Charles University Faculty of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Teisės fakulteto Karolio universiteto buvo suformuota 1348 kaip vienas iš keturių fakultetų naujai įsteigto Karolio universitete.

Šiuo metu daugiau nei 4500 studentų, Teisės fakultetas yra didžiausia akredituota Teisės fakulteto Čekijoje. Jis turi visiškai akredituota magistro programą mokoma čekų; doktorantūros programa gali būti imtasi arba Čekijos arba anglų kalbomis. Fakultetas taip pat suteikia LLM kursus mokoma anglų kalba.

Daugelis Teisės fakultetas absolventai palaikykite iškilias pozicijas teisingumo sistemoje, visų centrinės ir vietinės administracijos, per Užsienio reikalų ministerija, valstybės tarnyboje, taip pat privatų teisinės praktikos ir privačių įmonių.

Teisės fakulteto pastatas yra šiuolaikinės architektūros paminklas. Jis buvo pastatytas Čekijos architekto Ladislav Machon (1888-1973), modernios klasikos ir funkcionalizmo atstovas. Statyba buvo vykdoma DUK tarp 1926 ir 1929 pagal plėtros dizainas nuo 1914 m padarytą kuris buvo pagrindinis veikėjas Čekijos šiuolaikinės architektūros Jan Kotera (1871-1923), kurio tarptautinės reikšmės architektas. Pastato vidus Machon savo darbą.

Istoriniai Svarbūs Teisės studijų Prahoje

1347/48

Karolio universitetas buvo įkurta. Ji buvo sudaryta iš keturių fakultetų - meno, medicinos, teisės ir teologijos fakultetų. Tuo Teisės fakulteto pirmaujanti tema buvo "Canon teisė. Kadangi Karolio universiteto nesutarimų pradžia gali būti vertinamas tarp Teisės fakulteto ant vienos pusės ir likusių trijų fakultetų ant kito. Jie nesutiko daugiausia Universiteto administracijos ir kontrolės taisykles.

1372

Atvira konfliktas tarp Law School ir kitų trijų fakultetų lėmė nepriklausomos universiteto teisininkų (ty Canonists universiteto), kuris, ypač per pirmuosius 20 savo gyvavimo metus buvo išskirtinis institucija tarptautinę reputaciją formavimas. Neramumų ties 14 ir 15 amžių ir skirtingus požiūrius į Reformative pastangų kai kurių bažnytinių pareigūnų ruožtu paskatino tarp dviejų Praha universitetų, todėl į teisės universiteto nuosmukis, kuris galiausiai atėjo į pabaigą prieštarauja kulminacijos metus 1419.

1654

Karl-Ferdinand Universität sukūrimas (per jėzuitų kolegijos ir pakartotinio įsteigimo Universitatis Carolinae 1638 sujungimo) inicijavo naujus pokyčius teisinio instrukcija. Be Kanonų teisės, naujas filialas prigimtinis įstatymas pradėjo formuotis.

1754

Teisinių studijų trukmė buvo pratęstas iki penkerių metų, o palaipsniui, naujos temos ir kėdės atsirado (ty gamtinių teisė, baudžiamoji teisė, valstybės teisėje).

1792

buvo įkurta ypatingojo profesorius Čekijos valstybės įstatymo pozicija.

1802

Be Apšvietos laikotarpiu Maria Theresia anketa Juozapas II karaliavimo absoliutizmas palaipsniui sumažino įmonių pobūdį Universiteto ir jo fakultetų ir galiausiai atvedė į naują biurą į studijų direktoriaus įvedimo kaip biurokratinės kontrolės ugdymo priemone ir perėjimas prie valstybės kontroliuojamų akademinių studijų. Fakultetų ir universitetai buvo paverstas valstybinių švietimo įstaigų, aptarnaujančių daugiausia šviesti būsimus valstybės ir viešųjų paslaugų pareigūnai. Ketverių metų studijos teisės buvo apibrėžtos kaip studijų juridinio ir politinio pobūdžio.

1810

Bendrojo civilinio kodekso Austrijos klausimas padarė esminį poveikį teisės studijas pareikšti apie perėjimo prie pozityviosios teisės dėstymo Prahoje, taip pat kitose vietose.

1848

Revoliuciniai įvykiai laikotarpiu lėmė tam tikra relaksacijos formų valstybės kontrolę universiteto; palaipsniui jos, kaip organo statusas tapo atkurtos ir teisės studijos buvo apibrėžiamas kaip teisės teorija ir valstybės studijoms.

1849-1856

Teisinių tyrimų reforma buvo įvykdyta Leo Thun-Hohenstein, iš "Cult ir švietimo" ministras. Tai buvo iš esmės a) įstatymo fakultetų Austrijoje ir tiems, Vokietijoje, kuris sukėlė kelių kontaktais akademinio pasaulio, taip pat teigiamai veikia teisinio pozityvizmo iš Vokietija, suderinimo, ir b) naujos programos įdiegimas tyrimai, kurie suskirstyti nurodymą į du blokus: istorinių (įskaitant romėnų teisės) ir pozityviąją teisę.

1866

buvo iškeltas lygiagrečiai nurodymu paklausa čekų greta vokiečių kalba. 1870 jau buvo paskaitos vyksta čekų ir fakulteto pasidalino kartu kalbų linijas.

1882

Iš Karl-Ferdinand Universität suskirstymas į Čekijos ir Vokietijos universitetuose įsigaliojo. Tarp 1882 ir 1918 laikotarpis buvo novatoriškas eros Čekijos teisės mokslų istoriją, kuri baigėsi nepriklausomos Čekoslovakijos įkūrimo.

1918

Nepriklausomo Čekoslovakijos valstybės formavimasis lėmė naujos dimensijos Teisės fakulteto plėtrą, kuri, kaip mokslinių tyrimų centras prisidėjo prie kodifikavimo ir unifikuoti teisinės sistemos į naują būseną.

1931

Naujas pastatas Teisės fakulteto buvo atidaryta nuo Vltavos upės Prahos centre krantinės. Ji buvo sukurta negrąžintos pasaulyje žinomas architektas Kotera ir pastatė jo kolega architektas Machon.

Vietos

Praha

Address
Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

nám. Curieových 7
116 40 Praha 1
Czech Republic

Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: