Charles University Hussite Theological Faculty

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Husyta teologijos fakultetas yra įvairių sričių orientuotas teologijos fakultete. Fakultetas rengia studentų akademinį darbą, ministrų paslaugų ir įvairių profesijų švietimo, kultūros, socialinių paslaugų, valstybės valdymo ar politikoje, taip pat paslaugas užsienyje. Husitų teologijos fakultetas yra nuo pat pradžių supančiotas Čekoslovakijos Husycki bažnyčia, kuri buvo įsteigta 1920 pradžioje iš katalikų modernistinio judėjimo.

Tyrimus ir akademinis darbas fakulteto Tačiau prieinamas visiems, nepriklausomai nuo jų įsitikinimų, lyties, rasės, politinių pažiūrų ar pasaulėžiūrą. Fakultetas gerbia savo studentams įsitikinimus ir yra religiškai tolerantiška kaip įrodo studijų pasiūla įvairiose srityse.

Graduate Management Admission Test arba Husyta teologijos fakultetas šiuo metu siūlo teologijos studijas trijų krikščioniškų įsitikinimų - Husyta teologija stačiatikių teologijos ir Old Katalikų teologijos, taip pat žydų studijų, religijotyra, filosofija ir kitos ne teologinių studijų srityse, kaip antai socialinės ir labdaros darbą ir pedagogikos.

Vietos

Praha

Address
Hussite Theological Faculty
Charles University
Pacovská 350/4
Prague 4, 140 21
Czech Republic

Praha, Praha, Čekija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis