Charles University First Faculty of Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karolio universitetas Prahoje, Pirmosios medicinos fakultete: Akademiniai tyrimai yra visa informacija apie pakeisti

Pirma Medicinos fakultetas beveik 1 200 darbuotojų ir 3 400 studentai yra didžiausia medicinos fakulteto Čekijoje. Tai neatskiriama Karolio universiteto Prahoje iš jos įkūrimo iki Čekijos ir imperatoriaus Šventosios Romos imperijos Charles King ketvirtąjį 1348. Kaip tokia, ji yra seniausia Medicinos fakulteto Centrinėje Europoje.

Tačiau tai ne tik didinga istorija ir įspūdingi kiekybiniai priemonės, būtų pakankamai, kad institucija sėkmingas ir konkurencinga. Jis turi būti idėjų, žmonių, gebėjimus ir valdymas, kuris galiausiai bus atsakingas už ateities, pelno ir darbingumo bet įstaigoje. Norėdami pasiekti savo misiją, ir atspindi ne tik jėgą ir gyvybingumą fakulteto mokslinių tyrimų programas, bet taip pat mūsų nacionalinę poziciją ir tarptautinių siekius, mes patvirtiname šiuos tikslus:

Būti dinamiška sudedamoji Europos medicinos švietimo sistemos Norėdami paleisti moderniausias biomedicininius tyrimus per platesnę Europos mokslinių tyrimų erdvės Turi būti pripažįstami kaip vertinga nario vietos bendruomenei.

Šiame kontekste:

Mes esame čia, kad išmokyti medicinos specialistus ateityje: Mes teikiame bakalauro, magistro ir profesinių programų aukščiausios akademinės kokybės, mokė nei čekų ar anglų kalbomis, siekiant tarptautiniu mastu reikšmingas stipendiją. Akademinės kompetencijos, stimuliacija kūrybiškumo ir intelektinio smalsumo yra labai Reitingo vertės periodinio vidinio vertinimo mūsų dėstytojų. Fakultetas skatina ir remia svarbius tyrimus stažuotojus ir eksperimentinių tyrimų mokymo programas.

Mes siekiame talentų: Mūsų studentai įdarbinami iš visos Europos, Amerikos, Azijos ir Afrikos ir mūsų studijų programų yra reguliariai akredituota Europoje ir JAV.

Mokslas yra ateitis mums visiems: Fakultetas yra labai investuojant į mokslinių tyrimų infrastruktūrą. Mūsų laboratorijos pasinaudoti beveik visų state-of-the-art technologijas, kurios rankose entuziastingas darbuotojų su tarptautine patirtimi ir reputacija. Finansavimas generuoja mokslinės veiklos neseniai atstovauja fakulteto biudžeto dalį.

Pakeitus vaizdą mūsų bendroje Europoje: Pati fakultetas gauna naudos iš "on-the-vietoje" dialogo tyrėjų ir gydytojų. Mūsų tyrimų komandos dalyvauja daugelyje nacionalinių mokslinių tyrimų projektus, pabrėžiant bendradarbiavimą pagrindinių ir klinikinių mokslų kartu su mokslininkais iš kitų disciplinų iš neakivaizdinių institucijoms. Svarbu tai, kad mūsų dalyvavimas tarptautinėse komandose ir ES projektų smarkiai didėja.

Tekinimo mokslininkus į verslininkų: Mūsų rezultatai rodo išskirtinį įsipareigojimą fundamentaliųjų, klinikinės ir taikomųjų mokslinių tyrimų. Fakultetas vadovybė kartu su Universiteto valdymo stato standartines procedūras technologijų perdavimo ir laimi akademinės ir pramonės ryšius laikantis galiojančių Europos taisyklių.

Be MTEP Bendrijos sienų: Fakulteto ekspertai reguliariai dalyvauja mokslo populiarinimo tarp Bendrijos ir jų pusėje jie skatina visuomenės sveikatos suvokimą. Bendradarbiaujant su žurnalistais ir žiniasklaidos, mūsų gydytojai ir mokslininkai sutelkti dėmesį į pagrindinių viešųjų medicinos problemų, tačiau taip pat padės skleisti pagrindinius mokslinius faktus, paaiškinti, kaip mokslo darbus ir vystosi. Mūsų vizija yra padėti kurti žiniomis grindžiamą visuomenę Platesne prasme.

Fakultetas

Graduate Management Admission Test arba Pirma Medicinos fakultetas yra viena iš kūrėjų keturių fakultetų Karolio universitete Prahoje. Pirmasis Medicinos fakultetas įkurtas 1348 gretas tarp penkiolikos seniausių medicinos mokyklų pasaulyje.

Mokymas ir moksliniai tyrimai mūsų fakulteto apima beveik visą spektrą medicinos ir sveikatos priežiūros profesijoms iš pilną fundamentaliųjų mokslų per klinikinių specialybių. Kai disciplinos yra unikalus mūsų mokykloje nacionaliniu lygiu. Ruošiame ateities medicinos gydytojus, mokslininkus ir sveikatos specialistus modernus ir draugiškas mados. Kadangi mes esame ne tik mokymas, bet ir mokslinių tyrimų įstaiga, mes suteikiame švietimo moderniausias išvadas ir technologiją.

Universitetinis išsilavinimas tuo Pirmosios Medicinos fakulteto suteikia keletą skirtingų studijų programų. Didžiausias mokinių skaičius siekia šešerių metų programa, bendrosios medicinos (pirmaujančių į MD laipsnio), arba penkerių metų programą Dantų Medicina (kurio DMD laipsnį).

Šie du klinikiniai programos siūlomi tiek anglų ir čekų kalbomis. Yra ir kitų trijų iki ketverių metų bakalauro programos sveikatos profesijų (pvz slaugos ir kitų specialybių), kai su magistro galimybe, pasiūlė iki šiol tik čekų kalba. Taip pat yra energingas doktorantūros programa su dauguma specialybių siūlomų anglų kalba. Mes taip pat parengti gydytojus jų valdybos egzaminus. Taip pat svarbu pažymėti, kad yra įvairių mokestis pagrįstas programos antrosios pakopos studentams. Mūsų mokymo priemonės yra modernus ir jaukus, nuo auditorijose ir seminarų kambariai per laboratorijose, kabinetuose ir kompiuterinių kambariai. Dauguma mokymo infrastruktūra yra įsikūrusi istoriniuose pastatuose Prahos centre, šalia Karlovo náměstí, IP Pavlova ir Albertov. Klinikinis (praktiškas) mokymas vyksta daugiausia Generalinės universitetinės ligoninės, su kai kuriais klinikiniais apsisukimų į Motol ligoninė, Thomayer ligoninė, ligoninės Na Bulovce ir bendros karinės ligoninės.

Mūsų absolventai lengvai rasti darbą Čekijoje ir visame pasaulyje. 99,7% iš 640 absolventų (tarp 1997 ir 2015 metais) rado vietą per 6 mėnesius nuo baigimo.

Vietos

Praha

Address
Charles University in Prague, First Faculty of Medicine
Kateřinská 32
121 08 Prague 2
Czech Republic

Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis