekonomikos, švietimo ir istoriją. XIX amžiuje, be rytietiškų studijas, archeologijos ir religijotyra, reikšmingi pokyčiai vyko filologijos ir laipsnių čekų karalystėje, italų, prancūzų, anglų ir hebrajų buvo įvesta. Po to, kai 1849-1850 reformų, fakultetas buvo paleistas iš jo Propedeutyczny funkcija ir įgijo lygias su kitais fakultetais. 1897, moterys buvo leista studijuoti Filosofijos fakultete.

Fakultetas išlaikė savo reikšmę Čekijos žemėse net po Prahos universiteto padalinio į Čekijos dalies ir Vokietijos dalis 1882. vadinamosios Pirmosios Čekoslovakijos Respublikos (1918-1938) metu, Universiteto gyvenimas formos ypač į Gamtos mokslų fakulteto atsiskyrimo 1920 metais ir iki naujo pastato ant Vltavos krantinės įsigijimo - ta, kurioje jus vis dar rasti daugumos departamentų ir paskaitų salėse. Fakulteto uždarymas nacių okupacijos 1939 m lydėjo žiauriai persekiojimo tiek mokytojams, tiek mokiniams. Produktyvios, entuziastingi metų po Antrojo pasaulinio karo pabaigos atėjo į smurtinio pabaigoje 1948 su komunistų perversmo d 'État ir šių keturiasdešimt metų komunistinio režimo. Priverstinis išvykimas dešimtys neapmokėtų mokytojų ir marksizmo-leninizmo dalykų įvedimas lėmė sparčiai mažėja mokslinių tyrimų ir mokymo. Tikisi, kad plačiai socialinių pokyčių 1960-ųjų pabaigoje, vadinamasis "Prahos pavasaris", kurio metu fakultetas pradėjo kviesti atgal didelius asmenybių to meto, tokių kaip filosofas Janas Patočka buvo prispausti sovietų invazijos 1968 rugpjūtį. 1969 sausio Jan Palach, iš fakulteto studentas, nusižudė susideginimo politiniame proteste. Aikštėje, kurioje pagrindinis pastatas yra ir menų centrinėje bibliotekoje fakultetas padengia savo vardą. Po komunistinio režimo žlugimo ir jos užkrėstų pasekėjų išvykimo 1989 m fakultetas įsitvirtino vėl kaip viena iš labiausiai prestižinių įstaigų humanitarinių ir Čekijos Respublikoje ir Vidurio Europoje.

Mūsų absolventai ir buvę darbuotojai apima:

Bažnyčia riformingo ir filosofas Janas Husas (c. 1370-1415), kurio mintys įkvėpė Martinas Liuteris matematikas, logikas ir filosofas Bernardas Bolcanas (1781-1848) Kalbininkas Josefas Jungmann (1773-1847), vienas iš šiuolaikinės čekų kalba kūrėjų lingvistas ir orientalistas Bedřich Hrozný (1879-1952), decipherer senovės Hetitų kalba steigėjai ir nariai įtakingiausių Prahos lingvistinės rato, pavyzdžiui, Vilija Mathesius (1882-1945), Vladimír Skalička (1909-1991), Jan Mukařovský (1891-1975) Bohuslavem Havránek (1893-1978) ir René Wellek (1903-1995 ) chemikas Jaroslav Heyrovský (1890-1967), išradėjas poliarografinį metodo ir recipiento Nobelio premija 1959 garsieji rašytojai Aloisas Jirásek (1851-1930), Karelas Capek (1890-1938), Ladislavo Fuks (1923-1994), Josefas Škvorecký (1924-2012) ir Michalas Ajvaz (1949) politikai Milan Rastislav Štefánik (1880-1919), Tomáš Garrigue Masaryk (1850-1937) Edvard Benes (1884-1948), pastarieji du tapo Čekoslovakijos pirmininkus sociologas ir politikas Alisa Masarykova (1879-1966), steigėjas socialinio ugdymo Čekoslovakijoje meno istorikas ir archeologas Růžena Vacková (1901-1982) Sau Patočka (1907-1977), vienas iš svarbiausių Vidurio Europos filosofų XX amžiuje, studentas Martin Heidegger Edmund Husserl ir Eugen Fink Sau Palach (1948-1969), studentas, kuris paaukojo save protestuojant prieš sovietų invaziją 1968 psichologas Zdeněk Matějček (1922-2004), autorius novatoriškoje studijas vaikų psichologijos

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Čekijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Charles University Faculty of Arts

Absolventai yra aukštos kvalifikacijos literatūros ir kultūros studijų specialistai, daugiausia dėmesio skiriant angliškai kalbančioms šalims, ypač Britanijos salų ir Šia ... [+]

Absolventai yra aukštos kvalifikacijos literatūros ir kultūros studijų specialistai, daugiausia dėmesio skiriant angliškai kalbančioms šalims, ypač Britanijos salų ir Šiaurės Amerikos literatūrai ir kultūroms. Jie gerai išmano teorinius ir metodinius metodus, gali atlikti nepriklausomus tyrimus ir mokyti literatūros ir kultūros istorijas Jungtinėje Karalystėje, JAV, Airijoje ir kitose angliškai kalbančiose šalyse bei susijusius literatūros ir kultūros kursus aukštojo mokslo lygmeniu. Jie gali dalyvauti komandos tyrimų projektuose ir dirbti tarptautinėse mokslinių tyrimų grupėse. Čekijos absolventai gerai kalba apie savo gimtosios kalbos terminologiją ir stilių ir turi pagrindinių žinių apie anglikonų literatūros priėmimą Čekijos kultūroje.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Azijos istorijos ir kultūros doktorantūros studijų programos absolventai yra aukštos kvalifikacijos specialistai specializacijos srityje. Puiki jų pasirinkta Azijos kalba ... [+]

Azijos istorijos ir kultūros doktorantūros studijų programos absolventai yra aukštos kvalifikacijos specialistai specializacijos srityje. Puiki jų pasirinkta Azijos kalba leidžia jiems kritiškai dirbti su pirminiais šaltiniais, jie turi tvirtą pagrindą antrinėje literatūroje ir šiuolaikiniuose tyrimuose. Jų puiki erudicija leidžia jiems siekti karjeros akademinėje bendruomenėje (universitetuose, mokslinių tyrimų centruose ir kt.); be to, jie gali ieškoti darbo kultūros įstaigose, diplomatijoje, žiniasklaidoje, specializuotose ekspertų grupėse ir kt.

Studijų trukmė: 4 metai

Mokymo kalba yra anglų kalba. Azijos istorija ir kultūra yra mokama programa.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Ph.D. absolventas turi išsamias teorines žinias visose pagrindinėse Egipto mokslo srityse ir išsamią apžvalgą bei naujausią supratimą apie dabartinę mokslinių tyrimų būkl ... [+]

Ph.D. absolventas turi išsamias teorines žinias visose pagrindinėse Egipto mokslo srityse ir išsamią apžvalgą bei naujausią supratimą apie dabartinę mokslinių tyrimų būklę ir susijusias problemas. Remiantis patvirtintais daktaro laipsniais. disertacija, jis / ji gali parodyti išskirtinę kokybę savo specifinėje specializacijoje. Absolvento mokslinis, kalbinis ir analitinis įgūdžiai bei įgūdžiai leidžia jam / jai visiškai įrengti profesionalų mokslinį ir pedagoginį siekį tarptautiniu mastu. Ph.D. absolventas gali būti įdarbintas daugelyje aukščiausio lygio įstaigų, kurios yra orientuotos į senovės tyrimus, taip pat į veiksmingų aukščiausio lygio vadovų, dalyvaujančių Čekijos Respublikos ir Egipto kultūriniuose, politiniuose, ekonominiuose ar prekybos santykiuose, lygį.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Absolventai turi bendrų žinių apie Lotynų Amerikos problemas, susijusias su istorine plėtra ir būdinga kultūra, kuri išsivystė nuo XVI a. Pabaigos, remiantis Kolumbijos b ... [+]

Absolventai turi bendrų žinių apie Lotynų Amerikos problemas, susijusias su istorine plėtra ir būdinga kultūra, kuri išsivystė nuo XVI a. Pabaigos, remiantis Kolumbijos bendruomenėmis ir imigracija iš kolonijinių metropolijų ir Afrikos. Absolventai žino pagrindinius Lotynų Amerikos istorijos faktus ir gebėjimą mokytis naujų faktų, padedant žinoti šios disciplinos teoriją ir metodiką. Absolventai yra susipažinę su nuomonių apie pagrindines regiono istorijos problemas, disciplinos institucijas, asmenybes, periodinius leidinius ir pagrindinius darbus. Jie sukūrė kalbos įgūdžius ispanų ir anglų kalbomis, leidžiant jiems mokytis specializuotos literatūros ir dalyvauti diskusijose tarptautinėje mokslo bendruomenėje.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Istorijos / bendrosios istorijos doktorantūros studijų programos absolventai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, aprūpinti nepriklausomais ir kritiniais tyrimais, tu ... [+]

Istorijos / bendrosios istorijos doktorantūros studijų programos absolventai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, aprūpinti nepriklausomais ir kritiniais tyrimais, turintys išsamių žinių apie politinę, ekonominę, socialinę ir kultūrinę žmogaus visuomenės raidą; jie turi įgūdžių dirbti su paskelbtais ir nepublikuotais šaltiniais, gebėjimas priimti kritinį požiūrį į specializuotus darbus, atlikti pagrindinius tyrimus, pateikti teorinius apibendrinimus ir taikyti kūrybinį mąstymą analizuojant istorinius faktus ir procesus. Absolventai yra aprūpinti bet kuria profesija, kuriai reikalingas universiteto laipsnis istorijoje ar susijusiose disciplinose; jie gali ieškoti pareigų akademinėje bendruomenėje, taip pat įvairiose kultūros, valstybės tarnybos ir politikos institucijose.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Absolventai iš Ph.D. Klasikinės filologijos programa yra klasikinių kalbų / senovės literatūros ekspertai, gebantys kūrybiškai tobulinti savo žinias. Jų disertacijos dise ... [+]

Absolventai iš Ph.D. Klasikinės filologijos programa yra klasikinių kalbų / senovės literatūros ekspertai, gebantys kūrybiškai tobulinti savo žinias. Jų disertacijos disertacijos liudija absolventų puikią kompetenciją savo pasirinkimo specializacijoje klasikinėje filologijoje, įskaitant patikimą literatūros ar lingvistinių teorijų pagrindą. Absolventai turi žinias, metodus ir kalbos įgūdžius, būtinus nepriklausomiems mokslo darbuotojams, gebėdami pristatyti savo tyrimų rezultatus konferencijose, žurnaluose, monografijose ir senųjų tekstų leidiniuose. Absolventai gali ieškoti darbo kaip mokslininkai ir universitetų dėstytojai, redaktoriai ir specializuotų leidinių vertėjai.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Logikos doktorantūros studijų programos absolventai yra kvalifikuoti mokslininkai logikos ir susijusių disciplinų srityje. Jie turi gilių žinių apie šiuolaikinės logikos ... [+]

Logikos doktorantūros studijų programos absolventai yra kvalifikuoti mokslininkai logikos ir susijusių disciplinų srityje. Jie turi gilių žinių apie šiuolaikinės logikos metodus ir tendencijas ir specializuojasi viename iš jos aspektų ir taikomųjų dalykų - gryną matematinę logiką, matematikos, kompiuterių mokslo ar lingvistikos logikos taikymą, arba tik filosofinius aspektus. logika. Jie gali atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus ir skelbti savo rezultatus tarptautiniu mastu, jie yra atviri tarpdisciplininiam bendradarbiavimui. Ph.D. absolventai mokomi mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo lygio profesijoms įstaigose, kurios specializuojasi bet kurioje iš išvardytų disciplinų.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Individualiai sukurta doktorantūros studijų programos atestavimo sistema suteikia absolventams supratimą apie dabartinę tyrimo temą ir metodiką, ypač pasirinktoje special ... [+]

Individualiai sukurta doktorantūros studijų programos atestavimo sistema suteikia absolventams supratimą apie dabartinę tyrimo temą ir metodiką, ypač pasirinktoje specializacijos srityje ir glaudžiai susijusiose disciplinose. Kurso metu absolventai taip pat išnagrinėjo filosofinius klausimus, susijusius su jų doktorantūros temomis ir temomis bei išlaikė užsienio kalbos egzaminą. Daktaro disertacija yra moksliškai vertingas indėlis į temos tyrimą, o jo išvados paprastai skelbiamos kaip monografija arba studijavimas mokslo žurnale.

Studijų trukmė: 4 metai

Mokymo kalba yra anglų kalba. Muzikologija yra mokama programa.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas... [-]
Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Absolventai iš Ph.D. „Romantikos literatūros“ programa yra aukštos kvalifikacijos specialistai, apmokyti atlikti mokslinius tyrimus savo srityje (vienos ar kelių romantiš ... [+]

Absolventai iš Ph.D. „Romantikos literatūros“ programa yra aukštos kvalifikacijos specialistai, apmokyti atlikti mokslinius tyrimus savo srityje (vienos ar kelių romantiškai kalbančių sričių literatūra). Geba kvalifikuotai išanalizuoti pasirinktos romantiškai kalbančios srities literatūrą, taikant sinchroninį ar diachroninį požiūrį ir šiuolaikinius literatūros metodus bei tyrimų procedūras. Be to, jų patirtis apima bendrosios literatūros teorijos žinias, lyginamosios literatūros ir literatūros teorijos bei kritikos pagrindus, ypatingą dėmesį skiriant pasirinktai romėnų kalbai. Absolventai turi kvalifikaciją akademinėje veikloje (universitetuose, mokslinių tyrimų centruose ir kt.); jų kalbos įgūdžiai ir platus švietimas atitinka absolventus įsidarbinti kultūros įstaigose, žiniasklaidoje, diplomatijoje ir kitose srityse.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Absolventai turi plačią pagrindinių sociologijos teorijos ir metodikos klausimų apžvalgą, išsamią analitinių metodų įvairovę, kiekybinius ir kokybinius tyrimus, gebėjimą ... [+]

Absolventai turi plačią pagrindinių sociologijos teorijos ir metodikos klausimų apžvalgą, išsamią analitinių metodų įvairovę, kiekybinius ir kokybinius tyrimus, gebėjimą naudoti ir sujungti šias procedūras. Geba formuluoti ir išspręsti sudėtingus tyrimų klausimus, nurodyti atitinkamas hipotezes, rasti tinkamus sprendimo būdus ir suformuluoti atitinkamas ekspertų nuomones. Absolventai gali ieškoti darbo kaip mokslininkai ir universiteto dėstytojai, taip pat specialistų ir vadovų pareigos tiek valstybiniame, tiek komerciniame sektoriuje.

Studijų trukmė: 4 metai

Mokymo kalba yra anglų kalba. Sociologija yra mokama programa.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas... [-]
Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Absolventai turi tvirtą pagrindą humanitarinių mokslų tyrimų metodams, ypač kalbų / kultūrų santykių tyrimui; žinių apie informacijos šaltinius ir gebėjimą įvertinti jų s ... [+]

Absolventai turi tvirtą pagrindą humanitarinių mokslų tyrimų metodams, ypač kalbų / kultūrų santykių tyrimui; žinių apie informacijos šaltinius ir gebėjimą įvertinti jų svarbą jų pasirinktų kalbų / kultūrų porai; nuodugniai išversti teorines vertimo raštu ir žodžiu sąvokas ir gebėjimą jas taikyti vertimo raštu ir žodžiu rinkos ir procedūrų analizei. Jie yra pasirengę gaminti ir redaguoti išsamius mokslinius tekstus ir vertinti vertimų raštu ir žodžiu studijose kokybę. Jie geba teoriškai apmąstyti konkrečius produktus ar situacijas, susijusias su vertimo studijomis jų kalbiniais, kultūriniais, istoriniais ir socialiniais kontekstais, ir sugeba pristatyti savo išvadas akademinėms bendruomenėms.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Arts

Absolventai gerai išmano dabartines tendencijas šioje srityje ir sugeba taikyti kūrybišką požiūrį į atitinkamą šaltinį. Absolventai yra pasirengę dirbti su originaliais l ... [+]

Absolventai gerai išmano dabartines tendencijas šioje srityje ir sugeba taikyti kūrybišką požiūrį į atitinkamą šaltinį. Absolventai yra pasirengę dirbti su originaliais lotyniškais dokumentais, ty literatūriniais ir diplomatiniais rankraščiais, inkunabulais, paleotipais ir senaisiais spaudiniais, sugebėdami juos interpretuoti ir paruošti publikavimui ir vertimui. Baigę filologijos ir literatūros istoriją ir įgijusių atitinkamų istorinių disciplinų (kodikologijos, paleografijos, diplomatinės) ir kultūros istorijos pagrindus, absolventai yra pasirengę įterpti viduramžių ir ankstyvųjų šiuolaikinių darbų į savo laiką, taip pat juos interpretuoti kaip veiksnys, turintis įtakos tolesnių epochų kultūrai ir visuomenei.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Charles University in Prague