Charles University Faculty of Medicine in Plzeň

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Medicinos fakulteto, Cu Plzeň yra viena iš septyniolikos fakultetų garbinga Karolio universitete Prahoje. Ji buvo įkurta dekretu Nr 135 27 1945 spalio prezidentas Edvard Benes išduotas. Iš savo Kuklus pradžia, Medicinos fakultetas Plzeň išaugo į moderniame universitete, iš kurio 7814 gydytojų, veikiančių tiek Čekijoje, tiek užsienyje, jau baigė, o taip pat 499 studentai bakalauro studijų programos. 2009-2010 akademiniais metais, 2032 mokiniai mokėsi fakulteto, iš kurių 427 buvo užsieniečiai.

Medicinos tyrimai yra skirstomi į dvi pagrindines studijų programas - Bendrosios medicinos ir odontologijos. Studentai buvo priimta į odontologijos studijų programą, nes akademinio 2004-2005 metais ir ji palaipsniui pakeitė stomatologijos studijų programą. Bendra Medicina yra šešerių metų studijų programa; Iš odontologijos programą tyrimas trunka penkerius metus. Pirmieji dveji metai yra skirta teorinių srityse - biologijos, biofizikos Anatomijos, histologijos, fiziologijos ir biochemijos. Trečiasis ir ketvirtasis metų dalis sutelkti dėmesį į Ikiklinikinių dalykų tyrimui atlikti - patologinė anatomija, Patologinės fiziologijos, mikrobiologijos ir farmakologijos ir studijų Klinikinių dalykų prasideda taip pat. Pastaruosius metus visiškai sutelkti dėmesį į klinikinių srityse.

Fakultetas taip pat teikia mokymo anglų kalba užsienio savarankiškai finansuoti studentams. Tyrimas baigtas iki baigimo ceremonijoje vyksta garbinga Carolinum salėje Prahoje, kur absolventai gauna diplomus. Absolventai Bendra medicinos studijų programos gauna apie MUDr titulą. (Sutampa MD) ir absolventai odontologijos studijų programą gausite MDDr titulą. (Sutampa DMD). Ne tik studentams išsilavinę medicinos praktika; jie taip pat supažindinami su mokslinių tyrimų pagrindus ir paskatino jų savarankiškam mokslo darbui.

Per savo studijų kursą, ypač vasaros atostogų metu, studentai turi nemažai galimybių studijuoti ir įgyti patirties užsienyje. Ne tik dėl šių priežasčių, o ypač dėl to, studentai privalo studijuoti užsienio išteklių, dėmesys skiriamas kalbos mokymui. Taigi, be lotynų, kiekvienas studentas turi išlaikyti anglų egzaminą ir dar vieną užsienio kalbą.

Vietos

Pilsenas

Address
Univerzita Karlova v Praze
Lékařská fakulta v Plzni
Husova 3, 306 05 Plzeň

Pilsenas, Plzeno sritis, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis